x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er colberts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jack & Jones colbert

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in colbert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212732023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227883363.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS Een rij blazer met vallende revers Pattenzakken en unieke borstzak Sluit met twee knopen Materiaal: Bovenmateriaal: 78% polyester, 17% viscose, 5% elastaan; voering: 100% polyester (1)
      Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS
      • 05715208059266
      3
      61.01 EUR
    • Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 54
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201619938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286967461.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 54 JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 54 JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 54 Blazer met enkele rij met vallende revers klepzakken en een enkele borstzak Sluit met twee knopen Materiaalsamenstelling: buitenmateriaal: 78% polyester, 17% viscose, 5% elastaan; voering: 100% polyester (1)
      Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 54
      • 05715111756757
      3
      72.73 EUR
    • Jack & Jones Colbert
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117997208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286898719.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Colbert Colbert Colbert Jack & jones premium gevoerd donkerblauw super slim fit colbert - valt kleiner - Maat 56 (1)
      Jack & Jones Colbert
      • 05713744972858
      2
      97.40 EUR
    • Jack & Jones Jas jongen black maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244390034.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Jas jongen black maat 152 Jas jongen black maat 152 Jas jongen black maat 152 JACK&JONES JUNIOR Jjetiko Parka Ltn JNR Jas, voor jongens, zwart, 152, zwart. (1)
      Jack & Jones Jas jongen black maat 152
      • 05715223348703
      2
      53.41 EUR
    • Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201620092.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286887774.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 46 (1)
      Jack & Jones Colbert JPRFRANCO BLAZER NOOS
      • 05715111756283
      2
      65.07 EUR
    • Jack & Jones JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201619938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286967461.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50 JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50 JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50 JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50 (1)
      Jack & Jones JACK&JONES PREMIUM JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 50
      • 05715111756702
      2
      73.71 EUR
    • Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201619938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/286967461.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56 JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56 JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56 JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56 (1)
      Jack & Jones JACK&JONES JPRFRANCO BLAZER NOOS Heren Blazer - Maat 56
      • 05715111756764
      2
      75.61 EUR
    • Jack & Jones - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/264203810.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L Jack & Jones - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L (1)
      Jack & Jones - Heren Jas winter JJswing Parka - Groen - Maat L
      • 05715220263023
      1
      110.99 EUR
    • Jack & Jones winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248451478.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152 winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152 winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152 Jack & Jones winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152 (1)
      Jack & Jones winterjas jongens - zwart - JORclean - maat 152
      • 05715305431408
      1
      89.99 EUR
    • Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/264203566.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M (1)
      Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat M
      • 05715310356611
      1
      43.99 EUR
    • Jack & Jones Cardigan Jack zwart - Maat 3XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207326345.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Cardigan Jack zwart - Maat 3XL Cardigan Jack zwart - Maat 3XL Cardigan Jack zwart - Maat 3XL Jack & Jones Cardigan Jack zwart - Maat 3XL (1)
      Jack & Jones Cardigan Jack zwart - Maat 3XL
      • 05715109093567
      1
      59.99 EUR
    • Jack & Jones Winner Jas Mannen - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248445229.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones Winner Jas Mannen - Maat XL Winner Jas Mannen - Maat XL Winner Jas Mannen - Maat XL Jack & Jones Winner Jas Mannen - Maat XL (1)
      Jack & Jones Winner Jas Mannen - Maat XL
      • 05715310476203
      1
      35.10 EUR
    • Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/264204713.jpg?ts=1
      Jack & Jones Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S (1)
      Jack & Jones - Heren Jas zomer JJijean Jjjacket - Zwart - Maat S
      • 05715310356604
      1
      43.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwarte Colbert DEFAULT
        • zwart
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • WE Fashion DEFAULT
        • we_fashion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • WE Fashion (we_fashion)
      • Drykorn (drykorn)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • 3pommes (3pommes)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 101 Inc (101_inc)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • Albatros (albatros)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alwero (alwero)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Attesa (attesa)
      • Australian (australian)
      • Awdis (awdis)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Banned (banned)
      • Barbie (barbie)
      • Barbour (barbour)
      • Bc (bc)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beaumont (beaumont)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Belsira (belsira)
      • Beluomo (beluomo)
      • Bergans (bergans)
      • Bering (bering)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blauer (blauer)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Blue Loop Originals (blue_loop_originals)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BlueFields (bluefields)
      • Bob (bob)
      • Boboli (boboli)
      • Bogner (bogner)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Büse (bu_se)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell Classic (campbell_classic)
      • Canadian Peak (canadian_peak)
      • Cappuccino (cappuccino)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cinque (cinque)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Condor (condor)
      • Coolibar (coolibar)
      • Corneliani (corneliani)
      • COTTON DIVISION (cotton_division)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dainese (dainese)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dnr (dnr)
      • Donkervoort (donkervoort)
      • Donnay (donnay)
      • Dubarry (dubarry)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Dutch Dream Denim (dutch_dream_denim)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Enos (enos)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Feetje (feetje)
      • FHB (fhb)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fostex (fostex)
      • Fransa (fransa)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Frogs and Dogs (frogs_and_dogs)
      • Fusalp (fusalp)
      • G-Maxx (g_maxx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gate One (gate_one)
      • Geisha (geisha)
      • Gentile Bellini (gentile_bellini)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Granit (granit)
      • Gsus (gsus)
      • GUESS (guess)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Hatley (hatley)
      • Head (head)
      • Head Ski (head_ski)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helstons (helstons)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Hv Society (hv_society)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Igor (igor)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Invicta (invicta)
      • IXS (ixs)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Just Key (just_key)
      • K-way (k_way)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kariban (kariban)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Kjus (kjus)
      • KLIM (klim)
      • Konges Slöjd (konges_slo_jd)
      • Lacoste (lacoste)
      • League of Legends (league_of_legends)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Local Fanatic (local_fanatic)
      • LOLALIZA (lolaliza)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lovestation22 (lovestation22)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MA.STRUM (ma_strum)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mascot (mascot)
      • Matogla (matogla)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mexx (mexx)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mistral (mistral)
      • Modeka (modeka)
      • Molo (molo)
      • Moose Knuckles (moose_knuckles)
      • Moscow (moscow)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • New Star (new_star)
      • Newline (newline)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nike (nike)
      • NN07 (nn07)
      • Nomad (nomad)
      • Nono (nono)
      • NORDBERG (nordberg)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OFF THE PITCH (off_the_pitch)
      • Olymp (olymp)
      • OMBRE (ombre)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opposuits (opposuits)
      • Overwatch (overwatch)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Payper (payper)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PINOKIO (pinokio)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poools (poools)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Printer (printer)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prologic (prologic)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Punk Rave (punk_rave)
      • Purewhite (purewhite)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Queen Kerosin (queen_kerosin)
      • Quick (quick)
      • Radical (radical)
      • Rains (rains)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Recall (recall)
      • Red Button (red_button)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Reset (reset)
      • Result (result)
      • Revit (revit)
      • REVIT! (revit_)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Robey (robey)
      • Roy Robson (roy_robson)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • SANTINO (santino)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sebago (sebago)
      • Segura (segura)
      • Selected (selected)
      • Sidi (sidi)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Southpole (southpole)
      • Sportful (sportful)
      • Sportful Outlet (sportful_outlet)
      • Spyder (spyder)
      • State of Art (state_of_art)
      • Steiff (steiff)
      • Stone Island (stone_island)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Superman (superman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Taion (taion)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terrax (terrax)
      • The BLUEPRINT Premium (the_blueprint_premium)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tomasso (tomasso)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Backer (tony_backer)
      • Tramontana (tramontana)
      • Transformers (transformers)
      • Trendyol (trendyol)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tricky Tracks (tricky_tracks)
      • Tricorp (tricorp)
      • Twin set (twin_set)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vingino (vingino)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Vive maria (vive_maria)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • WAM Denim (wam_denim)
      • Warren Webber (warren_webber)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Woody (woody)
      • Workman (workman)
      • Wowow (wowow)
      • Yest (yest)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Ziener (ziener)
      • Zoso (zoso)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 5XL (5xl)
      • 6XL (6xl)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Zijde (zijde)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
      • Wollen (wol)
      • Acetat (acetat)
      • Aramide (aramide)
      • Carbon (carbon)
      • Cordura (cordura)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Spandex (spandex)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be