x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er cardigans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Young Couture By Barbara Schwarzer cardigan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in cardigan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291833.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Recht model, Materiaal mix; Materiaal: Synthetisch; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251519771745
      • 1327135-399-44
      1
      89.00 EUR
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146255056.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Design: Ronde zoom, Zonder sluiting; Motief: Effen; Armlengte: Kwartmouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251691306704
      • 1638944-23-34
      1
      129.00 EUR
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291833.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Recht model, Materiaal mix; Materiaal: Synthetisch; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251519771714
      • 1327135-399-38
      1
      89.00 EUR
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291725.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Design: Recht model, Materiaal mix; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Synthetisch; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251519771899
      • 1327135-499-42
      1
      89.00 EUR
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291725.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Design: Recht model, Materiaal mix; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Synthetisch; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251519771905
      • 1327135-499-44
      1
      89.00 EUR
    • Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291833.jpg
      Young Couture By Barbara Schwarzer Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero Bolero Bolero Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Recht model, Materiaal mix; Materiaal: Synthetisch; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Materiaalsoort: Overige stoffen (1)
      Young Couture By Barbara Schwarzer Bolero
      • 04251519771738
      • 1327135-399-42
      1
      89.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • ONLY DEFAULT
        • only
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Esprit (esprit)
      • ONLY (only)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Name it (name_it)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Apart (apart)
      • Babista (babista)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Brax (brax)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Camel active (camel_active)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Derbe (derbe)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kate Moss (kate_moss)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MO (mo)
      • Olymp (olymp)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Motief (motief):
      • Ingrain (ingrain)
      • Monochromatic (monochromatic)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be