x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211974026.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218391469.jpg?ts=1
Longfield Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig Engelhart dart cabinet met pijlen Show jouw dartskills op dit mooie dartbord van het bekende Engelhart. Het bord hangt in een afsluitbare cabinet en danzkij de zes bijgeleverde pijlen kun jij direct beginnen met darten. Ook worden een krijtje en wisser bijgeleverd zodat jij de scores kunt bijhouden. Win jij alle potjes? Specificaties: Kleur: zwart, rood, groen, creme Geslacht: unisex Materiaal: sisal, staal, hout Afmetingen: 40 x 60 x 15 cm (L x B x H) Inhoud: 1 Dartbord met cabinet 1 Krijtje 1 Wisser 3 Blauwe pijlen 3 Rode pijlen (1)
  • 08716096017151
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Creme, Zwart, Groen, Rood
    • Materiaal: Metaal, Sisal, Hout, Staal
  • 58.89 82.90 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Longfield pro 501 Dart Cabinet Met Pijlenset 9-delig58.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Engelhart dart cabinet met pijlen Show jouw dartskills op dit mooie dartbord van het bekende Engelhart. Het bord hangt in een afsluitbare...82.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Winmau Pro SFB - Dartbord
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164532747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183757728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181195.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212492037.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Pro SFB - Dartbord Pro SFB - Dartbord Pro SFB - Dartbord Winmau Pro SFB is een professioneel dartbord, met een unieke ronde draadring.De ski heeft een extreem duurzame buitenkant van sisalvezels en een stabiele bullseye. Deze bullseye zorgt ervoor dat er minder darts op de grond vallen.Het dartbord kan worden gebruikt met alle steeltip dartpijlen. (3)
      Winmau Pro SFB - Dartbord
      • 05023231035769
      3
    • Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225851392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201761465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107119004.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Winmau Dartboard Cushion Deluxe in zwart, ontworpen om rond uw dartbord te passen om de muur te beschermen tegen dartpijlen die langs het doel schieten.Dit model in het bijzonder is vervaardigd in een extra goede kwaliteit. Bovendien heeft de Dartboard Foam Ring Deluxe een extra coating aan de voorkant die ervoor zorgt dat meer darts worden opgevangen en niet op de grond vallen.Deze foamring is eenvoudig te installeren en vermindert gegarandeerd het aantal vlekken op de muur achter uw dartbord.Opmerking: het afgebeelde dartbord is niet inbegrepen! (14)
      Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo
      • 05023231440006
      2
    • Bull's Classic dartbord
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117758875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183678633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183678645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145619896.jpg?ts=1
      Bull's Bull's Classic dartbord Classic dartbord Classic dartbord Bull's Classic Bristle Board Sisal dartbord in de officiële toernooiafmetingen ca. 45 x 4 cm, met opgezette spider. (2)
      Bull's Classic dartbord
      • 04022847682290
      2
    • Scratch Magnetisch Dartbord - Monsters
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221254197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223790245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157055888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157055646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237121997.jpg?ts=1
      Scratch Scratch Magnetisch Dartbord - Monsters Magnetisch Dartbord - Monsters Magnetisch Dartbord - Monsters Design uit België Magnetische werppijlen zonder scherpe punten voor veilig spelen Het magnetische canvas heeft zowel op de voor- als op de achterkant een leuk, kleurrijk werpmotief Inhoud: 1 omkeerbaar magnetisch canvas, 6 dartpijlen Aanbevolen leeftijd: vanaf 5 jaar, Fabrikant: Scratch Europe (1)
      Scratch Magnetisch Dartbord - Monsters
      • 05414561820048
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 78.26
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.26
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 55.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.09
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 57.19
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 57.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 55.69
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 55.69
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 55.69
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 55.69
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 59.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.49
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 58.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 58.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 58.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be