x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Safe - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Safe - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Safe - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Safe - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148590419.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209765572.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162226617.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146633916.jpg?ts=1
Safe Safe - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen - Safe - Intense Safe Condome 10 stuks online kopen Het Intense Safe Condoom zorgt voor een perfecte bescherming, en is daarnaast voorzien van ribbels en noppen voor verrassende stimulatie van vagina en clitoris. De condooms hebben een cilindrisch design. De condooms zijn 19 cm lang en hebben een nominale breedte van 5,2 cm. Verkrijgbaar in verpakkingen van 5, 10 en 36 stuks. Ingrediënten: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Gebruik deze condooms niet in combinatie met siliconen toys. (1)
  • 08718801920022
8
  • Design
    • Type condoom: Ribbel
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Transparant, Oranje
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 10 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Type erotisch product: Condooms
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 44 g
  • 9.50 84.64 EUR 8
    8
    • Willie Willie
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Het Intense Safe Condoom van Safe is een condoom met een structuur van ribbels en noppen. Deze ribbels en noppen zorgen voor extra stimul...9.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Safe Intense Safe Rib-Nop - 10 stuks - Condooms11.60, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Condoom Intens Safe Ribs Dots van het merk Safe. In deze verpakking zit 10st.
      12.14, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Condoomfabriek Condoomfabriek
      Een voordeelverpakking met daarin 5 Intense Safe Condooms. Het Intense Safe Condoom is een condoom dat is voorzien van ribbels en noppen ...13.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EasyToys.be EasyToys.be
      Het Intense Safe Condoom zorgt voor een perfecte bescherming, en is daarnaast voorzien van ribbels en noppen voor verrassende stimulatie ...13.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Pabo.be Pabo.be
      Het Intense Safe Condoom zorgt voor een perfecte bescherming, en is daarnaast voorzien van ribbels en noppen voor verrassende stimulatie ...13.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Condoom Intens Safe Ribs Dots van het merk Safe. In deze verpakking zit 10st.14.85, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Een diameter 300mm dak- vlaktand industrieel gebruik zaagblad voor het zagen van aluminium, HPL & Trespa. * Voorzi...84.64, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Mixed Premium Vegan Condooms Ultra - 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154046929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205607678.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143959637.jpg?ts=1
      Mixed Mixed Premium Vegan Condooms Ultra - 10 stuks Premium Vegan Condooms Ultra - 10 stuks Premium Vegan Condooms Ultra - 10 stuks Glyde Premium Vegan Condooms Ultra zijn 100% veganistische condooms en zijn voldoen aan alle strenge Europese regels en wetten. Het Glyde Premium Vegan Condoom is ultradun waardoor je als meer gevoel hebt en dus meer kan genieten.Waarom is dit condoom veganistisch?Om het rubber soepel en fijn te maken wordt caseïne gebruikt. Caseïne is een dierlijk eiwit dat in melk voorkomt. Glyde gebruikt voor haar Premium Vegan Condooms gebruik van een bepaald distel extract dat precies hetzelfde effect aan het rubber geeft. Hierdoor is de basis voor het productieproces 100% plantaardig en is het condoom 100% veganistisch. (1)
      Mixed Premium Vegan Condooms Ultra - 10 stuks
      • 09343359000408
      3
    • Pasante Fizzy Cola Condooms Met Cola-smaak 144 stuks (grootverpakking)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110063361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175565645.jpg?ts=1
      Pasante Pasante Fizzy Cola Condooms Met Cola-smaak 144 stuks (grootverpakking) Fizzy Cola Condooms Met Cola-smaak 144 stuks (grootverpakking) Fizzy Cola Condooms Met Cola-smaak 144 stuks (grootverpakking) Pasante Chocolade - 144 stuks - Condooms (1)
      Pasante Fizzy Cola Condooms Met Cola-smaak 144 stuks (grootverpakking)
      • 05060150688881
      1
    • Pasante Mint Tingle Condooms Met Mint-smaak 144 stuks (grootverpakking)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234785842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110063357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/62517698.jpg?ts=1
      Pasante Pasante Mint Tingle Condooms Met Mint-smaak 144 stuks (grootverpakking) Mint Tingle Condooms Met Mint-smaak 144 stuks (grootverpakking) Mint Tingle Condooms Met Mint-smaak 144 stuks (grootverpakking) Pasante Mint Flavour Condooms 144 stuks (1)
      Pasante Mint Tingle Condooms Met Mint-smaak 144 stuks (grootverpakking)
      • 05060150680519
      2
    • MY.SIZE - MY.SIZE 64 mm Condooms 36 stuks online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189970514.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189972158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189972157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189972159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160977482.jpg?ts=1
      MY.SIZE MY.SIZE - MY.SIZE 64 mm Condooms 36 stuks online kopen - MY.SIZE 64 mm Condooms 36 stuks online kopen - MY.SIZE 64 mm Condooms 36 stuks online kopen My.Size Condooms maat 64 - 36 stuks (1)
      MY.SIZE - MY.SIZE 64 mm Condooms 36 stuks online kopen
      • 04025838843625
      • 10117200
      • ch-edc-platform-1262
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.14
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.14
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 12.59
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 9.94
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 11.60
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 11.60
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 11.60
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 11.60
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 11.60
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 9.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be