x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VICHY Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews VICHY Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VICHY Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VICHY Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246539442.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216165432.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246540592.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246540588.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236792372.jpg?ts=1
VICHY VICHY Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml Liftactiv Collagen Specialist Dagcrème 50 ml Vichy Liftactiv Collagen Specialist Dagcreme Verrijkt met krachtige dermatologische ingrediënten van natuurlijke oorsprong, stelt Liftactiv Collagen Specialist jouw huid in staat om huidveroudering tegen te gaan. Daarnaast gaat het de tekenen van collageenverlies in de huid tegen. De huid is zichtbaar steviger en egaler. Gebruiksaanwijzing en advies Aanbrengen in een dunne laag op een gereinigde en droge huid. Hypoallergeen. Getest op de gevoelige huid onder dermatologisch toezicht. Indien je advies wenst te krijgen over het gebruik van deze producten, neem dan contact op met de klantenservice van Plein. (8)
  • 03337875607254
  • C-VI-281-50
4
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 50 ml
    • Geslacht: Dames, Unisex
    • Substantie: Crème
    • Certificering: - CE
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Goud, Rood
  • 33.16 41.04 EUR 4
    4
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Vichy Liftactiv Collagen Specialist Anti-Age Dagcrème (50 ml; L'oreal Belgilux - Division Cosmetique Active; )Vichy Vichy Liftactiv Colla...33.16, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Vichy Liftactiv Collagen Specialist - Dagcrème - Anti-rimpel - 50 ml
      33.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vichy Liftactiv Collagen Specialist Dagcreme Verrijkt met krachtige dermatologische ingrediënten van natuurlijke oorsprong, stelt Liftact...39.55, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Effectieve anti-aging verzorging voor een strakkere huid De gezichtsverzorging gaat de tekenen van huidveroudering tegen Anti-aging biope...41.04, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • HeadBlade ATX
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201467473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122281283.jpg?ts=1
      HeadBlade HeadBlade ATX ATX ATX (4)
      HeadBlade ATX
      • 00690623540016
      • 00783318610733
      1
    • Diadermine 3x Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller 50 Ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164728953.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108514748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289312.jpg?ts=1
      Diadermine Diadermine 3x Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller 50 Ml 3x Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller 50 Ml 3x Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller 50 Ml Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller Lift+ Superfiller bevat een unieke formule met Pro-Collageen en Micro-Geïnjecteerd HA en 5% Hyaluron. Pro-Collageen stimuleert de productie van collageen en vult rimpels op. Het Micro-Geïnjecteerd HA is een kogeltje dat de huid binnendringt en door op te zwellen rimpels van binnenuit opvult, op een gelijkaardige manier als een injectie met hyaluronzuur. Voor een langdurig verstevigde huid, de hele dag lang. * Bevat 85% natuurlijke ingrediënten * Hydrateert en maakt de huid glad * Gehydroliseerde sojaproteïne * Bevat hyaluronzuur en biomimetische peptiden (1)
      Diadermine 3x Diadermine Dagcrème Lift+ Superfiller 50 Ml
      • 05412530849076
      1
      deal
    • Anthony - Day Cream SPF 30 90 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171274978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171274998.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201783345.jpg?ts=1
      Anthony Anthony - Day Cream SPF 30 90 ml - Day Cream SPF 30 90 ml - Day Cream SPF 30 90 ml Anthony Day Cream SPF 30 90ml Deze snel absorberende, lichtgewicht SPF-moisturizer voedt de huid en beschermt deze tegen schadelijke UVA / UVB-stralen. De schadelijke UV-stralen zijn de belangrijkste factor voor het sneller verouderen van je huid. Bescherm deze daarom altijd goed met een UV factor. (1)
      Anthony - Day Cream SPF 30 90 ml
      • 00802609961863
      1
    • Avene Physiolift Gladstrijkende Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242195579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144701461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216164622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118071123.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173439797.jpg?ts=1
      Avene Avene Physiolift Gladstrijkende Dagcrème Physiolift Gladstrijkende Dagcrème Physiolift Gladstrijkende Dagcrème Avène PhysioLift Gladstrijkende Dagcrème (30 ml; Avene - Pierre Fabre Benelux; )Avène Heilzame eigenschappen- Strijkt blijvende rimpels glad en maakt de huid strakker: voorziet de huid opnieuw van collageen en hyaluronzuur* dankzij AscofillineTM en Mono-oligomeren van Hyaluronzuur.- Beschermt de huid tegen aanvallen door vrije radicalen dankzij Pretocoferyl, een krachtige antioxidant.- Heldert de teint op: verrijkt met microscopisch kleine parelmoerpigmenten om een vermoeide uitstraling en vale teint te corrigeren. Soft-focus bestanddelen vlakken rimpels uit.- Verzacht: bevat een flinke dosis verzachtend en anti-irriterend Thermaal Water van Avène.*In-vitrotests Is dit iets voor mij?De romige en subtiel geparfumeerde PhysioLift DAG Gladstrijkende crème beantwoordt aan de noden van alle droge huidtypes. De crème maakt de huid opnieuw heerlijk soepel en zacht en wordt bovendien goed verdragen (getest op gevoelige huidtypes). (4)
      Avene Physiolift Gladstrijkende Dagcrème
      • 00673914019057
      • 03282770049312
      • 3282770049312
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 26.71
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 26.71
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.71
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.71
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.71
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 28.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 28.98
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 28.98
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 28.98
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 28.98
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.36
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 30.36
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.66
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.53
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.53
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.39
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 29.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.07
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.07
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.07
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.07
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.07
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 30.07
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 28.86
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.86
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 28.68
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 28.68
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 28.68
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.68
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 31.87
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 31.87
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 31.87
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 30.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 30.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 31.16
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 31.16
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 31.16
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 31.16
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.16
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.16
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 33.39
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 33.39
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 30.53
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 33.16
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 33.16
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 33.16
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 33.16
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 33.16
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 33.16
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 28.68
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 28.68
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.68
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 28.68
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 28.68
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 28.30
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 33.16
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 33.16
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 34.02
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 34.02
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 34.02
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 34.02
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 28.68
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 28.68
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 34.02
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 32.70
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 33.16
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 33.16
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 33.16
    • teamvergelijk@vergelijk.be