x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrek verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Super Wings dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Super Wings dekbedovertrek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98876602.jpg
      Super Wings Super Wings dekbedovertrek dekbedovertrek dekbedovertrek Dit coole dekbedovertrek heeft een print van jouw Super Wings helden. Het overtrek is gemaakt van microvezel en is blauw van kleur! (1)
      Super Wings dekbedovertrek
      • 05425039183503
      2
      29.75 EUR
    • Super Wings Dekbedovertrek 140 x 200 cm blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99437977.jpg
      Super Wings Super Wings Dekbedovertrek 140 x 200 cm blauw Dekbedovertrek 140 x 200 cm blauw Dekbedovertrek 140 x 200 cm blauw Dit coole dekbedovertrek heeft een print van jouw Super Wings helden. Het overtrek is gemaakt van katoen en is blauw van kleur! (1)
      Super Wings Dekbedovertrek 140 x 200 cm blauw
      • 05425039183282
      1
      40.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Merk (brand):
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Disney (disney)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Ariadne (ariadne)
      • Ariadne at Home (ariadne_at_home)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auping (auping)
      • Baby Best (baby_best)
      • Barcelona (barcelona)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Biberna (biberna)
      • BLCKOUT (blckout)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • By boo (by_boo)
      • Byrklund (byrklund)
      • Candide (candide)
      • Childhome (childhome)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Diverse (diverse)
      • DLC (dlc)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Evolon (evolon)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fresh & Co (fresh_co)
      • Good Morning (good_morning)
      • Gripsholm (gripsholm)
      • Happiness (happiness)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • Hotel Linnen (hotel_linnen)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Jollein (jollein)
      • Kardol Verstraten (kardol_verstraten)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Koeka (koeka)
      • Libeco (libeco)
      • Light & Living (light_living)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Minions (minions)
      • Müller (mu_ller)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Papillon (papillon)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • PiP (pip)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pure (pure)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Refined (refined)
      • Roba (roba)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schardt (schardt)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Silvana (silvana)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Town & Country (town_country)
      • Träumeland (tra_umeland)
      • Van Gogh (van_gogh)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Venice (venice)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 60 x 80 cm (60_x_80_cm)
      • 70 x 100 cm (70_x_100_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 135 x 200 cm (135_x_200_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 155 x 220 cm (155_x_220_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 200 x 240 cm (200_x_240_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 240 x 260 cm (240_x_260_cm)
    • Prijs (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 70 (price_2)
      • € 70 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Soort instopstrook (soort_instropstrook):
      • Doorlopend (doorlopend)
      • Geen (geen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
    • Motief (motief):
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Breipatroon (breipatroon)
      • Cirkels (cirkels)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Landen (landen)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Natuur (natuur)
      • Paarden (paarden)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be