x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Scratch europe Magnetisch Dartbord - Ruimte

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Scratch europe Magnetisch Dartbord - Ruimte
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Scratch europe Magnetisch Dartbord - Ruimte
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Scratch europe Magnetisch Dartbord - Ruimte
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203834675.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223710739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233690418.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157186862.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217668641.jpg?ts=1
Scratch europe Scratch europe Magnetisch Dartbord - Ruimte Magnetisch Dartbord - Ruimte Magnetisch Dartbord - Ruimte Scratch Magnetisch Dartbord - Ruimte Probeer zoveel mogelijk punten te scoren door je magnetische dartpijltjes te richten op dit ruimte dartbord. Het dartbord is 2-zijdig bedrukt en heeft een afmeting van 36 x 55 cm. Geleverd in tube. Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. (1)
  • 05414561820017
3
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Type dartbord: Kinder dartboard
    • Geslacht: Jongens
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 1½+, 12+, 5+, 4+, 18 jaar en ouder, 3+, 2+
  • Spel
    • Type spel: Bordspel
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Oranje
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Textiel
  • 31.91 34.98 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Design uit België. Het magnetische doek heeft zowel op de voor- als op de achterkant een leuk kleurrijk werpmotief Magnetische werppijlen...31.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Scratch Spel: Darts Astronaut Magnetisch32.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • PlanetHappy.be PlanetHappy.be
      Scratch Magnetisch Dartbord - Ruimte Probeer zoveel mogelijk punten te scoren door je magnetische dartpijltjes te richten op dit ruimte d...34.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Winmau Pro SFB - Dartbord
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164532747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183757728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181195.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212492037.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Pro SFB - Dartbord Pro SFB - Dartbord Pro SFB - Dartbord Winmau Pro SFB - Dartbord (2)
      Winmau Pro SFB - Dartbord
      • 05023231035769
      3
    • Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225851392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201761465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107119004.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo Winmau Dartboard Cushion Deluxe in zwart, ontworpen om rond uw dartbord te passen om de muur te beschermen tegen dartpijlen die langs het doel schieten.Dit model in het bijzonder is vervaardigd in een extra goede kwaliteit. Bovendien heeft de Dartboard Foam Ring Deluxe een extra coating aan de voorkant die ervoor zorgt dat meer darts worden opgevangen en niet op de grond vallen.Deze foamring is eenvoudig te installeren en vermindert gegarandeerd het aantal vlekken op de muur achter uw dartbord.Opmerking: het afgebeelde dartbord is niet inbegrepen! (8)
      Winmau Dartbord Surround Deluxe m. Winmau logo
      • 05023231440006
      2
    • Scratch Disker Spel Junior 60 Cm Blauw/rood 4-delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223669896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217760454.jpg?ts=1
      Scratch Scratch Disker Spel Junior 60 Cm Blauw/rood 4-delig Disker Spel Junior 60 Cm Blauw/rood 4-delig Disker Spel Junior 60 Cm Blauw/rood 4-delig Magnetisch schietschijf met worf-dikers voor binnen en buiten. Heerlijk werpspel voor het hele gezin Gooi de magnetische diskers van siliconen op de ronde magnetische schietschijf en probeer een zo hoog mogelijke hoeveelheid punten te bereiken. Speel dit spel op de grond of hang het speelbord aan de muur. Door de praktische handgrepen kan het speelbord ook heel eenvoudig overal mee naartoe worden genomen. De set bestaat uit een rond speelbord en 3 schijven. Aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar., Fabrikant: Scratch (1)
      Scratch Disker Spel Junior 60 Cm Blauw/rood 4-delig
      • 05414561821151
      2
    • Winmau Blade 6 dartbord
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206639574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210819712.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210819713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221793454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215674784.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Blade 6 dartbord Blade 6 dartbord Blade 6 dartbord Winmau Blade 6 Dartbord (2)
      Winmau Blade 6 dartbord
      • 05023231014412
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 30.93
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 30.93
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.93
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 30.93
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 30.93
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 30.81
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 31.11
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.01
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.31
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 33.98
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 33.98
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 31.53
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.53
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 31.76
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 31.74
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 31.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 31.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.94
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 31.74
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 31.91
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.91
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 31.91
    • teamvergelijk@vergelijk.be