x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

NOVY 6840 Pure'line dampkap

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews NOVY 6840 Pure'line dampkap
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties NOVY 6840 Pure'line dampkap
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
NOVY 6840 Pure'line dampkap
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212210903.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171016478.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101516958.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101483832.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/136107941.jpg?ts=1
NOVY NOVY 6840 Pure'line dampkap 6840 Pure'line dampkap 6840 Pure'line dampkap Novy 6840 Pure'line dampkap (2)
  • 05414425068401
  • D6840
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort Afzuigkap: Inbouwafzuigkap
    • Afzuigsysteem: Recirculatie
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Prestatie
    • Maximale afzuigcapaciteit: 1080 m³/h
    • Aantal filters: 2 stuks
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 116.8 cm
    • Diepte: 50.8 cm
    • Hoogte: 31.3 cm
  • Filteren
    • Soort vetfilter: Metaal
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 3
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Active carbon filter, Light included
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • Technische details
    • Soort lamp: LED
    • Slang diameter: 150 mm
    • Aantal lampen: 4
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Type lamp: LED
    • Uitlaat aansluiting diameter: 150 mm
    • Vermogen lamp: 2 Watt
  • Power
    • Motorvermogen: 307 Watt
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • 1288.00 1505.00 EUR 2
    2
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Novy 6840 Pure'line dampkap1288.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      1369.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Karree afzuigkap recirculatieset 60 cm 640 m³/h LED rvs wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157572041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236050222.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236050210.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236050223.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236050221.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Karree afzuigkap recirculatieset 60 cm 640 m³/h LED rvs wit Karree afzuigkap recirculatieset 60 cm 640 m³/h LED rvs wit Karree afzuigkap recirculatieset 60 cm 640 m³/h LED rvs wit Krachtig: 60 cm brede afzuigkap met 194W motorisch vermogen voor kleine tot middelgrote keukens, Nieuwerwets sandwich design: apparaat verbergt zich tussen twee 5 mm dikke veiligheidsplaten in melkglasoptiek, Veel vermogen: maximum luchtstroom van 640 m³/h in drie standen, Alles in zicht: ingebouwde led fornuisverlichting van 2 x 2W, Comfortabel: geïntegreerde touch bediening met digitale weergave, Flexibele montage: wandbevestiging of inbouw in een gipsplaatconstructie, Circulatiesysteem mog... (1)
      Klarstein Karree afzuigkap recirculatieset 60 cm 640 m³/h LED rvs wit
      • 04060656117688
      1
    • Klarstein Tron Ambience eilandafzuigkap ø38cm circulatie 540m³/h led zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157572283.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077405.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077406.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222077407.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Tron Ambience eilandafzuigkap ø38cm circulatie 540m³/h led zwart Tron Ambience eilandafzuigkap ø38cm circulatie 540m³/h led zwart Tron Ambience eilandafzuigkap ø38cm circulatie 540m³/h led zwart De focus: eiland-afzuigkap voor plafondmontage boven vrijstaande fornuizen, Krachtig: maximum circulatievermogen van 540 m³/h, Futuristische look: PureAmbience design met ronde behuizing en led lichtring, Schone lucht: afwasbaar aluminium vetfilter & actief koolfilter tegen luchtjes, Milieuvriendelijk: zuinig met energie-efficiëntieklasse A, Eenvoudig in gebruik: toetsbediening met achtergrondverlichting, Alles in zicht: aanvullend in te schakelen led fornuisverlichting (1 x 5 Watt), Alles in... (1)
      Klarstein Tron Ambience eilandafzuigkap ø38cm circulatie 540m³/h led zwart
      • 04060656160257
      1
    • Siemens LZ49550 Afwerkingslijst 90cm inox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133119485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93655894.jpg?ts=1
      Siemens Siemens LZ49550 Afwerkingslijst 90cm inox LZ49550 Afwerkingslijst 90cm inox LZ49550 Afwerkingslijst 90cm inox 90 cm greeplijst rvs, zonder logo (1)
      Siemens LZ49550 Afwerkingslijst 90cm inox
      • 04242003730867
      • LZ49550
      1
    • vidaXL Afzuigkap Plat 900 Mm Roestvrij Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224846489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224847249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234619403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224847256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224847247.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Afzuigkap Plat 900 Mm Roestvrij Staal Afzuigkap Plat 900 Mm Roestvrij Staal Afzuigkap Plat 900 Mm Roestvrij Staal Onze zeer stille en krachtige afzuigkap zuigt effectief dampen, rook, vet, vocht en zelfs warmte uit je keuken. Hij beschikt over een 720 m³/uur afzuiger, drie wasbare aluminium vetfilters en een inwendig ventilatiegat. De 2 geïntegreerde LED-lampjes verlichten het kookgebied eronder. De hoogte van de schoorsteen kan worden versteld van 400 mm tot 700 mm, al gelang de vereisten. Hij is uitgerust met 5 drukknoppen waarmee je de afzuigkap gemakkelijk kunt bedienen. Hij is gemaakt van duurzame, ... (4)
      vidaXL Afzuigkap Plat 900 Mm Roestvrij Staal
      • 08718475885528
      • 241216
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 1349.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1293.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1293.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 1349.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 1349.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1293.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1288.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1288.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be