x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème | ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155803022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129649011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105678705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145876501.jpg
      Weleda Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème | ml Granaatappel Verstevigende Dagcrème | ml Granaatappel Verstevigende Dagcrème | ml Granaatappel Verstevigende Dagcrème regenereert actief de rijpere huid. Deze dagcrème verzacht rimpels, vermindert tekenen van huidveroudering en stimuleert de celvernieuwing. Resultaat: de huid is steviger en gladder en heeft een frisse, gezonde uitstraling. Met bewezen resultaat. - Verzacht rimpels - Verstevigt de huid en verhoogt de elasticiteit - Met antioxidatieve werking Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. P... (4)
      Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème | ml
      • 04001638090889
      9
      good_buy
      deal
      26.98 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140939249.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149218263.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146353305.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/41917765.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel verzachtende gezichtscrème van Weleda is een rijke dag- en nachtverzorging die de huid tot rust brengt en de hydrolipidemantel stabiliseert. Resultaat: een zachte en soepele huid. Geschikt voor de gevoelige, droge huid - Parfumvrij - Herstelt de natuurlijke balans van de huid - Geschikt als dag- en nachtcrème Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zij... (2)
      Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème
      • 04001638086004
      9
      good_buy
      15.46 EUR
    • Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155816923.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105682859.jpg
      Weleda Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Rosa Mosqueta Vitaliserend Dagcrème van Weleda heeft een rijke textuur voor een extra voedende en hydraterende werking. Verzacht de eerste lijntjes en behoudt de elasticiteit van de huid. Het resultaat is een stralende en vitale huid. Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zijn slechts enkele van de ingrediënten die zijn uitgesloten. Meer informatie is te vin... (1)
      Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme
      • 04001638089654
      8
      13.62 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140934367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142985810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127989479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112659102.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110573243.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende gezichtscrème Light van Weleda is een zachte verzorging voor de gevoelige, droge huid. Deze lichte crème brengt de huid tot rust en stabiliseert de hydrolipidemantel. Resultaat: opnieuw een zachte en soepele huid. - Parfumvrij - Herstelt de natuurlijke balans van de huid - Geschikt als dag- en nachtcrème Alle Clean Beauty producten zijn vrij van bekritiseerde ingrediënten - zonder afbreuk te doen aan de effectiviteit! Siliconen, parabenen, sulfaten en minerale oliën zijn ... (1)
      Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • 04001638086882
      8
      15.62 EUR
    • Weleda Wilde rozen vitaliserende gezichtscreme light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155809854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127093840.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118375281.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112648702.jpg
      Weleda Weleda Wilde rozen vitaliserende gezichtscreme light Wilde rozen vitaliserende gezichtscreme light Wilde rozen vitaliserende gezichtscreme light Weleda Rosa Mosqueta Vitaliserende Gezichtscrème light ( 30ml ) Biedt bescherming en ondersteuning aan de huid vanaf het dertigste levensjaar. De crème is afgestemd op de normale en gemengde huid. De crème vermindert de eerste lijntjes, de huid wordt gladder, behoudt haar elasticiteit en straalt van vitaliteit. Met de edele geur van Damascus-rozen. Werking Deze lichte dag- en nachtcrème met olie uit de zaden van biologisch geteelde rozen stimuleert de opbouwprocessen van de huid en biedt een ... (1)
      Weleda Wilde rozen vitaliserende gezichtscreme light
      • 04001638086875
      7
      17.04 EUR
    • Weleda Iris hydraterende dagcreme
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138012677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115899657.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106547777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069678.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125850413.jpg
      Weleda Weleda Iris hydraterende dagcreme Iris hydraterende dagcreme Iris hydraterende dagcreme Deze hydraterende dagcrème van Weleda is perfect voor de huid. De crème doet namelijk drie dingen: de vochtbalans van de huid reguleren, de zelfregulerende eigenschappen van de huid bevorderen én de huid beschermen tegen invloeden van buitenaf. Met deze crème krijgt u hierdoor een zeer gehydrateerde en superfrisse huid. De dagcrème is verder gemaakt van 100% natuurlijk ingrediënten. Hoofdbestanddeel is een extract van de iriswortel. In de verpakking zit 30 ml. Weleda Iris hydraterende dagcrem... (1)
      Weleda Iris hydraterende dagcreme
      • 04001638088763
      6
      deal
      15.65 EUR
    • Weleda Iris hydraterende gezichtscreme light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138012702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140927946.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/69101001.jpg
      Weleda Weleda Iris hydraterende gezichtscreme light Iris hydraterende gezichtscreme light Iris hydraterende gezichtscreme light Iris Intensieve Hydratatie van Weleda is een rijke crème met een volle textuur die de vochtbalans reguleert en de zelfregulerende eigenschappen van de huid bevordert. Ze beschermt de huid tegen invloeden van buitenaf. Het resultaat: een intens gehydrateerde en frisse huid. Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zijn slechts enkele van de ingrediënten die zijn... (1)
      Weleda Iris hydraterende gezichtscreme light
      • 04001638081757
      6
      deal
      15.65 EUR
    • Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146442181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145875409.jpg
      Weleda Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Deze lichte, frisse crème voor dag en nacht hydrateert langdurig en helpt onzuiverheden verminderen en voorkomen. Matteert, egaliseert en verfijnt het huidbeeld Trekt snel in Niet-comedogeen Goede huidverdraagzaamheid dermatologisch bewezen (1)
      Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light
      • 04001638500227
      6
      13.55 EUR
    • Weleda Cold Cream gezichtscrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141492394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137905827.jpg
      Weleda Weleda Cold Cream gezichtscrème Cold Cream gezichtscrème Cold Cream gezichtscrème Beschermt de gezichtshuid tegen gure weersomstandigheden Voedt, verzacht en voorkomt uitdroging Maakt ruwe huid weer zacht en soepel (1)
      Weleda Cold Cream gezichtscrème
      • 04001638081870
      3
      deal
      18.34 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127094135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129019676.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107591417.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris hydraterende creme light Inhoud: 30 ml 1 Stuk (1)
      Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • 04001638080194
      2
      12.48 EUR
    • Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127093893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107567215.jpg
      Weleda Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • 04001638093934
      2
      deal
      16.98 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153385179.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129019252.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Weleda Iris Hydraterende Dagcrème ( 30ml ) (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • 04001638080187
      1
      deal
      27.79 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eucerin DEFAULT
        • eucerin
      • Louis Widmer DEFAULT
        • louis_widmer
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Eucerin (eucerin)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Nivea (nivea)
      • Avene (avene)
      • Nuxe (nuxe)
      • A-Derma (a_derma)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Academie (academie)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alviana (alviana)
      • Annayake (annayake)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Ariane Inden Cosmetics (ariane_inden_cosmetics)
      • Aromed (aromed)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • Beter (beter)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolin (dermolin)
      • DHC (dhc)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Vd Hoog (dr_vd_hoog)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • Ducray (ducray)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Eshave (eshave)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Facetrex (facetrex)
      • Ferrari (ferrari)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Green People (green_people)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herborist (herborist)
      • Human + kind (human_kind)
      • Hypogeen (hypogeen)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Integro (integro)
      • IPXL (ipxl)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • Isdin (isdin)
      • Jacadi (jacadi)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klapp (klapp)
      • Kneipp (kneipp)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Macrovita (macrovita)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Moroccan Natural (moroccan_natural)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MSH (msh)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutral (neutral)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Ooh (ooh)
      • Optima (optima)
      • Origins (origins)
      • Orofluido (orofluido)
      • OSKIA (oskia)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Planter'S (planter_s)
      • Prada (prada)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Purasana (purasana)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Repetto (repetto)
      • Reviderm (reviderm)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Balm (the_balm)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Therme (therme)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tosca (tosca)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • VICHY (vichy)
      • Weleda (weleda)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • Littekenweefsel (littekenweefsel)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Oneffen huid (oneffen_huid)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Alcohol vrij (alcohol_vrij):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 30 - 45 (30_45)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be