x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrek verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Briljant dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129688538.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103359043.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91334616.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98333842.jpg
      Briljant Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie (2)
      Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie
      • 08715874038845
      • 33657
      1
      31.90 EUR
    • Briljant Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141487668.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94226554.jpg
      Briljant Briljant Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder Bestel Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder online. Bekijk alle Dekbedden van het merk Briljant bij Etrias. (1)
      Briljant Dekbedovertrek Briljant Thijs Navy-100 x 135 cm | Kinder
      • 08715874053428
      2
      32.90 EUR
    • Briljant Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141487366.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92396774.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133145894.jpg
      Briljant Briljant Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder Bestel Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder online. Bekijk alle Dekbedden van het merk Briljant bij Etrias. (1)
      Briljant Dekbedovertrek Briljant Mandy Koraal-120 x 150 cm | Kinder
      • 08715874051776
      2
      37.90 EUR
    • Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-140 x 220 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129688538.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101426447.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91323329.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105482288.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98333842.jpg
      Briljant Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-140 x 220 cm Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-140 x 220 cm Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-140 x 220 cm (1)
      Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-140 x 220 cm
      • 08715874038876
      • 08715874038890
      1
      33.90 EUR
    • Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-240 x 220 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129688538.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91486984.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98333842.jpg
      Briljant Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-240 x 220 cm Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-240 x 220 cm Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-240 x 220 cm (1)
      Briljant Dekbedovertrek Briljant Evolon Anti Allergie-240 x 220 cm
      • 08715874038906
      1
      48.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Merk (brand):
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Star Wars (star_wars)
      • Cinderella (cinderella)
      • Disney (disney)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Ariadne (ariadne)
      • Ariadne at Home (ariadne_at_home)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auping (auping)
      • Baby Best (baby_best)
      • Barcelona (barcelona)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • BLCKOUT (blckout)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • By boo (by_boo)
      • Byrklund (byrklund)
      • Childhome (childhome)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Descanso (descanso)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DLC (dlc)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Emma (emma)
      • Emoji (emoji)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Evolon (evolon)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fresh & Co (fresh_co)
      • Generic (generic)
      • Good Morning (good_morning)
      • Happiness (happiness)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Hotel Linnen (hotel_linnen)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibena (ibena)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • Kardol Verstraten (kardol_verstraten)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • Libeco (libeco)
      • Light & Living (light_living)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Minions (minions)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Papillon (papillon)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinolino (pinolino)
      • PiP (pip)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pure (pure)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Refined (refined)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Signature Line (signature_line)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • Town & Country (town_country)
      • Van Gogh (van_gogh)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Venice (venice)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 60 x 80 cm (60_x_80_cm)
      • 70 x 100 cm (70_x_100_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 155 x 220 cm (155_x_220_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 220 x 260 cm (220_x_260_cm)
      • 240 x 260 cm (240_x_260_cm)
    • Prijs (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 70 (price_50_70)
      • € 70 - € 110 (price_70_110)
      • ≥ € 110 (price_110)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Soort instopstrook (soort_instropstrook):
      • Doorlopend (doorlopend)
      • Geen (geen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
    • Motief (motief):
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Breipatroon (breipatroon)
      • Cirkels (cirkels)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Landen (landen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Natuur (natuur)
      • Paarden (paarden)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be