x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dagcreme verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Weleda dagcreme

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dagcreme categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155803022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165305748.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129649011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105678705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167286841.jpg
      Weleda Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème Granaatappel Verstevigende Dagcrème Granaatappel Verstevigende Dagcrème Granaatappel Verstevigende Dagcrème regenereert actief de rijpere huid. Deze dagcrème verzacht rimpels, vermindert tekenen van huidveroudering en stimuleert de celvernieuwing. Resultaat: de huid is steviger en gladder en heeft een frisse, gezonde uitstraling. Met bewezen resultaat. - Verzacht rimpels - Verstevigt de huid en verhoogt de elasticiteit - Met antioxidatieve werking Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. P... (2)
      Weleda Granaatappel Verstevigende Dagcrème
      • 04001638090889
      7
      deal
      23.79 EUR
    • Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155816923.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165303008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165759262.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167286834.jpg
      Weleda Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme Vitaliseert de huid * Vermindering van de eerste lijntjes * Voor een elastische en vitale huid * Crème met rijke textuurDeze crème heeft een extra voedende en hydraterende werking. Verzacht de eerste lijntjes met behoud van de elasticiteit van de huid. Resultaat: een stralende en vitale huid. Hoe te gebruiken? 's Ochtends aanbrengen op de gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté. Vermijd de oogcontouren. (1)
      Weleda Wilde Rozen Vitaliserende Dagcreme
      • 04001638089654
      8
      13.67 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140934367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142985810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127989479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165313752.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110573243.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende Creme Light Amandel Verzachtende gezichtscrème Light van Weleda is een zachte verzorging voor de gevoelige, droge huid. Deze lichte crème brengt de huid tot rust en stabiliseert de hydrolipidemantel. Resultaat: opnieuw een zachte en soepele huid. - Parfumvrij - Herstelt de natuurlijke balans van de huid - Geschikt als dag- en nachtcrème Alle Clean Beauty producten zijn vrij van bekritiseerde ingrediënten - zonder afbreuk te doen aan de effectiviteit! Siliconen, parabenen, sulfaten en minerale oliën zijn ... (1)
      Weleda Amandel Verzachtende Creme Light
      • 04001638086882
      8
      deal
      18.98 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140939249.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165154899.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165306893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149218263.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel Verzachtende Gezichtscrème Amandel verzachtende gezichtscrème van Weleda is een rijke dag- en nachtverzorging die de huid tot rust brengt en de hydrolipidemantel stabiliseert. Resultaat: een zachte en soepele huid. Geschikt voor de gevoelige, droge huid - Parfumvrij - Herstelt de natuurlijke balans van de huid - Geschikt als dag- en nachtcrème Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zij... (1)
      Weleda Amandel Verzachtende Gezichtscrème
      • 04001638086004
      8
      15.78 EUR
    • Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138012677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115899657.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165306483.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106547777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069678.jpg
      Weleda Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Iris Hydraterende Dagcrème 30ml Deze hydraterende dagcrème van Weleda is perfect voor de huid. De crème doet namelijk drie dingen: de vochtbalans van de huid reguleren, de zelfregulerende eigenschappen van de huid bevorderen én de huid beschermen tegen invloeden van buitenaf. Met deze crème krijgt u hierdoor een zeer gehydrateerde en superfrisse huid. De dagcrème is verder gemaakt van 100% natuurlijk ingrediënten. Hoofdbestanddeel is een extract van de iriswortel. In de verpakking zit 30 ml. Weleda Iris hydraterende dagcrem... (1)
      Weleda Iris Hydraterende Dagcrème 30ml
      • 04001638088763
      7
      deal
      15.65 EUR
    • Weleda Baby Sensitive Witte Malva Gezichtscrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140245188.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158949548.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115902834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153992753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111801661.jpg
      Weleda Weleda Baby Sensitive Witte Malva Gezichtscrème Baby Sensitive Witte Malva Gezichtscrème Baby Sensitive Witte Malva Gezichtscrème Parfumvrij Verzorgt intensief, hydrateert, beschermt en verzacht de (zeer) gevoelige huid Ook geschikt voor volwassenen Witte Malva Gezichtscrème verzacht de gevoelige gezichtshuid. De crème verzorgt intensief, hydrateert, voedt en beschermt tegen invloeden van buitenaf. Parfumvrij. (1)
      Weleda Baby Sensitive Witte Malva Gezichtscrème
      • 04001638096669
      5
      deal
      14.48 EUR
    • Weleda Cold Cream gezichtscrème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141492394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165311611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070135.jpg
      Weleda Weleda Cold Cream gezichtscrème Cold Cream gezichtscrème Cold Cream gezichtscrème Weleda Coldcream gezichtscrème 30 ml - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Cold Cream gezichtscrème
      • 04001638081870
      5
      14.32 EUR
    • Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146442181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145875409.jpg
      Weleda Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Naturally clear zuiverende gezichtscreme light Deze lichte, frisse crème voor dag en nacht hydrateert langdurig en helpt onzuiverheden verminderen en voorkomen. Matteert, egaliseert en verfijnt het huidbeeld Trekt snel in Niet-comedogeen Goede huidverdraagzaamheid dermatologisch bewezen (1)
      Weleda Naturally clear zuiverende gezichtscreme light
      • 04001638500227
      4
      12.35 EUR
    • Weleda Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162228658.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118069564.jpg
      Weleda Weleda Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie Weleda Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Amandel Verzachtende Olie - Gevoelige huid - Gezichtsolie
      • 04001638080309
      1
      31.13 EUR
    • Weleda Skin food light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140644517.jpg
      Weleda Weleda Skin food light Skin food light Skin food light Weleda Skin Food Light (30 ml; Weleda; )Weleda Skin Food Light is een welkome dorstlesser voor de droge huid. Ze biedt namelijk onmiddellijke hydratatie en comfort door haar lichte, snel intrekkende formule. Het geheim van deze crème is de combinatie van biologische zonnebloemolie met o.a. driekleurig viooltje, kamille en calendula. De huidcrème hydrateert de huid langdurig en herstelt de barrièrefunctie.Voor gezicht en lichaamTrekt snel in en biedt onmiddellijke hydratatie en comfort100% nat... (1)
      Weleda Skin food light
      • 04001638501484
      1
      9.34 EUR
    • Weleda Beauty Balm Nude - 30ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137853427.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132662566.jpg
      Weleda Weleda Beauty Balm Nude - 30ml Beauty Balm Nude - 30ml Beauty Balm Nude - 30ml Weleda Beauty Balm Getinte Dagcrme Nude Deze getinte dagcrme geeft een subtiele teint en corrigeert oneffenheden zonder de porin te verstoppen. De crme hydrateert langdurig, matteert en verfijnt je huidbeeld. (1)
      Weleda Beauty Balm Nude - 30ml
      • 04001638095877
      1
      deal
      17.94 EUR
    • Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162228645.jpg
      Weleda Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch - van Weleda in de categorie Dagcrème. (1)
      Weleda Hydraterende Gezichtscrème Voor de Man - 30 ml - Biologisch
      • 04001638093934
      1
      16.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eucerin DEFAULT
        • eucerin
      • Louis Widmer DEFAULT
        • louis_widmer
      • Nivea DEFAULT
        • nivea
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Eucerin (eucerin)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Nivea (nivea)
      • Avene (avene)
      • Clinique (clinique)
      • A-Derma (a_derma)
      • Academie (academie)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Algasun (algasun)
      • Aloe Pura (aloe_pura)
      • American Crew (american_crew)
      • Annayake (annayake)
      • Anne Moller (anne_moller)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Aromatica (aromatica)
      • Aromed (aromed)
      • Array (array)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bebe (bebe)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • Bepanthen (bepanthen)
      • BERGMAN (bergman)
      • BERGMAN BEAUTY CARE (bergman_beauty_care)
      • BestPriceAlarm (bestpricealarm)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Caudalie (caudalie)
      • Celltone (celltone)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • CosRx (cosrx)
      • Dado Sens Dermacosmetics (dado_sens_dermacosmetics)
      • Darphin (darphin)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Derma (derma)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Dermolin (dermolin)
      • DHC (dhc)
      • Diadermine (diadermine)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Diet Esthetic (diet_esthetic)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Dennis Gross Skincare (dr_dennis_gross_skincare)
      • Dr. (dr_)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. van der Hoog (dr_van_der_hoog)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Earth-line (earth_line)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Eshave (eshave)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Evo (evo)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Gillette (gillette)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gladskin (gladskin)
      • Glamglow (glamglow)
      • Golddachs (golddachs)
      • Grahams (grahams)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Harmonie (harmonie)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • House 99 (house_99)
      • Human+kind (human_kind)
      • Indeed Laboratories (indeed_laboratories)
      • Indeed Labs (indeed_labs)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • INNOSSENCE (innossence)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • IPXL (ipxl)
      • Isabelle Lancray (isabelle_lancray)
      • Isdin (isdin)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jan Marini (jan_marini)
      • Janzen (janzen)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kaerel (kaerel)
      • Kaé (kae_)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • Klapp (klapp)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Macrovita (macrovita)
      • Madara (madara)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Marbert (marbert)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mary Cohr (mary_cohr)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Medik8 (medik8)
      • Medosan (medosan)
      • Melvita (melvita)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Naif (naif)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Naturale Antica Erboristeria (naturale_antica_erboristeria)
      • Neutral (neutral)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nonique (nonique)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Olaz (olaz)
      • Olive-elia (olive_elia)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • Ooh (ooh)
      • Orange care (orange_care)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • OSKIA (oskia)
      • Outlet (outlet)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Phytomer (phytomer)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • Postquam (postquam)
      • Primavera (primavera)
      • Priori (priori)
      • Proraso (proraso)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Rainbow (rainbow)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rio Rosa Mosqueta (rio_rosa_mosqueta)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sand & Sky (sand_sky)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sea-line (sea_line)
      • Sensai (sensai)
      • Sensilis (sensilis)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Republic (skin_republic)
      • Skinwonder (skinwonder)
      • Sleek (sleek)
      • SOBiO etic (sobio_etic)
      • St.Tropez (st_tropez)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • Swiss Line (swiss_line)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Therme (therme)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Tosca (tosca)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Valmont (valmont)
      • Vedax (vedax)
      • VICHY (vichy)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Webecos (webecos)
      • Weleda (weleda)
      • XHEKPON (xhekpon)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zarqa (zarqa)
      • Zoiy (zoiy)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Anti-Wrinkle (anti_rimpel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Huidtype (huidtype):
      • Alle huidtypes (alle_huidtypes)
      • Droge huid (droge_huid)
      • Gecombineerde huid (gecombineerde_huid)
      • Geirriteerde huid (geirriteerde_huid)
      • Gevoelige huid (gevoelige_huid)
      • natte huid (natte_huid)
      • Normale huid (normale_huid)
      • Problematic skin (problematic_skin)
      • Rijpe huid (rijpe_huid)
      • Rough skin (rough_skin)
      • Veeleisende huid (veeleisende_huid)
      • Verouderende huid (verouderende_huid)
      • Vette huid (vette_huid)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • 60+ (60_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be