x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155812538.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233186244.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155059366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214737834.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163452711.jpg?ts=1
Shiseido Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml) Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml) Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 (50ml) Shiseido Benefiance NutriPerfect Day Cream SPF15 is een krachtige beschermende dagcrème die speciaal is gecreëerd voor de rijpere huid die last heeft van rimpeltjes, verkleuring en verlies aan stevigheid, samenhangend met hormonale veranderingen door het ouder worden. De gezichtscrème beschermt tegen droogte, luchtvervuiling en de schadelijke effecten van UV-stralen en herstelt de huidstructuur en stevigheid voor jonger uitziende gelaatscontouren. Benefiance NutriPerfect vermindert de zichtbaarheid van rimpeltjes en bevordert een uitstraling van jeugdige vitaliteit. De crème trekt snel in de huid, biedt langdurige hydratatie en maakt gebruik van Shiseido licht verspreidende technologie om de zichtbaarheid van ouderdomsvlekken/verkleuringen en een oneffen teint te minimaliseren en de uitstraling te bevorderen. De frisse geur creëert een aangename huidverzorgingservaring. Geschikt voor de normale tot zeer droge huid. (3)
  • 00768614191100
5
deal
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 50 ml
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 264 g
  • 69.49 88.50 EUR 5
    5
    • Deloox Deloox
      7.666666666666667 (1)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Shiseido Benefiance Nutriperfect Day Cream SPF 15 50 ml - Dagcrème. Benefiance Nutriperfect Day Cream geeft kracht aan de huid die wordt ...
      69.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Merk: Shiseido Soort product: gezichtscrème Damescosmetica Gezichtsverzorging Product van hoge kwaliteit75.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Shiseido Benefiance NutriPerfect Day Cream SPF18 - 50 ml - Dagcrème
      77.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Parfumdreams.be Parfumdreams.be
      5.0 (1)
      Shiseido Benefiance NutriPerfect Day Cream SPF15 is een krachtige beschermende dagcrème die speciaal is gecreëerd voor de rijpere huid di...
      79.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Douglas.be Douglas.be
      Shiseido Benefiance NutriPerfect Day Cream SPF15 is een krachtige beschermende dagcrème die speciaal is gecreëerd voor de rijpere huid di...88.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Deba Revicreme Herstellend 100 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156768203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109666511.jpg?ts=1
      Deba Deba Revicreme Herstellend 100 ml Revicreme Herstellend 100 ml Revicreme Herstellend 100 ml Revicreme Huidherstellende creme Revitaliserende huidcrème op basis van een UNIEK repair-complex met zeer hoge doses Vitamine E en Desamidocollagen,aangevuld met Aloë Vera, Tarwekiemolie, Lecithine en Allantoine, Sheabutter,Calendula, Vitamine A, Hyaluronzuur en honing. Unieke High Tech formule, met natuurlijke werkstoffen. Voor huidherstel, regeneratie van de huid, herstel van het Biologisch evenwicht en vertragen van de huidveroudering. Een Crème met een biologische herstelformule, voor een optimaal fuctioneren van de huid. Deze crème doet wat alle andere crème's beloven...! Deze crème herstelt en onderhoudt de huid, voert afvalstoffen af en biedt de huidcellen een complex van essentiële voedingsstoffen aan, waaruit zijzelf een selectieve keuze maken. Oppervlakkige huidbeschadigingen verdwijnen snel, met een minimum aan littekens. De werkstoffen in deze crème vergroten het natuurlijke afweermechanisme van de huid en stimuleren de doorbloeding en de celopbouw. Deze crème is de enige w (2)
      Deba Revicreme Herstellend 100 ml
      • 08717755190703
      4
      deal
    • L'Oréal Age Perfect Golden Cream 50 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143780848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152239203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175067143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236777384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236777387.jpg?ts=1
      L'Oréal L'Oréal Age Perfect Golden Cream 50 ml Age Perfect Golden Cream 50 ml Age Perfect Golden Cream 50 ml L'Oréal Age Perfect Golden Cream 50 ml - Dagcrème. Deze dagcrème van L'Oréal is geschikt voor rijpere huid. De inhoud van dit product is 50 ml. (1)
      L'Oréal Age Perfect Golden Cream 50 ml
      • 03600523216642
      • 3600523216642
      1
    • Pigge Huidbalans Dag En Nachtcreme Macadamia 50ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109679079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232138216.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144823670.jpg?ts=1
      Pigge Pigge Huidbalans Dag En Nachtcreme Macadamia 50ml Huidbalans Dag En Nachtcreme Macadamia 50ml Huidbalans Dag En Nachtcreme Macadamia 50ml Pigge Huidbalans dag en nachtcreme macadamia Het bestaat echt: een volmaakte crème die voor alle huidtypes geschikt is. Deze crème is heerlijk romig, maar laat geen vettige laag achter. Deze alleskunner is geschikt voor zowel overdag als s nachts. Door de uitgekiende samenstelling krijgt je huid wat ze van nature vraagt. Geschikt voor elk huidtype. De Macadamia dag- en nachtcrème altijd gebruiken na reiniging van de gezichtshuid, bij voorkeur met de Macademia reinigingsmelk en de Hamamelis reinigingslotion óf na het gebruik van de Kruiden gezichtswasgel. Ondersteunt het herstellend vermogen van de huid Heeft een vochtinbrengende werking Verzachtend Ingrediënten (INCI) Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobaolie)*, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Limnanthes Alba Seed Oil (limnanthesolie), Butyrospermum Parkii Butter (sheaboter)*, Oryza Sativa Bran Oil (rijstolie), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (amandelolie)*, Vitis Vinifera Seed Oil (druivenolie), Persea Gratissima Oil (avocado-oli (1)
      Pigge Huidbalans Dag En Nachtcreme Macadamia 50ml
      • 07091162456371
      3
    • Green People Men Cooling Moisturiser 100ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190569689.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134682733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179805035.jpg?ts=1
      Green People Green People Men Cooling Moisturiser 100ml Men Cooling Moisturiser 100ml Men Cooling Moisturiser 100ml Natuurlijke en biologische verzorging voor mannen. Werkt kalmerend en hydraterend. Ingredienten aqua (spring water), olea europaea (olive) fruit oil*^, butyrospermum parkii (shea) butter*^, glycerin* (vegetable derived)*, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil*, cetearyl glucoside (plant derived emulsifier), cetearyl alcohol (emulsifying plant wax), glyceryl stearate (plant derived emulsifier), levulinic acid (plant derived), helianthus annuus (sunflower) seed oil*, calendula officinalis (marigold) flower extract*, aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder*, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract*, camellia sinensis (green tea) leaf extract*, aroma [mentha piperita (peppermint) oil*^, lavandula angustifolia (lavender) herb oil*^, eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf oil*^], sclerotium gum (natural gum), xanthan gum (corn starch gum), sodium stearoyl glutamate (plant derived emulsifier), olea europaea (olive) leaf extract, sodium lauryl glucose carboxylate (plant deriv (1)
      Green People Men Cooling Moisturiser 100ml
      • 05034511002876
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 79.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 79.79
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 79.79
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.79
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.79
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 71.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 71.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 71.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 71.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 71.89
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 71.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 78.58
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 78.58
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 72.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 70.29
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 70.29
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 63.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 63.79
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 77.20
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 76.18
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 76.18
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 76.45
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 76.45
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 73.79
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 73.79
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 73.79
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 73.79
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 73.79
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 76.80
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 73.16
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 72.89
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 72.89
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 79.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 79.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 75.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 75.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be