x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Zack Gemma Citruspers

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Zack Gemma Citruspers
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Zack Gemma Citruspers
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Zack Gemma Citruspers
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95297965.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133879974.jpg
Zack Zack Gemma Citruspers Gemma Citruspers Gemma Citruspers Met deze handige citruspers heeft u in een handomdraai een lekker glas versgeperst fruit voor uw neus. De pers is afkomstig van het merk Zack. De citruspers... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04034398202285
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Soort Sapcentrifuge: Citruspersen
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • 32.90 35.95 EUR 3
    3
    • Kookexpert Kookexpert
      Met deze handige citruspers heeft u in een handomdraai een lekker glas versgeperst fruit voor uw neus. De pers is afkomstig van het merk ...
      32.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Met deze handige citruspers heeft u in een handomdraai een lekker glas versgeperst fruit voor uw neus. De pers is afkomstig van het merk ...
      32.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Citruspers Zack Gemma online. Bekijk alle Overige Keukenapparatuur van het merk Zack bij Etrias.
      32.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153546630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211563163.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211563162.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211563164.jpg
      Royal Catering Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Maak je eigen sappen en wijnen met de handmatige roestvrijstalen fruitpers De fruitpers RCWP-4.5L van de horecabehoefte van Royal Catering is ideaal wanneer met weinig inspanning grote hoeveelheden fruit geperst moeten worden. De sapcentrifuge wordt handmatig bediend en is geschikt voor appels, druiven, bessen en ander fruit. Dankzij de grote capaciteit ondanks de kleine afmetingen kan de fruitpers zowel voor professioneel gebruik als voor sap- en wijnproductie in particuliere huishoudens wor... (1)
      Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • 04062859979049
      1
    • Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113501026.jpg
      Novis Novis Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Crystal Line Citruspers Rood Novis Sapcentrifuge Chrystalline - Rood (1)
      4.386446886446887 (2)
      Novis Crystal Line Citruspers Rood
      • 07640128130628
      • NO6210.02
      1
    • Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189921435.jpg
      Techwood Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs (1)
      Techwood - Elektrische - Citruspers - persarm - zwart rvs
      • 03760115719392
      1
    • Sogo Elektrische Citrusjuicer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223726910.jpg
      Sogo Sogo Elektrische Citrusjuicer Elektrische Citrusjuicer Elektrische Citrusjuicer Sogo -Elektrische citrusjuicer (1)
      Sogo Elektrische Citrusjuicer
      • 08425490133717
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be