x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Walkstool Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Walkstool Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Walkstool Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Walkstool Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210013814.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222858281.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197708744.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222858282.jpg?ts=1
Walkstool Walkstool Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch Comfort - XXXL - 75 cm - 30 inch Walkstool Comfort XXL 75cm (2)
  • 00834213001901
  • 3858857
  • 0834213001901
6
good_buy
  • Design
    • Stoel eigenschappen: Vouwbaar
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 89.99 125.00 EUR 6
    6
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      hoogte max. 75cm, gewicht 930gr.89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      De Walkstool Comfort campingklapstoel is verkrijgbaar in vier verschillende modellen met zithoogtes 45, 55, 65 en 75 cm. Al het kleinste ...103.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Walkstool Comfort XXL 75cm104.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      De Walkstool is de ideale metgezel voor mensen die comfortabel willen zitten. Deze stoelen zijn 40% tot 80% groter dan de standaard 3-poo...109.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: vouwkrukje; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: rond buisframe; Materiaal: Overtrek: 100 % ...119.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      hoogte max. 75cm, gewicht 930gr.125.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150248231.jpg?ts=1
      Basic Nature Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen Belangrijkste informatie: Type: Vouwstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: rond buisframe; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: Staal; Afmetingen: Zit hoogte: 40 cm; Maximale capaciteit: 100 kg; Gewicht (ca.): 0.792 kg; Details: Aanvullende gegevens: Materiaal bekledingsstof: 420D polyester, PVC-gecoat (1)
      Basic Nature Steel Stool 2022 Klapstoelen & Vouwstoelen
      • 04021504126085
      1
    • Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106412573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164363561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106412574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111582998.jpg?ts=1
      Bo Camp Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit Op de camping, op het strand, onderweg of tijdens een visvakantie: de Bo-Camp Urban Outdoor Madison Vouwstoel voorziet jou van een comfortabele zitplaats. Deze stoel heeft een opvallend design, is voorzien van een stevig frame en is gemakkelijk in en uit te klappen. Prima prijs/kwaliteit en ideaal om mee te nemen op een festivalweekend! (1)
      Bo Camp - Urban Outdoor - Vouwstoel - Madison - Zwart/Wit
      • 08712013671871
      1
    • Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221337496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230088958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230089151.jpg?ts=1
      Helinox Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw) Belangrijkste informatie: Type: Vouwstoel; Aantal zitplaatsen: Eenzitter; Frame constructie: rond buisframe; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar; Materiaal: Overtrek: 100 % polyester; Frame: DAC Aluminium; Afmetingen: Zit hoogte: 24 cm; Maximale capaciteit: 145 kg; Afmetingen (L x B x H): 61 x 55 x 85; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 46 x 13 x 12; Gewicht (ca.): 1.3 kg; Belangrijkste informatie: Uitrusting: Transporttas; Levering: Stoel incl. Transporttas (1)
      Helinox Chair Two vouwstoel (Maat One Size, Blauw)
      • 08809759232128
      2
    • Sunyard Furniture Sunyard Barnsley strandstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216220493.jpg?ts=1
      Sunyard Furniture Sunyard Furniture Sunyard Barnsley strandstoel Sunyard Barnsley strandstoel Sunyard Barnsley strandstoel Materiaal: Teakhout | Kleur: Bruin. Levertijd: Binnen 7 werkdagen (1)
      Sunyard Furniture Sunyard Barnsley strandstoel
      • 08719507129757
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 101.89
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 101.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 101.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 101.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 103.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 103.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.96
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 103.96
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 103.96
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 89.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be