x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pinolino Commode Riva extra breed

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pinolino Commode Riva extra breed
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pinolino Commode Riva extra breed
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pinolino Commode Riva extra breed
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199489719.jpg?ts=1
Pinolino Pinolino Commode Riva extra breed Commode Riva extra breed Commode Riva extra breed Met veel liefde voor details ontwikkelt, test, produceert en handelt Pinolino haar hoogwaardige assortiment aan kindermeubels, accessoires en speelgoed en helpt sinds 1997 kinderkamers in te richten. Daarbij staat Pinolino voor de waarden familie, geluk, veiligheid en individualiteit. Ideale inrichting voor de moderne kinderkamer. De commode Riva zorgt met zijn fraaie houten accenten voor scandinavische sferen in de kinderkamer. Een extra brede commode met afneembaar plateau en 6 lades. Het p... (1)
  • 04035769047962
1
deal
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Type of baby gear: Changing dresser
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 629.99 989.00 EUR 1
    1
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      Met veel liefde voor details ontwikkelt, test, produceert en handelt Pinolino haar hoogwaardige assortiment aan kindermeubels, accessoire...
      629.99, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Cabino Commode Daphne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223740151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230283782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230283783.jpg?ts=1
      Cabino Cabino Commode Daphne Commode Daphne Commode Daphne Cabino Commode Daphne - Wit (1)
      Cabino Commode Daphne
      • 08719497227105
      1
    • Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 deuren)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208127809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233790322.jpg?ts=1
      Roba Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 deuren) Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 deuren) Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 deuren) De Roba luiercommode met afneembare wikkelaanzet heeft een aangename, rugvriendelijke luierhoogte van 92 cm. H: 100 cm, B: 87 cm, diepte met/zonder wikkelaanzet: 75/40 cm In de 2 canvas boxen in een open vak tussen de luiertas en de 2 deuren van de luiercommode in hoogwaardig frame-look heb je bij de babyverzorging alles binnen handbereik. Achter de 2 deuren met moderne zilveren handgrepen biedt de grijze commode nog meer opbergruimte voor luierbenodigdheden en kledingstukken. De commode besc... (1)
      Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 deuren)
      • 04005317318424
      2
    • Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 laden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185079939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233974523.jpg?ts=1
      Roba Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 laden) Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 laden) Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 laden) De Roba commode met afneembare aankleedaanzet heeft een aangename, rugvriendelijke wikkelhoogte van 92 cm. H: 100 cm, B: 87 cm, diepte met/zonder aanzet: 75/40 cm In de 2 canvas dozen in een open vak tussen de luiertas en de 2 laden van de commode met hoogwaardige frame-look heb je alles snel binnen handbereik. De 2 laden met moderne zilveren handgrepen bieden de grijze commode extra opbergruimte voor wikkelbenodigdheden en kledingstukken. De wikkeltafel beschikt over een kantelbeveiliging en... (1)
      Roba Luiertafel 'Hamburg' met luieropzetstuk, (Taupe, Met 2 laden)
      • 04005317318448
      2
    • Pinolino Commode Natura extra breed, made in europe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220298107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232827277.jpg?ts=1
      Pinolino Pinolino Commode Natura extra breed, made in europe Commode Natura extra breed, made in europe Commode Natura extra breed, made in europe Stabiele en natuurlijke aankleedcommode met 6 laden en afneembaar aankleedopzetstuk, van massief beuken, geolied met harde olie op basis van lijnzaadolie, de houtstructuur is zeer goed zichtbaar. De robuuste Natura' biedt met 6 praktische laden veel ruimte voor alle wikkelaccessoires. Hoogwaardige pinolino kwaliteit; materiaal: massief beuken, geolied met harde olie op basis van lijnzaadolie. Afmetingen: B 140 cm, D 78 of 55 cm, H 102 cm; levering omvat een extra brede commode, montage vereist (1)
      Pinolino Commode Natura extra breed, made in europe
      • 04035769041830
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 989.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 909.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 909.88
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 989.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 909.88
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 890.10
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 989.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 909.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 909.88
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 939.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 989.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 989.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 899.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 890.10
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 909.88
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 899.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 566.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 566.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 585.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 579.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 579.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 566.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 799.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 799.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 579.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 579.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 566.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 573.29
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 579.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 579.59
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 566.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 566.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 573.29
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 629.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be