x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Polydaun LIV dekbed enkel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Polydaun LIV dekbed enkel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Polydaun LIV dekbed enkel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Polydaun LIV dekbed enkel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223673717.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135283203.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135283092.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/190435770.jpg
Polydaun Polydaun LIV dekbed enkel LIV dekbed enkel LIV dekbed enkel Polydaun Kalmar - Traagschuim - Hoofdkussen - Medium - 50x65 cm - Wit (1)
  • 08717874010517
1
  • Algemene kenmerken
    • Dekbed maat: Tweepersoons
    • Anti-allergie: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Traagschuim
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 50 cm
    • Lengte: 220 cm
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 42.38 42.38 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Polydaun Kalmar - Traagschuim - Hoofdkussen - Medium - 50x65 cm - Wit42.38, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hausmarke Onderdeken Huisselectie Wol-180 x 200 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131089632.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141609298.jpg
      Hausmarke Hausmarke Onderdeken Huisselectie Wol-180 x 200 cm Onderdeken Huisselectie Wol-180 x 200 cm Onderdeken Huisselectie Wol-180 x 200 cm Deze onderdeken uit onze huiscollectie is gevuld met 100% Texels scheerwol. De prijs-kwaliteit verhouding van dit product is uitstekend. De bovenzijde van d... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Hausmarke Onderdeken Huisselectie Wol-180 x 200 cm
      • 08717228210396
      2
    • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK Zomerdekbed Bamboo/tencel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145879774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187682076.jpg
      VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK Zomerdekbed Bamboo/tencel Zomerdekbed Bamboo/tencel Zomerdekbed Bamboo/tencel Zomerdekbed Bamboo/tencel Het is heerlijk slapen met een zomerdekbed van Vandyck. Dit lichte dekbed is gemaakt van gekamd katoen is gevuld met 50% bamboo en 50% tencel. (1)
      VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK Zomerdekbed Bamboo/tencel
      • 08718471157193
      1
    • Vandyck Fibersoft 4-seizoenen duo dekbed van katoensatijn met vulling van holle polyestervezels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223606082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161290116.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118118849.jpg
      Vandyck Vandyck Fibersoft 4-seizoenen duo dekbed van katoensatijn met vulling van holle polyestervezels Fibersoft 4-seizoenen duo dekbed van katoensatijn met vulling van holle polyestervezels Fibersoft 4-seizoenen duo dekbed van katoensatijn met vulling van holle polyestervezels Fibersoft Synthetisch Duo 4-seizoenen dekbed van Vandyck. Dit zeer zachte dekbed uit de Premium collectie van Vandyck is gevuld met 100% polyester hollow fiber. De tijk is vervaardigd uit katoensatijn. Het dekbed bestaat uit twee delen en is hierdoor ideaal voor de zomer én winter. Het eerste deel is perfect voor de zomer, met een vulgewicht van 560 gram in de maat 140 x 200 cm. Het tweede deel is ideaal voor de herfst, met een vulgewicht van 840 gram. De dekbedden zijn via drukknopen aan elk... (1)
      Vandyck Fibersoft 4-seizoenen duo dekbed van katoensatijn met vulling van holle polyestervezels
      • 08714322871584
      1
    • Ducky Dons All Year Dekbed Ducky Dons D'orveige Winter Dons-140 x 220 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159282037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132301842.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90548507.jpg
      Ducky Dons Ducky Dons All Year Dekbed Ducky Dons D'orveige Winter Dons-140 x 220 cm All Year Dekbed Ducky Dons D'orveige Winter Dons-140 x 220 cm All Year Dekbed Ducky Dons D'orveige Winter Dons-140 x 220 cm Het All Year D'Orveige Winter dekbed van Ducky Dons is een comfortabel en luxe donzen dekbed, gevuld met 100% nieuwe, Europese eendendons. De dons is van ze... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Ducky Dons All Year Dekbed Ducky Dons D'orveige Winter Dons-140 x 220 cm
      • 08718719722381
      3
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 62.05
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.05
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 62.05
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 62.05
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 62.05
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 62.05
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.71
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 40.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.66
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 40.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 41.66
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.66
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 41.66
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 39.45
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 41.27
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 41.22
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 40.61
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 41.42
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 40.81
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 40.81
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 40.81
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 41.62
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 42.43
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.43
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 40.71
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 41.52
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 42.33
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 41.47
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 42.28
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.28
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.28
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.57
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 42.38
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.38
    • teamvergelijk@vergelijk.be