x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bopita Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bopita Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bopita Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bopita Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151603511.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231283764.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231283766.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218068661.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218063140.jpg?ts=1
Bopita Bopita Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel Commode met 3 laden Lisa Wit/Naturel Eigentijdse commode Lisa met een combinatie van wit en blank gelakt hout. Stijlvolle twee-kleurige handgrepen en schuine pootjes. Combineer deze commode met de barrier Lisa, voor het veilig verschonen en aankleden van de baby (apart verkrijgbaar). Materiaal: MDF Softclose: ja Hoogte: 92 cm Breedte: 109 cm Diepte: 53 cm (1)
  • 08712657050483
1
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Hout
  • 459.00 459.00 EUR 1
    1
    • Intenswonen Intenswonen
      Eigentijdse commode Lisa met een combinatie van wit en blank gelakt hout. Stijlvolle twee-kleurige handgrepen en schuine pootjes. Combine...459.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Dimehouse Industriële Kaptafel Felix - Metaal - 3 Lades - Mangohout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231209133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202343638.jpg?ts=1
      Dimehouse Dimehouse Industriële Kaptafel Felix - Metaal - 3 Lades - Mangohout Industriële Kaptafel Felix - Metaal - 3 Lades - Mangohout Industriële Kaptafel Felix - Metaal - 3 Lades - Mangohout (1)
      Dimehouse Industriële Kaptafel Felix - Metaal - 3 Lades - Mangohout
      • 08720239808490
      1
      deal
    • MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185160538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192013.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192015.jpg?ts=1
      MamaLoes MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura is een moderne kamer met een prachtig wit design en zilveren accenten. De babykamer bestaat uit een ledikant en commode. Wat zal je kleintje heerlijk slapen in het ledikant Laura! De poten zijn verchroomd en hebben een luxe uitstraling. Op de zijkanten van dit witte ledikantje is een zilveren kroon afgebeeld dat gemaakt is van spiegelmateriaal. De lattenbodem van dit ledikant is in 3 hoogtes verstelbaar, zo kan je je kleintje altijd gemakkelijk uit het bedje tillen zonder dat ... (1)
      MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode
      • 08719425388786
      1
      deal
    • Cabino Commode Daphne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223740151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230283782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230283783.jpg?ts=1
      Cabino Cabino Commode Daphne Commode Daphne Commode Daphne Cabino Commode Daphne - Wit (1)
      Cabino Commode Daphne
      • 08719497227105
      1
    • Parisot Commode Jackson Oak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212889403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182144189.jpg?ts=1
      Parisot Parisot Commode Jackson Oak Commode Jackson Oak Commode Jackson Oak Eigenschappen Merk: Parisot Verschillende opberg mogenlijkheden Afmetingen:67 x 110 x 90 cm(b x l x h) , Commode Jackson Geef je babykamer een unieke twist met commode Jackson Copper! De commode met open vakken is een echte eye-catcher op de de babykamer. Zo is de commode zwart met blankhouten accenten en verschillende open vakken; zo kun je de commode geheel naar wens indelen. (1)
      Parisot Commode Jackson Oak
      • 03480940290803
      2
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 494.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 494.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 494.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 504.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be