x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Weleda dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcrème 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155816923.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165303008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165759262.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167286834.jpg
      Weleda Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcrème 30ml Wilde Rozen Vitaliserende Dagcrème 30ml Wilde Rozen Vitaliserende Dagcrème 30ml Vitaliseert de huid * Vermindering van de eerste lijntjes * Voor een elastische en vitale huid * Crème met rijke textuurDeze crème heeft een extra voedende en hydraterende werking. Verzacht de eerste lijntjes met behoud van de elasticiteit van de huid. Resultaat: een stralende en vitale huid. Hoe te gebruiken? 's Ochtends aanbrengen op de gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté. Vermijd de oogcontouren. (1)
      Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcrème 30ml
      • 04001638089654
      7
      14.63 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140934367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142985810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127989479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165313752.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110573243.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende gezichtscrème Light van Weleda is een zachte verzorging voor de gevoelige, droge huid. Deze lichte crème brengt de huid tot rust en stabiliseert de hydrolipidemantel. Resultaat: opnieuw een zachte en soepele huid. - Parfumvrij - Herstelt de natuurlijke balans van de huid - Geschikt als dag- en nachtcrème Alle Clean Beauty producten zijn vrij van bekritiseerde ingrediënten - zonder afbreuk te doen aan de effectiviteit! Siliconen, parabenen, sulfaten en minerale oliën zijn ... (1)
      Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • 04001638086882
      6
      deal
      19.98 EUR
    • Weleda Granaatappel dagcrème 30 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155803022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165305748.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129649011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105678705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167286841.jpg
      Weleda Weleda Granaatappel dagcrème 30 ml Granaatappel dagcrème 30 ml Granaatappel dagcrème 30 ml Granaatappel Verstevigende Dagcrème regenereert actief de rijpere huid. Deze dagcrème verzacht rimpels, vermindert tekenen van huidveroudering en stimuleert de celvernieuwing. Resultaat: de huid is steviger en gladder en heeft een frisse, gezonde uitstraling. Met bewezen resultaat. - Verzacht rimpels - Verstevigt de huid en verhoogt de elasticiteit - Met antioxidatieve werking Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. P... (1)
      Weleda Granaatappel dagcrème 30 ml
      • 04001638090889
      6
      17.22 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138012677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115899657.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165306483.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106547777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069678.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Deze hydraterende dagcrème van Weleda is perfect voor de huid. De crème doet namelijk drie dingen: de vochtbalans van de huid reguleren, de zelfregulerende eigenschappen van de huid bevorderen én de huid beschermen tegen invloeden van buitenaf. Met deze crème krijgt u hierdoor een zeer gehydrateerde en superfrisse huid. De dagcrème is verder gemaakt van 100% natuurlijk ingrediënten. Hoofdbestanddeel is een extract van de iriswortel. In de verpakking zit 30 ml. Weleda Iris hydraterende dagcrem... (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml
      • 04001638088763
      5
      deal
      15.65 EUR
    • Weleda Naturally Clear Zuiverende Gezichtscrème Light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146442181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145875409.jpg
      Weleda Weleda Naturally Clear Zuiverende Gezichtscrème Light Naturally Clear Zuiverende Gezichtscrème Light Naturally Clear Zuiverende Gezichtscrème Light Weleda Zuiverende Gezichtscrme Light Deze lichte, frisse crme voor dag en nacht hydrateert langdurig en helpt onzuiverheden verminderen en voorkomen. Matteert, egaliseert en verfijnt het huidbeeld. Trekt snel in. Niet-comedogeen. Goede huidverdraagzaamheid dermatologisch bewezen. (1)
      Weleda Naturally Clear Zuiverende Gezichtscrème Light
      • 04001638500227
      3
      12.61 EUR
    • Weleda Coldcream gezichtscrème 30 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141492394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165311611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070135.jpg
      Weleda Weleda Coldcream gezichtscrème 30 ml Coldcream gezichtscrème 30 ml Coldcream gezichtscrème 30 ml Weleda Coldcream gezichtscrème 30 ml - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Coldcream gezichtscrème 30 ml
      • 04001638081870
      3
      deal
      14.98 EUR
    • Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162228645.jpg
      Weleda Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • 04001638093934
      2
      16.48 EUR
    • Weleda Beauty Balm Bronze - 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137853428.jpg
      Weleda Weleda Beauty Balm Bronze - 30ml Beauty Balm Bronze - 30ml Beauty Balm Bronze - 30ml Weleda Beauty Balm Getinte Dagcrme Bronze Deze getinte dagcrme geeft een subtiele teint en corrigeert oneffenheden zonder de porin te verstoppen. De crme hydrateert langdurig, matteert en verfijnt je huidbeeld. (1)
      Weleda Beauty Balm Bronze - 30ml
      • 04001638095884
      1
      deal
      17.94 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153385179.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129019252.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Iris Hydraterende Dagcrème Weleda Iris Hydraterende Dagcrème ( 30ml ) (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcrème
      • 04001638080187
      1
      deal
      20.98 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127094135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129019676.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107591417.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème Weleda Iris Hydraterende Gezichtscrème light - 30ml Iris Hydraterende Gezichtscrème light is te gebruiken als dag- en nachtcrème. Zij reguleert de vochtbalans van de huid, bevordert de zelfregulerende eigenschappen van de huid en beschermt haar tegen belastende invloeden van buitenaf. Natuurlijke etherische oliën zorgen voor een aangenaam frisse geur. Werking Deze lichte dag- en nachtcrème met biologisch geteelde iris is afgestemd op de normale en gemengde huid en stimuleert de natuurlijke re... (1)
      Weleda Iris Hydraterende Crème Light - 30 ml - Dag en Nachtcrème
      • 04001638080194
      1
      deal
      26.71 EUR
    • Weleda Beauty Balm Nude - 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137853427.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132662566.jpg
      Weleda Weleda Beauty Balm Nude - 30ml Beauty Balm Nude - 30ml Beauty Balm Nude - 30ml Weleda Beauty Balm Getinte Dagcrme Nude Deze getinte dagcrme geeft een subtiele teint en corrigeert oneffenheden zonder de porin te verstoppen. De crme hydrateert langdurig, matteert en verfijnt je huidbeeld. (1)
      Weleda Beauty Balm Nude - 30ml
      • 04001638095877
      1
      deal
      17.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eucerin DEFAULT
        • eucerin
      • Louis Widmer DEFAULT
        • louis_widmer
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Eucerin (eucerin)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Nivea (nivea)
      • Avene (avene)
      • Clinique (clinique)
      • A-Derma (a_derma)
      • Academie (academie)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alessandro (alessandro)
      • Algasun (algasun)
      • Aloe Pura (aloe_pura)
      • American Crew (american_crew)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Anne Moller (anne_moller)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Aromatica (aromatica)
      • Aromed (aromed)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bebe (bebe)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • Benton (benton)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • BestPriceAlarm (bestpricealarm)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Caudalie (caudalie)
      • Celltone (celltone)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • CosRx (cosrx)
      • Dado Sens Dermacosmetics (dado_sens_dermacosmetics)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Derma (derma)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolin (dermolin)
      • DHC (dhc)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Diet Esthetic (diet_esthetic)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Dennis Gross Skincare (dr_dennis_gross_skincare)
      • Dr. (dr_)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Eshave (eshave)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Gillette (gillette)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gladskin (gladskin)
      • Glamglow (glamglow)
      • Golddachs (golddachs)
      • Grahams (grahams)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • House 99 (house_99)
      • Human+kind (human_kind)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • INNOSSENCE (innossence)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • IPXL (ipxl)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • Isdin (isdin)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Janzen (janzen)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kaerel (kaerel)
      • Kaé (kae_)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • Klapp (klapp)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Macrovita (macrovita)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Naif (naif)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Naturale Antica Erboristeria (naturale_antica_erboristeria)
      • Neutral (neutral)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nonique (nonique)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Olive-elia (olive_elia)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • Ooh (ooh)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • Orofluido (orofluido)
      • OSKIA (oskia)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • Postquam (postquam)
      • Primavera (primavera)
      • Proraso (proraso)
      • Pupa (pupa)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Rainbow (rainbow)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rio Rosa Mosqueta (rio_rosa_mosqueta)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Salerm (salerm)
      • Sand & Sky (sand_sky)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Sensilis (sensilis)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Republic (skin_republic)
      • Skinwonder (skinwonder)
      • Sleek (sleek)
      • SOBiO etic (sobio_etic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SVR (svr)
      • Swiss Line (swiss_line)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Thebalm (thebalm)
      • Therme (therme)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tosca (tosca)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Vedax (vedax)
      • VICHY (vichy)
      • Webecos (webecos)
      • Weleda (weleda)
      • XHEKPON (xhekpon)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zoiy (zoiy)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Geirriteerde huid (geirriteerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • natte huid (natte_huid)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Problematic skin (problematic_skin)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Rough skin (rough_skin)
      • Veeleisende huid (veeleisende_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be