x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er clutches verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Titan clutches

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in clutche categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Titan Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147753570.jpg
      Titan Titan Schoudertas Schoudertas Schoudertas Materiaal: Imitatieleer; Design: Meerdere vakken, Ritsvak buiten, Verstelbare lengte; Sluiting: Magnetische sluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk, Gladde stof; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Titan Schoudertas
      • 04030851104073
      • 383804-40
      2
      28.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames clutches DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • D&N (d_n)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dstrct (dstrct)
      • Eastpak (eastpak)
      • Esquire (esquire)
      • Faina (faina)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jette (jette)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Mascara (mascara)
      • Maze (maze)
      • MIKA (mika)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Mywalit (mywalit)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • RISA (risa)
      • Roncato (roncato)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sansibar (sansibar)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shabbies (shabbies)
      • Stagg (stagg)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Valentino (valentino)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • VOi (voi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Clutch (clutch)
      • Schoudertas (schoudertas)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 2.0 cm (lengte_cm_2.0)
      • 17.0 cm (lengte_cm_17.0)
      • 20.5 cm (lengte_cm_20.5)
      • 21.5 cm (lengte_cm_21.5)
      • 22.0 cm (lengte_cm_22.0)
      • 41.0 cm (lengte_cm_41.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • 11.0 cm (breedte_cm_11.0)
      • 12.0 cm (breedte_cm_12.0)
      • 13.5 cm (breedte_cm_13.5)
      • 17.0 cm (breedte_cm_17.0)
      • 20.0 cm (breedte_cm_20.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (hoogte_cm_1)
      • 12 cm - 18 cm (hoogte_cm_2)
      • 18 cm - 30 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 30 cm (hoogte_cm_4)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Materiaal binnenkant tas (binnenhuis_materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Polyester (polyester)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be