x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cloer Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cloer Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cloer Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cloer Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223716950.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226121398.jpg?ts=1
Cloer Cloer Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat Tosti 6235 RVS Tosti Apparaat Cloer sandwichmaker 6235 (1)
  • 04004631000787
  • 6235
2
  • Algemene kenmerken
    • Type tosti-ijzer: Tosti-ijzer
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Vermogen: 930 Watt
    • Indicatielampje: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Anti-aanbaklaag
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Zwart
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 2583 g
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • 61.08 69.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      conchoidal Optische informatie indien klaar 3-traps greepvergrendeling Garantie : 24 maanden, Poids: 4.75978023658 Pond, Éditeur: Cloer61.08, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cloer sandwichmaker 623569.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Esperanza Pizzaiola - Contactgrill
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246132683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/257128547.jpg?ts=1
      Esperanza Esperanza Pizzaiola - Contactgrill Pizzaiola - Contactgrill Pizzaiola - Contactgrill Esperanza Pizzaiola - Contactgrill (1)
      Esperanza Pizzaiola - Contactgrill
      • 05901299914625
      • EKG005
      1
    • Nedis KAGR131FSR
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248254928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247594574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247594583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247594580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247594582.jpg?ts=1
      Nedis Nedis KAGR131FSR KAGR131FSR KAGR131FSR Bijzondere kenmerken * Gril de perfecte panini en zelfs vlees, vis of groenten met deze Nedis contactgrill. * Dankzij het vermogen van 1500 watt warmt deze contactgrill extreem snel op. * Stel de gewenste temperatuur in met de temperatuurregelknop en het indicatorlampje geeft precies aan wanneer de contactgrill klaar is voor gebruik. * Met het zwevende scharniersysteem kun je dikker voedsel grillen op het bakoppervlak van 27,8 x 17 cm en dit kan ook worden vergrendeld om te voorkomen dat je voedsel wordt geplet. * De contactgrill kan zelfs 180 worden opengeklapt, zodat je deze kunt gebruiken als tafelgrill. * De antiaanbaklaag op de grillplaten is makkelijk schoon te maken en overtollige olie en vet worden opgevangen in de vaatwasmachinebestendige lekbakjes. * De contactgrill kan enigszins gekanteld worden door de achterste voetjes te verstellen, zodat overtollig vet (2)
      Nedis KAGR131FSR
      • 05412810398898
      • KAGR131FSR
      3
    • Buffalo grote contact grill enkel gegroefd/glad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212011129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147751867.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo grote contact grill enkel gegroefd/glad grote contact grill enkel gegroefd/glad grote contact grill enkel gegroefd/glad Productkenmerken Merk: Buffalo Dimensions: 21,5(h) x 48(b) x 43,5(d)cm Voltage: 230V Gewicht: 29kg Gietijzeren grillplaten voor zwaar gebruik Gebalanceerde bovenplaat Eenvoudige temperatuurregeling met draaiknop Korte opwarmtijd Verwijderbare lekbak voor eenvoudige reiniging Digitale timer en alarm Thermostaatregeling en aan-/uitindicator Inclusief grillschraper (1)
      Buffalo grote contact grill enkel gegroefd/glad
      • 05050984030925
      1
      deal
    • Eppicotispai Koekenpan - Wafelijzer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159268385.jpg?ts=1
      Eppicotispai Eppicotispai Koekenpan - Wafelijzer Koekenpan - Wafelijzer Koekenpan - Wafelijzer Eppicotispai Koekenpan - Wafelijzer (1)
      Eppicotispai Koekenpan - Wafelijzer
      • 08017790000709
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 61.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 57.75
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 57.75
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 57.75
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 59.85
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 59.85
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 61.08
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 57.43
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 61.08
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 61.08
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 60.62
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 60.62
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 60.62
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 60.62
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 69.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 69.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 69.99
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 61.08
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 61.08
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 61.08
    • teamvergelijk@vergelijk.be