x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216767587.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176363564.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219975557.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219979502.jpg?ts=1
Sportx Sportx Dartbord 45 cm met 6 Darts Dartbord 45 cm met 6 Darts Dartbord 45 cm met 6 Darts SportX Dartbord flocked, inlcusief 6 darts. Complete set, waarmee je gelijk aan de slag kunt! Het dartboard is voorzien van een metalen ring met nummers en is dubbelzijdig: met de ene kant kun je het gewone dartspel spelen, met de andere kant een bullseye-spel. Inhoud: flocked dartbord 45 x 2,5 cm, 6 darts van 18 gram, flights in 2 verschillende kleuren en 6-talige speluitleg. (1)
  • 08712051085340
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • Design
    • Kleur: Multi
  • 24.98 26.95 EUR 3
    3
    • Thystoys Thystoys
      SportX Dartbord flocked, inlcusief 6 darts. Complete set, waarmee je gelijk aan de slag kunt! Het dartboard is voorzien van een metalen r...24.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      SportX Dartbord Flocked met 6 Darts (2005901)26.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      SportX Dartbord 45 cm met 6 Darts26.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Sportx - Dartset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171649355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225038461.jpg?ts=1
      Sportx Sportx - Dartset - Dartset - Dartset SportX Dart Set in Blister (1)
      Sportx - Dartset
      • 08712051085456
      2
    • Winmau Pro SFB Dartbord + 2 x Harrows Dartpijlen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164532747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183757728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181195.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212492037.jpg?ts=1
      Winmau Winmau Pro SFB Dartbord + 2 x Harrows Dartpijlen Pro SFB Dartbord + 2 x Harrows Dartpijlen Pro SFB Dartbord + 2 x Harrows Dartpijlen Winmau Pro SFB - Dartbord (2)
      Winmau Pro SFB Dartbord + 2 x Harrows Dartpijlen
      • 05023231035769
      3
    • BS Darten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234439330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176360056.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235286493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158508721.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220344531.jpg?ts=1
      BS BS Darten Darten Darten BS Toys Darten Met dit dartveld van BS Toys hoeft niemand meer te klagen dat het dartbord te klein is! Deze variant bestaat namelijk uit een groot vloerkleed 120x120cm, met 3 grote opblaasbare dartpijlen waardoor het lastige dartspel nu voor iedereen toegankelijk is. * Extra groot * Met 3 opblaasbare dartpijlen * Leuk voor verjaardagen! (1)
      BS Darten
      • 08717775440888
      2
      deal
    • Scratch Spel: Darts Monsters Magnetisch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221254197.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223790245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157055888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157055646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237121997.jpg?ts=1
      Scratch Scratch Spel: Darts Monsters Magnetisch Spel: Darts Monsters Magnetisch Spel: Darts Monsters Magnetisch Design uit België Magnetische werppijlen zonder scherpe punten voor veilig spelen Het magnetische canvas heeft zowel op de voor- als op de achterkant een leuk, kleurrijk werpmotief Inhoud: 1 omkeerbaar magnetisch canvas, 6 dartpijlen Aanbevolen leeftijd: vanaf 5 jaar, Fabrikant: Scratch Europe (1)
      Scratch Spel: Darts Monsters Magnetisch
      • 05414561820048
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 25.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 25.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 25.38
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.91
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 26.11
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 25.88
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 25.36
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 25.66
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 25.66
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 26.18
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 25.38
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 25.38
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 25.68
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.91
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 25.36
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.66
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 25.97
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.97
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 25.23
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.23
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.91
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 25.20
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.36
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 25.44
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 25.44
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 25.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.44
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.46
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.46
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 25.46
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 25.91
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 26.36
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.97
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 24.87
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.87
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 24.38
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.38
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 24.58
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.58
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 24.58
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be