x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrek verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sleeptime dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-140x200/220
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149846916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144868387.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140430347.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149846918.jpg
      Sleeptime Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-140x200/220 Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-140x200/220 Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-140x200/220 Love is all you need! (1)
      Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-140x200/220
      • 08719242039427
      1
      23.90 EUR
    • Sleeptime Percale Cotton Wool Touch dekbed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135286670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145609856.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135225693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102584946.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148747157.jpg
      Sleeptime Sleeptime Percale Cotton Wool Touch dekbed Percale Cotton Wool Touch dekbed Percale Cotton Wool Touch dekbed Dit duurzame enkele dekbed is super comfortabel. Dankzij de natuurlijke veerkracht blijven wollen dekbedden altijd in vorm en gaan daardoor ook jarenlang mee. (1)
      Sleeptime Percale Cotton Wool Touch dekbed
      • 08719242003961
      1
      95.90 EUR
    • Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-200x200/220
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149849508.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140430347.jpg
      Sleeptime Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-200x200/220 Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-200x200/220 Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-200x200/220 Love is all you need! (1)
      Sleeptime Dekbedovertrek Wild Love 3 Taupe-200x200/220
      • 08719242039434
      1
      28.90 EUR
    • Sleeptime Katoen Pure Love Dekbedovertrek Eenpersoons 140 x 200220 1 kussensloop 60 x 70 Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135286942.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135226635.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128165545.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146157609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123853431.jpg
      Sleeptime Sleeptime Katoen Pure Love Dekbedovertrek Eenpersoons 140 x 200220 1 kussensloop 60 x 70 Grijs Katoen Pure Love Dekbedovertrek Eenpersoons 140 x 200220 1 kussensloop 60 x 70 Grijs Katoen Pure Love Dekbedovertrek Eenpersoons 140 x 200220 1 kussensloop 60 x 70 Grijs Dit grijze dekbedovertrek heeft een speelse look met in het midden de tekst 'our love is pure'. (1)
      Sleeptime Katoen Pure Love Dekbedovertrek Eenpersoons 140 x 200220 1 kussensloop 60 x 70 Grijs
      • 08719242004982
      1
      30.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Merk (brand):
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Star Wars (star_wars)
      • Cinderella (cinderella)
      • Disney (disney)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Ariadne (ariadne)
      • Ariadne at Home (ariadne_at_home)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auping (auping)
      • Barcelona (barcelona)
      • Bassetti (bassetti)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Bierbaum (bierbaum)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • By boo (by_boo)
      • Byrklund (byrklund)
      • Casatex (casatex)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Darum (darum)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Descanso (descanso)
      • DLC (dlc)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamhouse Kids (dreamhouse_kids)
      • Duimelot (duimelot)
      • Elegante (elegante)
      • Emma (emma)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Evolon (evolon)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fresh & Co (fresh_co)
      • Freundin home collection (freundin_home_collection)
      • Gaaf (gaaf)
      • Goebel (goebel)
      • Good Morning (good_morning)
      • Gripsholm (gripsholm)
      • Happiness (happiness)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • Hotel Linnen (hotel_linnen)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Irisette (irisette)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Libeco (libeco)
      • Light & Living (light_living)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Minions (minions)
      • Müller (mu_ller)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • Overig (overig)
      • Papillon (papillon)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • PiP (pip)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Proflax (proflax)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pure (pure)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Refined (refined)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Signature Line (signature_line)
      • SleepMed (sleepmed)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • Sonia rykiel (sonia_rykiel)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Södahl (so_dahl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • Town & Country (town_country)
      • Van Gogh (van_gogh)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zeeman (zeeman)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 70 x 100 cm (70_x_100_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 155 x 220 cm (155_x_220_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 240 x 260 cm (240_x_260_cm)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 70 (price_45_70)
      • € 70 - € 100 (price_70_100)
      • ≥ € 100 (price_100)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Soort instopstrook (soort_instropstrook):
      • Doorlopend (doorlopend)
      • Geen (geen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
    • Motief (motief):
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Breipatroon (breipatroon)
      • Cirkels (cirkels)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Landen (landen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Natuur (natuur)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be