x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pinolino Commode FLOW breed, made in europe

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pinolino Commode FLOW breed, made in europe
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pinolino Commode FLOW breed, made in europe
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pinolino Commode FLOW breed, made in europe
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220307097.jpg?ts=1
Pinolino Pinolino Commode FLOW breed, made in europe Commode FLOW breed, made in europe Commode FLOW breed, made in europe Met veel liefde voor details ontwikkelt, test, produceert en handelt Pinolino haar hoogwaardige assortiment aan kindermeubels, accessoires en speelgoed en helpt sinds 1997 kinderkamers in te richten. Daarbij staat Pinolino voor de waarden familie, geluk, veiligheid en individualiteit. De Pinolino-Plus garantie omvat de uitbreiding van wettelijke garantietermijn tot 10 jaar vanaf de datum van aankoop. Het bewijst hoe overtuigd het bedrijf is van de uitstekende kwaliteit van zijn producten. Pro... (1)
  • 04035769050450
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Hout
    • Type of baby gear: Changing dresser
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 454.95 605.99 EUR 2
    2
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      Met veel liefde voor details ontwikkelt, test, produceert en handelt Pinolino haar hoogwaardige assortiment aan kindermeubels, accessoire...454.95, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Pinolino 130065B commode 'Flow' breed, meerkleurig, 1 stuk605.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185160538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192013.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168192015.jpg?ts=1
      MamaLoes MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura: Ledikant & Commode Babykamer Laura is een moderne kamer met een prachtig wit design en zilveren accenten. De babykamer bestaat uit een ledikant en commode. Wat zal je kleintje heerlijk slapen in het ledikant Laura! De poten zijn verchroomd en hebben een luxe uitstraling. Op de zijkanten van dit witte ledikantje is een zilveren kroon afgebeeld dat gemaakt is van spiegelmateriaal. De lattenbodem van dit ledikant is in 3 hoogtes verstelbaar, zo kan je je kleintje altijd gemakkelijk uit het bedje tillen zonder dat ... (1)
      MamaLoes Babykamer Laura: Ledikant & Commode
      • 08719425388786
      1
      deal
    • MamaLoes Babykamer Lieke: Ledikant & Commode
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185160537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168191288.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168191291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168191290.jpg?ts=1
      MamaLoes MamaLoes Babykamer Lieke: Ledikant & Commode Babykamer Lieke: Ledikant & Commode Babykamer Lieke: Ledikant & Commode De babykamer Lieke is een moderne en betaalbare babykamer met een prachtig wit/naturel design. De babykamer bestaat uit een ledikant en commode.Het ledikant Lieke is een modern en stevig ledikant waar je baby of kindje zorgeloos in kan slapen. Het modern vormgegeven ledikant is gemaakt van hoogwaardig MDF plaatmateriaal gecombineerd met dennenhout. De lattenbodem van de ledikant Lieke is in 3 hoogtes verstelbaar. Wanneer je kindje nog klein is hoef je dus niet diep te bukken om hem of haar op... (1)
      MamaLoes Babykamer Lieke: Ledikant & Commode
      • 08719425388045
      1
      deal
    • Colorfull Home Collection Commode Venice Fishbone Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211794912.jpg?ts=1
      Colorfull Home Collection Colorfull Home Collection Commode Venice Fishbone Black Commode Venice Fishbone Black Commode Venice Fishbone Black Eigenschappen Merk: Colorfull Home Collection Afmetingen: 90 x 53/71 x 94/100 cm (BxDxH) Materiaal: meubelplaat met fineer laag Voorzien 2 opbergruimtes Vissengraat en zwarte accenten Exclusief bladvergroter (los verkrijgbaar) , Commode Venice Fishbone Black Deze commode is van het merk Colorfull Home Collection. De commode is voorzien van 2 opbergruimtes, waarin je bijvoorbeeld verzorgingsspulletjes en kleding van je kindje in kwijt kan. Daarnaast is de commode voorzien van een vissengraat s... (1)
      Colorfull Home Collection Commode Venice Fishbone Black
      • 04042219196828
      1
    • Finori Commode Sumatra Anthracite/Bamboo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222233961.jpg?ts=1
      Finori Finori Commode Sumatra Anthracite/Bamboo Commode Sumatra Anthracite/Bamboo Commode Sumatra Anthracite/Bamboo Eigenschappen Merk: Finori Commode exclusief bladvergroter Afmetingen: 120 x 88 x 40 cm Materiaal: MDF, spaanplaat Voorzien van 3 lades en 2 deurtjes met opbergvakken , Commode Finori Deze mooie commode Deli is van het merk Finori. De commode staat op stevige poten, die de commode een luchtige uitstraling geven. De Sumatra-collectie van Finori heeft een bamboo-look/motief. De commode is voorzien van 3 ruime lades en 2 deurtjes met daarin opbergvakken. Hierdoor biedt de commode voldoende opber... (1)
      Finori Commode Sumatra Anthracite/Bamboo
      • 04251182712991
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 403.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 403.88
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 403.88
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 395.10
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 403.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 403.88
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 439.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 439.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 399.49
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 395.10
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 403.88
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 399.49
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 403.88
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 395.10
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 409.46
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 423.10
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 404.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 404.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 409.46
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 418.55
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 404.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 404.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 418.55
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 409.46
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 418.55
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 414.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 418.55
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 404.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 418.55
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 409.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 409.46
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 414.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 454.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be