x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Duvet dore Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Duvet dore Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Duvet dore Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Duvet dore Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185178779.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223801079.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132395734.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148664154.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138204394.jpg?ts=1
Duvet dore Duvet dore Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm) Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm) Platinum 4-seizoenen dekbed Wit Lits-jumeaux (240x200 cm) Duvet Doré - Platinum - Dons - 4-seizoenen - dekbed - Lits-jumeaux - 240x200 cm - Wit (1)
  • 08718719722855
4
  • Algemene kenmerken
    • Dekbed maat: Lits-jumeaux
    • Allergievrij: Nee
    • Warmteklasse: 3, 1, 2
    • Dekbedmaat cm: 200 x 240 cm
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Katoen
    • Kleur: Wit
  • Functies
    • Wasbaar: Ja
  • 749.61 849.00 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Duvet Doré - Platinum - Dons - 4-seizoenen - dekbed - Lits-jumeaux - 240x200 cm - Wit749.61, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Dit donzen dekbed is van het bekende Nederlandse merk Ducky Dons. Dit 4-seizoenen dekbed van is gemaakt van 100% Siberische Ganzendons. S...849.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bedsupply.eu Bedsupply.eu
      Dit donzen dekbed is van het bekende Nederlandse merk Ducky Dons. Dit 4-seizoenen dekbed van is gemaakt van 100% Siberische Ganzendons. S...849.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel 4 Seizoenen Dekbed Dons Duvet Dore Platinum Ducky Dons-240 x 200 cm online. Bekijk alle Dekbedden van het merk Ducky Dons bij Etrias.849.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215593652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159713387.jpg?ts=1
      Texeler Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Met dubbel dekbed Puurnatuur 4-seizoenen wol van Texeler geniet je elk seizoen van heerlijk slaapcomfort ! Je geniet daardoor in de zomer van de ventilerende werking van het Texelse wol, in de wintermaanden profiteer je van de uitstekende isolatie. Perfect dus! Meer over dit dekbed Je geniet elk seizoen van dit heerlijke wollen dekbed van 100% zuiver scheerwol . De zuivere wol komt van de schapen van ons eigen waddeneiland Texel. Dit dekbed geeft daardoor veel volume . De tijk (dekbedhoes) is... (1)
      Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220
      • 08711945001176
      2
    • Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239338279.jpg?ts=1
      Hotel Home Collection Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Een goede nachtrust bevordert je humeur en prestaties. Maar daarvoor heb je wel het juiste materiaal nodig. Een goed dekbed is dus geen overbodige luxe. Wordt elke ochtend vol met energie wakker dankzij dit anti-stressdekbed. Vulling De vulling van dit dekbed is gemaakt van 100% polyester. Dit maakt het dekbed zeer luchtig en licht. Bovendien is het dekbed anti-allergisch om elke nacht zonder zorgen weg te dromen. Tijk De tijk is de hoes die de vulling op zijn plaats houdt. De tijk van dit de... (1)
      Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200
      • 08717752016228
      1
      deal
    • Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239338239.jpg?ts=1
      Hotel Home Collection Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Een goede nachtrust is zeer belangrijk voor je gezondheid. Een goed dekbed is dus geen overbodige luxe. Met dit all-season dekbed wordt je elke ochtend uitgerust wakker. Dit aloë vera dekbed is zeer luchtig en het is geschikt voor mensen met een gevoelige huid. Zo wordt je nachtrust een stuk aangenamer! Materiaal De vulling van dit dekbed is gemaakt van 100% polyester. Dit maakt het dekbed zeer luchtig, licht en zorgt ervoor dat je het hele jaar de juiste temperatuur blijft. Bovendien is het ... (1)
      Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200
      • 08717752015986
      1
      deal
    • Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239334562.jpg?ts=1
      Presence Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Voor een dekbed van topkwaliteit is alleen het beste goed genoeg: Dekbedden van Presence zijn van uitmuntende kwaliteit én voor een eerlijke prijs. Met deze dekbedden vergroot je jouw slaapcomfort waardoorje s ochtends als een koning(in) uitgerust wakker wordt.Daarnaast is Presence exclusief bij Dekbed-Discounter te vinden! Materiaal Het omhulsel van het dekbed, wordt de tijk genoemd. De tijk van dit dekbed is gemaakt van 100% percale katoen. Het is belangrijk dat de tijk dicht genoeg is om a... (1)
      Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200
      • 08717472017697
      1
      deal
    • Maat (cm) (dekbedmaat_cm):
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 220 x 260 cm (220_x_260_cm)
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 849.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 740.91
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 741.72
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 741.72
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 741.72
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 742.53
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 743.34
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 743.34
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 849.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 709.85
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 710.66
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 710.66
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 710.66
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 710.66
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 710.66
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 715.62
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 719.67
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 719.67
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 720.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 709.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 710.61
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 710.61
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 710.61
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 710.61
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 712.23
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 713.04
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 709.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 709.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 710.76
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 710.76
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 712.38
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 713.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 713.19
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 748.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 748.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 749.71
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 751.33
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 752.14
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 752.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 752.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 754.57
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 749.81
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 750.62
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 748.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 749.61
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 750.42
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 750.42
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 750.42
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 749.66
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 749.66
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 749.66
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 748.85
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 748.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 749.66
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 748.75
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 748.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 749.61
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 749.61
    • teamvergelijk@vergelijk.be