x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Carhartt colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Carhartt Midweight Zip Hooded Sweatshirt New Navy Heren Size : M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/255005554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174739604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127345306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127345304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127345303.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Midweight Zip Hooded Sweatshirt New Navy Heren Size : M Midweight Zip Hooded Sweatshirt New Navy Heren Size : M Midweight Zip Hooded Sweatshirt New Navy Heren Size : M Raadpleeg de maattabel om de juiste maat te vinden. Kleur: marineblauw Maat M : (1)
      Carhartt Midweight Zip Hooded Sweatshirt New Navy Heren Size : M
      • 00035481975004
      5
      65.49 EUR
    • Carhartt Jas Carhartt Men Quick Duck Sawtooth Parka Dark Canyon Brown-M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151216827.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128448633.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Jas Carhartt Men Quick Duck Sawtooth Parka Dark Canyon Brown-M Jas Carhartt Men Quick Duck Sawtooth Parka Dark Canyon Brown-M Jas Carhartt Men Quick Duck Sawtooth Parka Dark Canyon Brown-M De Quick Duck Sawtooth Parka jas voor heren van het Amerikaanse kwaliteitsmerk Carharrt is een robuuste jas welke voor een optimale bescherming zorgt bij gu... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Carhartt Jas Carhartt Men Quick Duck Sawtooth Parka Dark Canyon Brown-M
      • 00889192628533
      4
      deal
      279.95 EUR
    • Carhartt Jas Carhartt Women Rockford Jacket Black-XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/273054522.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Jas Carhartt Women Rockford Jacket Black-XL Jas Carhartt Women Rockford Jacket Black-XL Jas Carhartt Women Rockford Jacket Black-XL Carhartt is een merk voor werkkleding met een extra pasvorm op borst en schouders. Als je de voorkeur geeft aan een nauwsluitende pasvorm, kies dan de kleinere maat mesh Rain Defender duurzaam waterafstotend oppervlak 3-delige aangenaaide capuchon met trekkoord en cilinderslot Twee voorzakken met zijdelingse opening en drukknoopsluiting Binnenzak met ritssluiting (1)
      Carhartt Jas Carhartt Women Rockford Jacket Black-XL
      • 00192776385235
      4
      deal
      90.95 EUR
    • Carhartt Jas Carhartt Women Crawford Bomber Jacket Black-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151221026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174130876.jpg?ts=1
      Carhartt Carhartt Jas Carhartt Women Crawford Bomber Jacket Black-L Jas Carhartt Women Crawford Bomber Jacket Black-L Jas Carhartt Women Crawford Bomber Jacket Black-L Carhartt is een merk voor werkkleding met een losse pasvorm op borst en schouders. Als je de voorkeur geeft aan een nauwsluitende pasvorm, kies dan de volgende grotere maat. (1)
      Carhartt Jas Carhartt Women Crawford Bomber Jacket Black-L
      • 00192776065946
      3
      102.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwarte Colbert DEFAULT
        • zwart
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • 3pommes (3pommes)
      • 101 Inc (101_inc)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Albatros (albatros)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alwero (alwero)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Attesa (attesa)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Banned (banned)
      • Barbie (barbie)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beaumont (beaumont)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Belsira (belsira)
      • Beluomo (beluomo)
      • Bergans (bergans)
      • Bering (bering)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blauer (blauer)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Loop Originals (blue_loop_originals)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BlueFields (bluefields)
      • Bob (bob)
      • Boboli (boboli)
      • Bogner (bogner)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Büse (bu_se)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell Classic (campbell_classic)
      • Canadian Peak (canadian_peak)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cinque (cinque)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Condor (condor)
      • Coolibar (coolibar)
      • Corneliani (corneliani)
      • COTTON DIVISION (cotton_division)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dainese (dainese)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dnr (dnr)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Donnay (donnay)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Enos (enos)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Feetje (feetje)
      • FHB (fhb)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Frogs and Dogs (frogs_and_dogs)
      • Fusalp (fusalp)
      • G-Maxx (g_maxx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gate One (gate_one)
      • Geisha (geisha)
      • Gentile Bellini (gentile_bellini)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gilbert (gilbert)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Granit (granit)
      • Gsus (gsus)
      • GUESS (guess)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Hatley (hatley)
      • Head (head)
      • Head Ski (head_ski)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helstons (helstons)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Igor (igor)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Invicta (invicta)
      • IXS (ixs)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Just Key (just_key)
      • K-way (k_way)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kariban (kariban)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Kjus (kjus)
      • KLIM (klim)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Konges Slöjd (konges_slo_jd)
      • Lacoste (lacoste)
      • League of Legends (league_of_legends)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Local Fanatic (local_fanatic)
      • LOLALIZA (lolaliza)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mascot (mascot)
      • Matogla (matogla)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mexx (mexx)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mistral (mistral)
      • Modeka (modeka)
      • Molo (molo)
      • Moose Knuckles (moose_knuckles)
      • Moscow (moscow)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Star (new_star)
      • Newline (newline)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Nomad (nomad)
      • Nono (nono)
      • NORDBERG (nordberg)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Olymp (olymp)
      • OMBRE (ombre)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PINOKIO (pinokio)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poools (poools)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Printer (printer)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prologic (prologic)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Punk Rave (punk_rave)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Queen Kerosin (queen_kerosin)
      • Quick (quick)
      • Radical (radical)
      • Rains (rains)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recall (recall)
      • Red Button (red_button)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Reset (reset)
      • Result (result)
      • Revit (revit)
      • REVIT! (revit_)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robey (robey)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sebago (sebago)
      • Segura (segura)
      • Selected (selected)
      • Sidi (sidi)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Southpole (southpole)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Stone Island (stone_island)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superman (superman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taion (taion)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terrax (terrax)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Backer (tony_backer)
      • Tramontana (tramontana)
      • Transformers (transformers)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tricky Tracks (tricky_tracks)
      • Tricorp (tricorp)
      • Twin set (twin_set)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Vive maria (vive_maria)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • WAM Denim (wam_denim)
      • Warren Webber (warren_webber)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Woody (woody)
      • Workman (workman)
      • Wowow (wowow)
      • Yest (yest)
      • Yezz (yezz)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Ziener (ziener)
      • Zoso (zoso)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Acetat (acetat)
      • Aramide (aramide)
      • Carbon (carbon)
      • Cordura (cordura)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be