x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Scratch magnetisch dartspel Jungle 55 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Scratch magnetisch dartspel Jungle 55 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Scratch magnetisch dartspel Jungle 55 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Scratch magnetisch dartspel Jungle 55 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203836237.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255930469.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157212360.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217665181.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217665555.jpg?ts=1
Scratch Scratch magnetisch dartspel Jungle 55 cm magnetisch dartspel Jungle 55 cm magnetisch dartspel Jungle 55 cm Scratch Active Play: MAGNETISCHE DARTS Jungle 36x55cm, 2-zijdig bedrukt, in tube, 5+ (1)
  • 05414561820215
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Peuter
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Kunststof, Hout, Karton
  • 30.99 33.98 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Scratch Active Play: MAGNETISCHE DARTS Jungle 36x55cm, 2-zijdig bedrukt, in tube, 5+30.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      2-in-1 twee doelschijven maken je kinderen het spelen tussen hen of met jou mogelijk Magnetisch de dartpijlen zijn voorzien van magnete...33.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      2-in-1 twee doelschijven maken je kinderen het spelen tussen hen of met jou mogelijk Magnetisch de dartpijlen zijn voorzien van magnete...33.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258356272.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258356359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258356357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258988343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219979502.jpg?ts=1
      Sportx Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts Dartbord 45 cm met 6 Darts Dartbord 45 cm met 6 Darts SportX Dartbord flocked inlcusief 6 darts Complete set waarmee je gelijk aan de slag kunt Het dartboard is voorzien van een metalen ring met nummers en is dubbelzijdig met de ene kant kun je het gewone dartspel spelen met de andere kant een bullseye-spel Inhoud flocked dartbord 45 x 2 5 cm 6 darts van 18 gram flights in 2 verschillende kleuren en 6-talige speluitleg (1)
      Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts
      • 08712051085340
      3
    • OUTDOOR PLAY Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219451626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250318120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250318124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219451704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250318128.jpg?ts=1
      OUTDOOR PLAY OUTDOOR PLAY Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen Outdoor Play Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen (1)
      OUTDOOR PLAY Darts - Speelgoed - Opblaasbaar dartbord - Lichtgewicht - Inclusief 3 ballen
      • 08712051213866
      • 0717004
      4
      deal
    • Haba Terra Kids speelgoed dartbord Softdart voor kinderen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203834579.jpg?ts=1
      Haba Haba Terra Kids speelgoed dartbord Softdart voor kinderen Terra Kids speelgoed dartbord Softdart voor kinderen Terra Kids speelgoed dartbord Softdart voor kinderen Haba Terra Kids Softdart (2)
      Haba Terra Kids speelgoed dartbord Softdart voor kinderen
      • 04010168241050
      3
    • XQ Max XQ Foam puzzle dartmat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90171178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237173903.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157179046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163996858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228169993.jpg?ts=1
      XQ Max XQ Max XQ Foam puzzle dartmat XQ Foam puzzle dartmat XQ Foam puzzle dartmat XQ Max Classic - Dartbord (1)
      XQ Max XQ Foam puzzle dartmat
      • 08718657912073
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 35.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 30.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 33.98
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 30.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 30.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 30.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be