x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Presence Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Presence Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Presence Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Presence Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239334556.jpg?ts=1
Presence Presence Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220 Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220 Dekbed Dons Platinum - All Season 200 x 220 Met deze dekbedden vergroot je jouw slaapcomfort waardoor je s ochtends als een koning(in) uitgerust wakker wordt.Daarnaast is Presence exclusief bij Dekbed-Discounter te vinden! Materiaal Het omhulsel van het dekbed, wordt de tijk genoemd. De tijk van dit dekbed is gemaakt van 100% percale katoen. Het is belangrijk dat de tijk dicht genoeg is om alle dons binnen te houden en dat is deze tijk zeker! Daarnaast is de tijk erg soepel, zacht en ademend om al het transpiratievocht effectief af te ... (1)
  • 08717472017796
1
deal
  • Design
    • Materiaal: Katoen
    • Kleur: Wit
  • 294.99 334.99 EUR 1
    1
    • Dekbeddiscounter Dekbeddiscounter
      Met deze dekbedden vergroot je jouw slaapcomfort waardoor je s ochtends als een koning(in) uitgerust wakker wordt.Daarnaast is Presence e...
      294.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215593652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159713387.jpg?ts=1
      Texeler Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220 Met dubbel dekbed Puurnatuur 4-seizoenen wol van Texeler geniet je elk seizoen van heerlijk slaapcomfort ! Je geniet daardoor in de zomer van de ventilerende werking van het Texelse wol, in de wintermaanden profiteer je van de uitstekende isolatie. Perfect dus! Meer over dit dekbed Je geniet elk seizoen van dit heerlijke wollen dekbed van 100% zuiver scheerwol . De zuivere wol komt van de schapen van ons eigen waddeneiland Texel. Dit dekbed geeft daardoor veel volume . De tijk (dekbedhoes) is... (1)
      Texeler Dekbed Wol Puur Natuur Perkal 4 seizoenen 260 x 220
      • 08711945001176
      2
    • Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239338279.jpg?ts=1
      Hotel Home Collection Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200 Een goede nachtrust bevordert je humeur en prestaties. Maar daarvoor heb je wel het juiste materiaal nodig. Een goed dekbed is dus geen overbodige luxe. Wordt elke ochtend vol met energie wakker dankzij dit anti-stressdekbed. Vulling De vulling van dit dekbed is gemaakt van 100% polyester. Dit maakt het dekbed zeer luchtig en licht. Bovendien is het dekbed anti-allergisch om elke nacht zonder zorgen weg te dromen. Tijk De tijk is de hoes die de vulling op zijn plaats houdt. De tijk van dit de... (1)
      Hotel Home Collection Dekbed Anti-stress - All Season 200 x 200
      • 08717752016228
      1
      deal
    • Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239338239.jpg?ts=1
      Hotel Home Collection Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200 Een goede nachtrust is zeer belangrijk voor je gezondheid. Een goed dekbed is dus geen overbodige luxe. Met dit all-season dekbed wordt je elke ochtend uitgerust wakker. Dit aloë vera dekbed is zeer luchtig en het is geschikt voor mensen met een gevoelige huid. Zo wordt je nachtrust een stuk aangenamer! Materiaal De vulling van dit dekbed is gemaakt van 100% polyester. Dit maakt het dekbed zeer luchtig, licht en zorgt ervoor dat je het hele jaar de juiste temperatuur blijft. Bovendien is het ... (1)
      Hotel Home Collection Aloë Vera Dekbed - All Season 200 x 200
      • 08717752015986
      1
      deal
    • Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239334562.jpg?ts=1
      Presence Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200 Voor een dekbed van topkwaliteit is alleen het beste goed genoeg: Dekbedden van Presence zijn van uitmuntende kwaliteit én voor een eerlijke prijs. Met deze dekbedden vergroot je jouw slaapcomfort waardoorje s ochtends als een koning(in) uitgerust wakker wordt.Daarnaast is Presence exclusief bij Dekbed-Discounter te vinden! Materiaal Het omhulsel van het dekbed, wordt de tijk genoemd. De tijk van dit dekbed is gemaakt van 100% percale katoen. Het is belangrijk dat de tijk dicht genoeg is om a... (1)
      Presence Dekbed Ganzendons White - All Season 240 x 200
      • 08717472017697
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 303.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 303.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 303.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 303.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 303.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 599.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 599.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 589.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 294.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be