x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Emporio Armani colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 54
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/272723103.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 54 Heren Jas Lichtlauw maat 54 Heren Jas Lichtlauw maat 54 Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 54 (1)
      Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 54
      • 08053616184314
      1
      242.10 EUR
    • Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 52
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/272723574.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 52 Heren Jas Lichtlauw maat 52 Heren Jas Lichtlauw maat 52 Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 52 (1)
      Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 52
      • 08053616184307
      1
      242.10 EUR
    • Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/272721416.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 50 Heren Jas Lichtlauw maat 50 Heren Jas Lichtlauw maat 50 Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 50 (1)
      Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 50
      • 08053616184291
      1
      242.10 EUR
    • Emporio Armani EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248225962.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S (1)
      Emporio Armani EA7 Bomberjs Jas Mannen - Maat S
      • 08054804596278
      1
      153.90 EUR
    • Emporio Armani EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252566885.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L (1)
      Emporio Armani EA7 Hooded Down Bomberjas Jas Mannen - Maat L
      • 08059515616529
      1
      228.70 EUR
    • Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248533608.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat S EA7 Jas Mannen - Maat S EA7 Jas Mannen - Maat S EA7 Jas Mannen - Maat S (1)
      Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat S
      • 08054804595479
      1
      119.80 EUR
    • Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248477792.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL (1)
      Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat XL
      • 08054804610110
      1
      235.30 EUR
    • Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248482583.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat M EA7 Jas Mannen - Maat M EA7 Jas Mannen - Maat M EA7 Jas Mannen - Maat M (1)
      Emporio Armani EA7 Jas Mannen - Maat M
      • 08054804595943
      1
      119.80 EUR
    • Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248473180.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat L EA7 Caban Jas Mannen - Maat L EA7 Caban Jas Mannen - Maat L EA7 Caban Jas Mannen - Maat L (1)
      Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat L
      • 08054804610080
      1
      235.30 EUR
    • Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 56
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/272724255.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 56 Heren Jas Lichtlauw maat 56 Heren Jas Lichtlauw maat 56 Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 56 (1)
      Emporio Armani Heren Jas Lichtlauw maat 56
      • 08053616184321
      1
      242.10 EUR
    • Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248471274.jpg?ts=1
      Emporio Armani Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat M EA7 Caban Jas Mannen - Maat M EA7 Caban Jas Mannen - Maat M EA7 Caban Jas Mannen - Maat M (1)
      Emporio Armani EA7 Caban Jas Mannen - Maat M
      • 08054804610097
      1
      235.30 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwarte Colbert DEFAULT
        • zwart
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • 3pommes (3pommes)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 101 Inc (101_inc)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Albatros (albatros)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alwero (alwero)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Attesa (attesa)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Banned (banned)
      • Barbie (barbie)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beaumont (beaumont)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Belsira (belsira)
      • Beluomo (beluomo)
      • Bergans (bergans)
      • Bering (bering)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blauer (blauer)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Loop Originals (blue_loop_originals)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BlueFields (bluefields)
      • Bob (bob)
      • Boboli (boboli)
      • Bogner (bogner)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Büse (bu_se)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell Classic (campbell_classic)
      • Canadian Peak (canadian_peak)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cinque (cinque)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Condor (condor)
      • Coolibar (coolibar)
      • Corneliani (corneliani)
      • COTTON DIVISION (cotton_division)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dainese (dainese)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dnr (dnr)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Donnay (donnay)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Dutch Dream Denim (dutch_dream_denim)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Enos (enos)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Feetje (feetje)
      • FHB (fhb)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Frogs and Dogs (frogs_and_dogs)
      • Fusalp (fusalp)
      • G-Maxx (g_maxx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gate One (gate_one)
      • Geisha (geisha)
      • Gentile Bellini (gentile_bellini)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Granit (granit)
      • Gsus (gsus)
      • GUESS (guess)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Hatley (hatley)
      • Head (head)
      • Head Ski (head_ski)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helstons (helstons)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Igor (igor)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Invicta (invicta)
      • IXS (ixs)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Just Key (just_key)
      • K-way (k_way)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kariban (kariban)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Kjus (kjus)
      • KLIM (klim)
      • Konges Slöjd (konges_slo_jd)
      • Lacoste (lacoste)
      • League of Legends (league_of_legends)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Local Fanatic (local_fanatic)
      • LOLALIZA (lolaliza)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lovestation22 (lovestation22)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mascot (mascot)
      • Matogla (matogla)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mexx (mexx)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mistral (mistral)
      • Modeka (modeka)
      • Molo (molo)
      • Moose Knuckles (moose_knuckles)
      • Moscow (moscow)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Star (new_star)
      • Newline (newline)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Nomad (nomad)
      • Nono (nono)
      • NORDBERG (nordberg)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Olymp (olymp)
      • OMBRE (ombre)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Payper (payper)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PINOKIO (pinokio)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poools (poools)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prologic (prologic)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Punk Rave (punk_rave)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Queen Kerosin (queen_kerosin)
      • Quick (quick)
      • Radical (radical)
      • Rains (rains)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recall (recall)
      • Red Button (red_button)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Reset (reset)
      • Result (result)
      • Revit (revit)
      • REVIT! (revit_)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Robey (robey)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sebago (sebago)
      • Segura (segura)
      • Selected (selected)
      • Sidi (sidi)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Southpole (southpole)
      • Sportful (sportful)
      • Sportful Outlet (sportful_outlet)
      • Spyder (spyder)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Stone Island (stone_island)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superman (superman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taion (taion)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terrax (terrax)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Backer (tony_backer)
      • Tramontana (tramontana)
      • Transformers (transformers)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tricky Tracks (tricky_tracks)
      • Tricorp (tricorp)
      • Twin set (twin_set)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Vive maria (vive_maria)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • WAM Denim (wam_denim)
      • Warren Webber (warren_webber)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Woody (woody)
      • Workman (workman)
      • Wowow (wowow)
      • Yest (yest)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Ziener (ziener)
      • Zoso (zoso)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Acetat (acetat)
      • Aramide (aramide)
      • Carbon (carbon)
      • Cordura (cordura)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be