x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er clutches verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Burkely clutches

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in clutche categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Burkely Schoudertas 'Antique Avery Mini'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151196321.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153644817.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156251248.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156251250.jpg
      Burkely Burkely Schoudertas 'Antique Avery Mini' Schoudertas 'Antique Avery Mini' Schoudertas 'Antique Avery Mini' Motief: Effen; Design: Vak voor mobiele telefoon, Ruim hoofdvak, Ritsvak buiten; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Op staal naden, Glanzend, Gladde stof, Inclusief hanger, Used-look, Vintage, Verwijderbare bandjes, Verstelbare bandjes; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Burkely Schoudertas 'Antique Avery Mini'
      • 08717128079727
      • 871856-20
      2
      39.00 EUR
    • Burkely Crossbodytas 743582 Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/52000342.jpg
      Burkely Burkely Crossbodytas 743582 Rood Crossbodytas 743582 Rood Crossbodytas 743582 Rood Stijlvol leren schoudertasje Burkely Bag Small Flap Diamond 743582, gemaakt van 100% echt leer met diamond snake print. Het tasje heeft een leren klep welke afsluitbaar is d.m.v. een leren bandje met magnetische drukknoop. Op de voorkant onder de klep zit nog een extra steekvak. Op de achterkant zit ook een steekvak welke afsluitbaar is middels een magnetisch drukknoop.Binnenin een hoofdvak met ritssluiting, inbetween ritsvak en diverse organizers en stevige katoenen binnenvoering.Door de lan... (1)
      Burkely Crossbodytas 743582 Rood
      • 08717128057886
      1
      deal
      27.93 EUR
    • Burkely Schoudertas 'Vintage Luke'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149792282.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90558546.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133219269.jpg
      Burkely Burkely Schoudertas 'Vintage Luke' Schoudertas 'Vintage Luke' Schoudertas 'Vintage Luke' Design: Ruim hoofdvak, Vak voor mobiele telefoon, Ritsvak buiten, Ritsvak binnen, Verstelbare riemen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Magnetische sluiting; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk, Gladde stof, Stevige stof, Vintage; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Burkely Schoudertas 'Vintage Luke'
      • 08717128047146
      • 791122-24
      1
      69.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames clutches DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Bear design (bear_design)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • D&N (d_n)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eastpak (eastpak)
      • Esquire (esquire)
      • Faina (faina)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Mascara (mascara)
      • Maze (maze)
      • MIKA (mika)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • RISA (risa)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sansibar (sansibar)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shabbies (shabbies)
      • Stagg (stagg)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Clutch (clutch)
      • Schoudertas (schoudertas)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 2.0 cm (lengte_cm_2.0)
      • 17.0 cm (lengte_cm_17.0)
      • 20.5 cm (lengte_cm_20.5)
      • 21.5 cm (lengte_cm_21.5)
      • 27.0 cm (lengte_cm_27.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • 11.0 cm (breedte_cm_11.0)
      • 12.0 cm (breedte_cm_12.0)
      • 13.5 cm (breedte_cm_13.5)
      • 17.0 cm (breedte_cm_17.0)
      • 20.0 cm (breedte_cm_20.0)
      • 22.0 cm (breedte_cm_22.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 10 cm (hoogte_cm_1)
      • 10 cm - 15 cm (hoogte_cm_2)
      • 15 cm - 30 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 30 cm (hoogte_cm_4)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Materiaal binnenkant tas (binnenhuis_materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Polyester (polyester)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be