x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115190245.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/73284220.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161329821.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/73284222.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/266379303.jpg?ts=1
Severin Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black sapcentrifuge - 400W - 0.5l opvangbak - 2 snelheden - vulschacht 6 cm diameter - BPA vrij (2)
  • 04008146023842
  • ES 3566
3
  • Algemene kenmerken
    • Soort Sapcentrifuge: Sapcentrifuges
    • Capaciteit liter: 1, 5 L
    • Geslacht: Unisex, Dames
    • Materiaal behuizing: RVS
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 2
  • Technische details
    • Vermogen: 400 Watt
    • Anti-druppelfunctie: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Inhoud vruchtvleescontainer: 1.5 L
    • Rotatiesnelheid: 19000 rpm
    • Sapcentrifuge: Ja
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Uitneembare sapcontainer: Ja
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • 38.99 54.00 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Verfrissend en smakelijk sapgenot 's ochtends en tussendoor: praktische sapcentrifuge voor een gezonde time-out Vitamines en voedingsrijk...38.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Severin ES3566 Juice Extractor brushed rvs-black47.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      sapcentrifuge - 400W - 0.5l opvangbak - 2 snelheden - vulschacht 6 cm diameter - BPA vrij54.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Kuvings EVO820 Matt Dark Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258996171.jpg?ts=1
      Kuvings Kuvings EVO820 Matt Dark Red EVO820 Matt Dark Red EVO820 Matt Dark Red Kuvings EVO820 Matt Dark Red (1)
      Kuvings EVO820 Matt Dark Red
      • 08809597080097
      1
    • Techwood Slowjuicer Tcf-276
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230733339.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204547388.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Slowjuicer Tcf-276 Slowjuicer Tcf-276 Slowjuicer Tcf-276 Techwood TCF276 - Slowjuicer - 200 Watt - Grote vulopening Ø85 mm (1)
      Techwood Slowjuicer Tcf-276
      • 03760115719453
      • TCF-276
      1
    • Domo DO9236J Sapcentrifuge
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167990268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/249498944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/249498952.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/249498945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/249498946.jpg?ts=1
      Domo Domo DO9236J Sapcentrifuge DO9236J Sapcentrifuge DO9236J Sapcentrifuge Geniet van verse groente- en vruchtensappen boordevol vitaminenRoestvrijstalen zeef2 snelhedenInhoud: 1 lEenvoudig gebruikDemonteerbaar voor eenvoudige reinigingGeluidsarme werkingInclusief: voedselduwer, maatbeker met deksel (5)
      Domo DO9236J Sapcentrifuge
      • 05411397143112
      • DO9236J
      2
    • Tomado Tjc4001b - Citruspers - Inclusief Deksel - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223887268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861990.jpg?ts=1
      Tomado Tomado Tjc4001b - Citruspers - Inclusief Deksel - Zwart Tjc4001b - Citruspers - Inclusief Deksel - Zwart Tjc4001b - Citruspers - Inclusief Deksel - Zwart Tomado TJC4001B - Citruspers - Inclusief deksel - Zwart (1)
      Tomado Tjc4001b - Citruspers - Inclusief Deksel - Zwart
      • 08712876500530
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 48.44
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 50.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 44.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.94
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 44.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.94
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 44.94
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 52.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.38
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.38
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 37.38
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.38
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.38
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 37.38
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.38
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 37.38
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.38
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 37.38
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.38
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 42.62
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 42.62
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 47.73
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 47.73
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 42.89
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 42.89
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 42.95
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 42.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 40.79
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 40.79
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 43.59
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 43.59
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 41.39
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 41.39
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 41.39
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 41.39
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 45.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 45.99
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 45.99
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 41.39
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 47.43
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 47.43
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 38.99
      • Sun Feb 05 01:00:00 CET 2023 38.99
      • Mon Feb 06 01:00:00 CET 2023 38.99
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 38.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be