x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Pavilion TP01-2725nd Desktop

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Pavilion TP01-2725nd Desktop
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Pavilion TP01-2725nd Desktop
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Pavilion TP01-2725nd Desktop
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229311629.jpg?ts=1
HP HP Pavilion TP01-2725nd Desktop Pavilion TP01-2725nd Desktop Pavilion TP01-2725nd Desktop HP Pavilion TP01-2725nd Desktop (1)
  • 00196548373413
1
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 639.00 639.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      HP Pavilion TP01-2725nd Desktop639.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188187215.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116059702.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125788743.jpg?ts=1
      Dell Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Refurbished Dell Optiplex 790: Qua design een hele mooie desktop om te zien en hij is ook nog eens heel erg goed ook. De compacte Dell Optiplex 790 is een desktop die geschikt is voor het normale dagelijkse gebruik. Door de Intel Core i5-2400 processor, is deze computer zeer goed geschikt voor Full HD films te bekijken, om verslagen mee te verwerken of andere werk gerelateerde zaken. Behalve het mooie design en de snelheid biedt deze refurbished desktop van Dell nog veel meer. Wat dacht je va... (5)
      Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD
      • 05397063134823
      • P790-4823
      1
    • HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487474.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819562.jpg?ts=1
      HP HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart Productbeschrijving: De HP ProDesk 400 G3 is een desktop voor dagelijks gebruik op kantoor. Werk die dringende actiepunten uit in Word terwijl je deze via Hangouts bespreekt met je collega's. Open binnen enkele seconden dat grote klantenbestand en verwerkt deze informatie meteen in je presentatie. Dankzij de TPM chip en HP Drive Encryption software beveilig je de pc door alle bestanden en instellingen versleuteld op te slaan. Een tweede monitor sluit je aan via de VGA of DisplayPort aansluiti... (1)
      HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart
      • 00889894877222
      • 00889894864079
      • 00889899093658
      • T4R70EA#ABD
      1
    • HP Elite 800 G1 | Core i5-4570 | 8GB | 240GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198480124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120484738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120484737.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120484739.jpg?ts=1
      HP HP Elite 800 G1 | Core i5-4570 | 8GB | 240GB SSD Elite 800 G1 | Core i5-4570 | 8GB | 240GB SSD Elite 800 G1 | Core i5-4570 | 8GB | 240GB SSD Refurbished HP Elitedesk 800 G1 Kwaliteit heeft een nieuwe standaard gekregen, en die draagt de naam de Elitedesk 800G1 Een absolute high-end desktop van uitmuntende kwaliteit met superieure prestaties. Een 4e generatie Intel Core i5 processor met 8GB DDR3 geheugen. Standaard uitgerust met USB3.0 aan de voor- en achterzijde en 2 x een Displayport. Compact van formaat en een laag energie verbruik en produceert weinig geluid. Ideaal dus voor voor zowel kantoor- als thuisgebruik. Zo kun je eenvo... (1)
      HP Elite 800 G1 | Core i5-4570 | 8GB | 240GB SSD
      • 00889296279099
      1
    • Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168859346.jpg?ts=1
      Dell Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Refurbished Dell Optiplex 7010: USFF De Dell Optiplex 7010 refurbished desktop USFF in zeer strak en tijdloos design. Ook deze compacte en (redelijke kleine) desktop van Dell is befaamd om zijn sublieme kwaliteit en prestaties. Door de Quad Core i5-3470 - 3.60GHZ processor met 8GB geheugen goed geschikt voor alle soorten gebruik. De PC start ook vlot op vanwege de aanwezigheid van SSD. Deze Dell desktop is heel populair in zowel het onderwijs, als zakelijk en natuurlijk ook voor thuis. Comple... (4)
      Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB
      • 05397063339808
      1
    • min
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 659.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 584.02
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 639.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be