x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Durex Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Durex Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Durex Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Durex Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206872671.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/62522070.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157650427.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/117256397.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216163067.jpg?ts=1
Durex Durex Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks Feeling Sensitive Voordeelpak - 40 Stuks 40stuks In dit voordeelpak van Durex Feeling Sensitive condooms zitten 40 condooms welke dunner zijn dan de klassieke Durex-latexcondooms. De condooms bieden daardoor een comfortabele pasvorm voor nog intensere momenten. De condooms hebben een neutrale geur en smaak en zijn voorzien van een reservoir.Afmetingen:Breedte: 56 mmLengte: 195 mm (1)
  • 04002448068907
  • 04002448132134
5
  • Design
    • Type condoom: Extra dun
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Transparant, Creme, Rood
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 40 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren
    • Type erotisch product: Condooms
  • 25.86 46.93 EUR 5
    5
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      DUNNER: voor meer sensatie CONDOOMS MET GLIJMIDDEL: Standaard glijmiddel op basis van siliconen AANGENAME GEUR MEER COMFORT: Voormgevend ...25.86, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      DUNNER: voor meer sensatie CONDOOMS MET GLIJMIDDEL: Standaard glijmiddel op basis van siliconen AANGENAME GEUR MEER COMFORT: Voormgevend ...27.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      In dit voordeelpak van Durex Feeling Sensitive condooms zitten 40 condooms welke dunner zijn dan de klassieke Durex-latexcondooms. De con...43.54, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist Voordeligstedrogist
      In dit voordeelpak van Durex Feeling Sensitive condooms zitten 40 condooms welke dunner zijn dan de klassieke Durex-latexcondooms. De con...45.52, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      In dit voordeelpak van Durex Feeling Sensitive condooms zitten 40 condooms welke dunner zijn dan de klassieke Durex-latexcondooms. De con...46.93, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Durex Natural Feeling Condooms 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215369395.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215369396.jpg?ts=1
      Durex Durex Natural Feeling Condooms 10 stuks Natural Feeling Condooms 10 stuks Natural Feeling Condooms 10 stuks Deze Real Feel condooms zijn gemaakt van latex vrij materiaal voor de gevoelige huid. Daarnaast zorgt het Real Feel materiaal voor een extra veilig maar dun ontwerp van de condoom voor de meest realistische ervaring. Dermatologisch getest en eenvoudig aan te trekken voor een perfecte pasvorm. Speen vormgeving en voorzien van speciaal glijmiddel. Lengte 200 mm, nominale breedte 56 mm. Pak van 10. (1)
      Durex Natural Feeling Condooms 10 stuks
      • 04002448154808
      2
      deal
    • Protex laxtex vrije condooms – Ultra Dun
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228516670.jpg?ts=1
      Protex Protex laxtex vrije condooms – Ultra Dun laxtex vrije condooms – Ultra Dun laxtex vrije condooms – Ultra Dun Latexvrij, gesmeerde condooms, ultieme finesse, in capsules gesmeerde condooms Ultieme finesse, in capsule Gewicht van het pakket: 0,03 kg (1)
      Protex laxtex vrije condooms – Ultra Dun
      • 03760043362615
      2
    • Manix Xtra Pleasure 14 stuk(s) Getextureerd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165731073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234670030.jpg?ts=1
      Manix Manix Xtra Pleasure 14 stuk(s) Getextureerd Xtra Pleasure 14 stuk(s) Getextureerd Xtra Pleasure 14 stuk(s) Getextureerd Condooms Manix Xtra Pleasure Nee 18,5 cm (14 uds) (1)
      Manix Xtra Pleasure 14 stuk(s) Getextureerd
      • 03532281410706
      • 4720805
      2
    • Skins Assortiment Condooms 16 stuks - Doorzichtig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233074112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149251361.jpg?ts=1
      Skins Skins Assortiment Condooms 16 stuks - Doorzichtig Assortiment Condooms 16 stuks - Doorzichtig Assortiment Condooms 16 stuks - Doorzichtig Zorg dat je altijd een Skins-kubus naast je bed hebt met een spannende variëteit van hun populaire condooms. Je krijgt 6 x Normal, 5 x Dots & Ribs met prikkelende interne ribben en externe stippen die je partner stimuleren, en 5 x Ultra Thin voor een uitzonderlijk natuurlijk gevoel. Alle condooms worden geleverd met extra glijmiddel en een geur van vanille, zodat je niet de klassieke latexgeur hebt. Ze zijn allemaal 190 mm lang en 54 mm breed, behalve de Dots & Ribs, die 52 mm breed zijn en het volledige effect bieden van prikkelende ribben aan de binnenkant en stippen aan de buitenkant om je partner te stimuleren. Gemaakt van latex. Past de meeste mannen. (1)
      Skins Assortiment Condooms 16 stuks - Doorzichtig
      • 05037353004114
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 27.26
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.25
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 26.09
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 30.22
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 26.10
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 26.78
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 43.54
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 43.54
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.54
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 25.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 25.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.48
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 26.11
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 25.93
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 26.06
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 25.93
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 25.93
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 25.93
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 25.93
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 25.87
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 25.87
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 25.87
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 25.87
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 25.87
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 25.87
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 25.86
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 25.86
    • teamvergelijk@vergelijk.be