x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223832113.jpg
Snoozing Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 Cm - Wit Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 cm - Wit (1)
  • 08718801100004
1
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch
    • Kleur: Wit
  • 59.95 59.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Snoozing Graz - Synthetisch - Dekbed - Eenpersoons - 140x200 cm - Wit59.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Nomade Dekbed Nomade Excellence Synthetisch-4 Seizoenen-140 / 220
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179348740.jpg
      Nomade Nomade Dekbed Nomade Excellence Synthetisch-4 Seizoenen-140 / 220 Dekbed Nomade Excellence Synthetisch-4 Seizoenen-140 / 220 Dekbed Nomade Excellence Synthetisch-4 Seizoenen-140 / 220 * Hoge kwaliteit * Tijk: Fijnste batist van 100% mako-katoen (Egyptische katoen) SanProCare behandeld * Vulling: 100% Sensofill active / polyester hollowfibre * Warmteklasse: 2 (Enkel) - 4 + 3 (4 seizoenen) * Gewichtsklasse: Light * Antiallergisch * Anti-Huisstofmijt * Voorzien van witte satijn piping * Wasbaar op 60° * Mag in de droogkast (1)
      Nomade Dekbed Nomade Excellence Synthetisch-4 Seizoenen-140 / 220
      • 04029288847639
      2
    • Vandyck Superior solo dekbed van katoensatijn met vulling van dons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223614471.jpg
      Vandyck Vandyck Superior solo dekbed van katoensatijn met vulling van dons Superior solo dekbed van katoensatijn met vulling van dons Superior solo dekbed van katoensatijn met vulling van dons Superior Carré Solo dekbed uit de premium collectie van Vandyck. Dit luxe en comfortabele dekbed van Vandyck bestaat uit 100% pure witte Boheemse ganzendons. De tijk is zeer licht en is dicht geweven van de fijnste katoen. Dit dekbed heeft comfortklasse 6. Het dekbed is perfect voor de zomer; lekker licht en voegt zich naar het lichaam. Het heeft een vulgewicht van 390 gram in de maat 140 x 200 cm. Let op! Dit dekbed kan na gebruik niet meer geretourneerd worden vanwege hygiënische redenen. (1)
      Vandyck Superior solo dekbed van katoensatijn met vulling van dons
      • 08714322871461
      1
    • Ducky Dons Taurus Winter plus dekbed 260x220 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142966658.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215652371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185178502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141616830.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138202231.jpg
      Ducky Dons Ducky Dons Taurus Winter plus dekbed 260x220 cm Taurus Winter plus dekbed 260x220 cm Taurus Winter plus dekbed 260x220 cm Het All Year Ducky Dons Taurus Winter Plus dekbed is geschikt om het hele jaar rond onder te slapen, maar is ook geschikt voor koude omstandigheden. Het is ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Ducky Dons Taurus Winter plus dekbed 260x220 cm
      • 08718719723456
      4
    • Happy Basics | Laken Stella katoen blauw 270x180x0.1 cm dekbedden | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212899806.jpg
      Happy Basics Happy Basics | Laken Stella katoen blauw 270x180x0.1 cm dekbedden | NADUVI | Laken Stella katoen blauw 270x180x0.1 cm dekbedden | NADUVI | Laken Stella katoen blauw 270x180x0.1 cm dekbedden | NADUVI Dit zijdezachte laken is gemaakt van 100% hoogwaardig Katoen en is zeer licht. Het heeft een gladde afwerking waardoor deze prettig aanvoelt. Een perfecte toevoeging voor uw bed! (1)
      Happy Basics | Laken Stella katoen blauw 270x180x0.1 cm dekbedden | NADUVI
      • 08445038200527
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be