x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kare design Easy Summer strandstoel - Kare Design

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kare design Easy Summer strandstoel - Kare Design
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kare design Easy Summer strandstoel - Kare Design
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kare design Easy Summer strandstoel - Kare Design
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142364853.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152083382.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122713902.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122713903.jpg?ts=1
Kare design Kare design Easy Summer strandstoel - Kare Design Easy Summer strandstoel - Kare Design Easy Summer strandstoel - Kare Design Easy Summer strandstoel - Kare Design (1)
  • 04025621477501
1
  • Design
    • Materiaal: Hout, Katoen
    • Kleur: Grijs, Bruin
  • Algemene kenmerken
    • Tuinstoel type: Lounge stoelen, Dining stoelen
  • 59.95 59.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Easy Summer strandstoel - Kare Design59.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Crespo Ap-215 air-deluxe compact standenstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218097443.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218097442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172893271.jpg?ts=1
      Crespo Crespo Ap-215 air-deluxe compact standenstoel Ap-215 air-deluxe compact standenstoel Ap-215 air-deluxe compact standenstoel Crespo Air-Deluxe Compact AP-215 standenstoel - Grijs Lekker met de beentjes omhoog op de camping? Met de Crespo Compact Air-Deluxe AP-215 standenstoel zorg je ervoor dat je in ieder geval lekker uit kunt rusten. Deze Crespo stoel is in 7 standen verstelbaar, heeft een zachte 3D vulling en is helemaal ergonomisch gevormd. En fijn: je neemt m ingeklapt compact én licht met je mee. Ergonomisch gevormd en lekker zachte vulling Over ergonomisch gesproken: zowel de rugleuning, de zitting als de ar... (2)
      Crespo Ap-215 air-deluxe compact standenstoel
      • 08421228405866
      2
    • Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150248231.jpg?ts=1
      Basic Nature Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Belangrijkste informatie: Type: Vouwstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: rond buisframe; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: Staal; Afmetingen: Zit hoogte: 40 cm; Maximale capaciteit: 100 kg; Gewicht (ca.): 0.792 kg; Details: Aanvullende gegevens: Materiaal bekledingsstof: 420D polyester, PVC-gecoat (1)
      Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • 04021504126085
      1
    • Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106412573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164363561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106412574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111582998.jpg?ts=1
      Bo Camp Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit Op de camping, op het strand, onderweg of tijdens een visvakantie: de Bo-Camp Urban Outdoor Madison Vouwstoel voorziet jou van een comfortabele zitplaats. Deze stoel heeft een opvallend design, is voorzien van een stevig frame en is gemakkelijk in en uit te klappen. Prima prijs/kwaliteit en ideaal om mee te nemen op een festivalweekend! (1)
      Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit
      • 08712013671871
      1
    • Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221337496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230088958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230089151.jpg?ts=1
      Helinox Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Belangrijkste informatie: Type: Vouwstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: rond buisframe; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: DAC Aluminium; Afmetingen: Zit hoogte: 24 cm; Maximale capaciteit: 145 kg; Afmetingen (L x B x H): 61 x 55 x 85; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 46 x 13 x 12; Gewicht (ca.): 1.3 kg; Belangrijkste informatie: Uitrusting: Transporttas; Levering: Stoel incl. Transporttas (1)
      Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw)
      • 08809759232128
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be