x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

NOVY Dampkap UP SIDE D7901

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews NOVY Dampkap UP SIDE D7901
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties NOVY Dampkap UP SIDE D7901
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
NOVY Dampkap UP SIDE D7901
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134314228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134314229.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134314231.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134418964.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134419017.jpg?ts=1
NOVY NOVY Dampkap UP SIDE D7901 Dampkap UP SIDE D7901 Dampkap UP SIDE D7901 (5)
  • 05414425079018
  • 7901
  • 5414425079018
1
  • Algemene kenmerken
    • Afzuigsysteem: Luchtafvoer / recirculatie
  • Prestatie
    • Maximale afzuigcapaciteit: 940 m³/h
    • Aantal filters: 1 stuks
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 56 dB
  • Technische details
    • Energieklasse product: C
    • Slang diameter: 150 mm
    • Jaarlijks energie consumptie: 78.3 kWu
    • Lengte snoer: 1 m
    • Uitlaat aansluiting diameter: 150 mm
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 47.2 cm
    • Diepte: 52 cm
    • Gewicht: 15 kg
    • Hoogte: 222 mm
  • Filteren
    • Soort vetfilter: Metaal
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Power
    • Motorvermogen: 200 Watt
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
    • Energieklasse: C
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • 1070.00 1070.00 EUR 1
    1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      1070.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Hektor Eco c52 cm 566 m³/h touch glas zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199042732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077517.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Hektor Eco c52 cm 566 m³/h touch glas zwart Hektor Eco c52 cm 566 m³/h touch glas zwart Hektor Eco c52 cm 566 m³/h touch glas zwart Praktisch onzichtbaar: inbouwdampkap met zwart veiligheidsglas aan de onderkant voor een randloze inbouw in het keukenblok, Krachtpakket: krachtige 200 watt voor 566 m³/h max. afvoervermogen, Comfortabel en intuïtief: eenvoudige bediening via LED-paneel met display, Schone lucht: afwasbare aluminium vetfilter en optionele actieve koolfilter voor recirculatie, Alles in één oogopslag: extra in te schakelen LED-kookplaatverlichting (2 x 2 watt) met lichtefficiëntieklasse A (1)
      Klarstein Hektor Eco c52 cm 566 m³/h touch glas zwart
      • 04060656227424
      1
    • Miele DA 1200 es
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191219759.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158366932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158366937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158366939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134637820.jpg?ts=1
      Miele Miele DA 1200 es DA 1200 es DA 1200 es DA 1200 ES - C (2)
      Miele DA 1200 es
      • 04002515791684
      • 10569230
      2
    • Elica MAJESTIC BL/A 60
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221984133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103867851.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119046999.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131311250.jpg?ts=1
      Elica Elica MAJESTIC BL/A 60 MAJESTIC BL/A 60 MAJESTIC BL/A 60 ELICA MAJESTIC BL/A/60 Afzuigkap Wandmontage Zwart 690m³/uur (1)
      Elica MAJESTIC BL/A 60
      • 08020283042230
      • PRF0117381
      1
    • Klarstein Sabia Wasemkap veiligheidsglas hoofdvrij 60 cm wandschouw zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222009002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222009000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222008775.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Sabia Wasemkap veiligheidsglas hoofdvrij 60 cm wandschouw zwart Sabia Wasemkap veiligheidsglas hoofdvrij 60 cm wandschouw zwart Sabia Wasemkap veiligheidsglas hoofdvrij 60 cm wandschouw zwart VOOR KLEINE EN GROTE KEUKENS: 60 cm brede afvoerkapvoor wandmontage, EFFECTIEF TEGEN GEURTJES: Maximale afzuigcapaciteit tot 600 m³ / h (kan worden omgebouwd naar circulatiemodus), VERLICHTE KOOKPLAAT: Schakelbare LED verlichting, ELEGANT DESIGN: Een naar binnen golvende voorkant van zwart veiligheidsglas met een afvoerkap uit roestvrij staal, EFFECTIEF TEGEN VET: Ingebouwde, uitwasbare vetfilters binden vetdruppels in de keukenlucht (2)
      Klarstein Sabia Wasemkap veiligheidsglas hoofdvrij 60 cm wandschouw zwart
      • 04260509683029
      1
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1050.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1050.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1050.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1050.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1050.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1050.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1070.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 1070.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 1070.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 1070.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be