x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vedax dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vedax Facetrex Facelifting
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148993991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144400271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157188660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179813617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132948926.jpg?ts=1
      Vedax Vedax Facetrex Facelifting Facetrex Facelifting Facetrex Facelifting Vedax Facetrex Facelifting (1)
      Vedax Facetrex Facelifting
      • 08717127050161
      2
      37.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Louis Widmer DEFAULT
        • louis_widmer
      • Eucerin DEFAULT
        • eucerin
      • Avene DEFAULT
        • avene
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Eucerin (eucerin)
      • Avene (avene)
      • Nivea (nivea)
      • sisley (sisley)
      • 3INA (3ina)
      • 3M (3m)
      • 111SKIN (111skin)
      • 360care (360care)
      • A-Derma (a_derma)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • A4 Cosmetics (a4_cosmetics)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Academie (academie)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Ahava (ahava)
      • Akileine (akileine)
      • Alcina (alcina)
      • Algasun (algasun)
      • Algenist (algenist)
      • Allies of Skin (allies_of_skin)
      • Aloe Care (aloe_care)
      • Alqvimia (alqvimia)
      • Aman Prana (aman_prana)
      • Amanprana (amanprana)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Anne Moller (anne_moller)
      • Anthony (anthony)
      • Antipodes (antipodes)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Apivita (apivita)
      • Apricot (apricot)
      • Aquareva (aquareva)
      • Aquatadeus (aquatadeus)
      • Arganour (arganour)
      • Armonia (armonia)
      • Aromatica (aromatica)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Artemis (artemis)
      • Astonishing (astonishing)
      • Atelier Rebul (atelier_rebul)
      • Augustinus Bader (augustinus_bader)
      • Auriga (auriga)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Babaria (babaria)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Banila Co (banila_co)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BAS (bas)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bee Honest (bee_honest)
      • Bees Brilliance (bees_brilliance)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • Benecos (benecos)
      • Benefit (benefit)
      • Benton (benton)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bioxet (bioxet)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bondi Sands (bondi_sands)
      • Borlind (borlind)
      • Botanicals (botanicals)
      • Botanique (botanique)
      • Bourjois (bourjois)
      • Braun (braun)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • By Wishtrend (by_wishtrend)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CAUDALIE DEUTSCHLAND GMBH (caudalie_deutschland_gmbh)
      • CBD-Vital (cbd_vital)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Charlotte Meentzen (charlotte_meentzen)
      • Clarins (clarins)
      • Claude Bell (claude_bell)
      • Clineral (clineral)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Combinal (combinal)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Compagnie De Provence (compagnie_de_provence)
      • Cosmxpert (cosmxpert)
      • CosRx (cosrx)
      • COXIR (coxir)
      • D'Alchemy (d_alchemy)
      • Dado Sens (dado_sens)
      • Darphin (darphin)
      • Deba (deba)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Delarom (delarom)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermagiq (dermagiq)
      • Dermalex (dermalex)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaprime (dermaprime)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Dermarolling (dermarolling)
      • Dermasyis (dermasyis)
      • Dermika (dermika)
      • Dermolab (dermolab)
      • Di Angelo Cosmetics (di_angelo_cosmetics)
      • Diacosmo Belgium (diacosmo_belgium)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Diet Esthetic (diet_esthetic)
      • Dior (dior)
      • DOERS of London (doers_of_london)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr van der hoog (dr_van_der_hoog)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Grandel (dr_grandel)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drunk Elephant (drunk_elephant)
      • Ducray (ducray)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Eau Thermale Avene (eau_thermale_avene)
      • Eau Thermale JONZAC (eau_thermale_jonzac)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecran (ecran)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Emma Hardie (emma_hardie)
      • Equilibra (equilibra)
      • Erborian (erborian)
      • Erboristica (erboristica)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estee Lauder Companies-Darphin (estee_lauder_companies_darphin)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Esthederm (esthederm)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eubos (eubos)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Eve Lom (eve_lom)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fade Out (fade_out)
      • Faebey (faebey)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FARE (fare)
      • Farmacy Beauty (farmacy_beauty)
      • FILORGA (filorga)
      • Florena (florena)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Foreo (foreo)
      • Formula Swiss (formula_swiss)
      • Frank Body (frank_body)
      • Frankincense (frankincense)
      • Frei öl (frei_o_l)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • FRUDIA (frudia)
      • Fushi (fushi)
      • GALENIC (galenic)
      • Garancia (garancia)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • GGs Natureceuticals (ggs_natureceuticals)
      • Gillette (gillette)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • GLOV (glov)
      • Glynt (glynt)
      • GlySkinCare (glyskincare)
      • Golddachs (golddachs)
      • Green People (green_people)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Hajuvesi.fi (hajuvesi_fi)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Hej Organic (hej_organic)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hello sunday (hello_sunday)
      • Hemptouch (hemptouch)
      • Herbolive (herbolive)
      • Heritage Store (heritage_store)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Himalaya herbals (himalaya_herbals)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Holisan (holisan)
      • Honest Beauty (honest_beauty)
      • Human+kind (human_kind)
      • HYSKIN (hyskin)
      • I Want You Naked (i_want_you_naked)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • INGLOT (inglot)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • INNOSSENCE (innossence)
      • Insight (insight)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Instytutum (instytutum)
      • Iroha (iroha)
      • IROHA nature (iroha_nature)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • Isdin (isdin)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • IUnik (iunik)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Janzen (janzen)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Jonzac (jonzac)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • Juvena (juvena)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • Klairs (klairs)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • KYLIE SKIN (kylie_skin)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Drome (la_drome)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche (la_roche)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • La Saponaria (la_saponaria)
      • Lab De Biarritz (lab_de_biarritz)
      • Laboratoires Noreva (laboratoires_noreva)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lavera (lavera)
      • Legology (legology)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Louis widmer gmbh (louis_widmer_gmbh)
      • Lumene (lumene)
      • Luvos (luvos)
      • Lysedia (lysedia)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • MAC (mac)
      • Macrovita (macrovita)
      • Mad Hippie (mad_hippie)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Makari (makari)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Manuka Health (manuka_health)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martiderm (martiderm)
      • Martina Gebhardt (martina_gebhardt)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Medex (medex)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Meraki (meraki)
      • Mesauda Milano (mesauda_milano)
      • Mesoestetic (mesoestetic)
      • MICARAA (micaraa)
      • Miild (miild)
      • MILU (milu)
      • Miqura (miqura)
      • Miracles by Stella (miracles_by_stella)
      • MISSHA (missha)
      • Mixa (mixa)
      • Mizon (mizon)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Montbrun (montbrun)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • MSH (msh)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • N.A.E. (n_a_e_)
      • Nacomi (nacomi)
      • Naif (naif)
      • Nail Perfect (nail_perfect)
      • Najel (najel)
      • Naobay (naobay)
      • NAOS Deutschland GmbH (naos_deutschland_gmbh)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Naturalize (naturalize)
      • Natusor (natusor)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neobio (neobio)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutral (neutral)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Newa (newa)
      • NORDIK (nordik)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Noviderm (noviderm)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • Oceanic (oceanic)
      • Oils of Heaven (oils_of_heaven)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Oliv Bio (oliv_bio)
      • Oliveda (oliveda)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • One.two.free! (one_two_free_)
      • Oolaboo (oolaboo)
      • Orange care (orange_care)
      • Orange planet (orange_planet)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Orphica (orphica)
      • OSKIA (oskia)
      • Oway (oway)
      • Pacifica (pacifica)
      • Paese (paese)
      • Pai (pai)
      • Palina (palina)
      • Patyka (patyka)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Payot (payot)
      • PCA Skin (pca_skin)
      • Perris (perris)
      • Perris Swiss Laboratory (perris_swiss_laboratory)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • PHB (phb)
      • Philip Martin's (philip_martin_s)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Phytorelax (phytorelax)
      • Pigge (pigge)
      • Pixi (pixi)
      • Play-Off (play_off)
      • Polaar (polaar)
      • Postquam (postquam)
      • Priori (priori)
      • Priori Skincare (priori_skincare)
      • Proraso (proraso)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Purasana (purasana)
      • Purito (purito)
      • Pyunkang Yul (pyunkang_yul)
      • QIRINESS (qiriness)
      • RAU Cosmetics (rau_cosmetics)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Regulat Beauty (regulat_beauty)
      • Remescar (remescar)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution (revolution)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • REVOX B77 (revox_b77)
      • Rexaline (rexaline)
      • Rilastil (rilastil)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Rokua Skincare (rokua_skincare)
      • Sa3 (sa3)
      • Salcura (salcura)
      • Salerm (salerm)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Scholl (scholl)
      • Sebamed (sebamed)
      • Sensai (sensai)
      • Sensilis (sensilis)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shangpree (shangpree)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Academy ZERO (skin_academy_zero)
      • Skin Regimen (skin_regimen)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skincode (skincode)
      • Skinfood (skinfood)
      • SKINRx LAB (skinrx_lab)
      • Slangengif (slangengif)
      • Snp (snp)
      • SOBiO etic (sobio_etic)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solutions (solutions)
      • SOME BY MI (some_by_mi)
      • Soria natural (soria_natural)
      • Speick (speick)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • STARSKIN (starskin)
      • Staudt (staudt)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StriVectin (strivectin)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • Tabac Original (tabac_original)
      • Talika (talika)
      • Tautropfen (tautropfen)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • THE GREY (the_grey)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Saem (the_saem)
      • Therme (therme)
      • Tinktura (tinktura)
      • Tomorrowlabs (tomorrowlabs)
      • Tonymoly (tonymoly)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tot Herba (tot_herba)
      • Trilogy (trilogy)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Tyro (tyro)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Valmont (valmont)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vedax (vedax)
      • Veet (veet)
      • Vegan Fox (vegan_fox)
      • Vegan & Organic (vegan_organic)
      • VICHY (vichy)
      • Viliv (viliv)
      • Vision (vision)
      • Vita (vita)
      • Volatile (volatile)
      • Vsm (vsm)
      • Webecos (webecos)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XBC (xbc)
      • XHEKPON (xhekpon)
      • Yasumi (yasumi)
      • Yellooh (yellooh)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • YOUTHSHOTS by Dr. Fach (youthshots_by_dr_fach)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zealots of Nature (zealots_of_nature)
      • Zest (zest)
      • Zew For Men (zew_for_men)
      • Ziaja (ziaja)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Geirriteerde huid (geirriteerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Natte huid (natte_huid)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Problematische huid (problematische_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Ruwe huid (ruwe_huid)
      • Veeleisende huid (veeleisende_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1-2 (1_2)
      • 2-4 (2_4)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 7-12 (7_12)
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be