x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Pavilion TP01-2756nd PC

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Pavilion TP01-2756nd PC
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Pavilion TP01-2756nd PC
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Pavilion TP01-2756nd PC
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233163538.jpg?ts=1
HP HP Pavilion TP01-2756nd PC Pavilion TP01-2756nd PC Pavilion TP01-2756nd PC HP Pavilion TP01-2756nd PC (1)
  • 00196337853270
1
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 529.00 529.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      HP Pavilion TP01-2756nd PC529.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168859346.jpg?ts=1
      Dell Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB Refurbished Dell Optiplex 7010: USFF De Dell Optiplex 7010 refurbished desktop USFF in zeer strak en tijdloos design. Ook deze compacte en (redelijke kleine) desktop van Dell is befaamd om zijn sublieme kwaliteit en prestaties. Door de Quad Core i5-3470 - 3.60GHZ processor met 8GB geheugen goed geschikt voor alle soorten gebruik. De PC start ook vlot op vanwege de aanwezigheid van SSD. Deze Dell desktop is heel populair in zowel het onderwijs, als zakelijk en natuurlijk ook voor thuis. Comple... (5)
      Dell Optiplex 7010 USFF | Core i5 | 120GB SSD | 8GB
      • 05397063339808
      1
    • HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487474.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120487475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219819562.jpg?ts=1
      HP HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart Productbeschrijving: De HP ProDesk 400 G3 is een desktop voor dagelijks gebruik op kantoor. Werk die dringende actiepunten uit in Word terwijl je deze via Hangouts bespreekt met je collega's. Open binnen enkele seconden dat grote klantenbestand en verwerkt deze informatie meteen in je presentatie. Dankzij de TPM chip en HP Drive Encryption software beveilig je de pc door alle bestanden en instellingen versleuteld op te slaan. Een tweede monitor sluit je aan via de VGA of DisplayPort aansluiti... (2)
      HP ProDesk 400 G3 SFF 3.2GHz i5-6500 SFF Zwart
      • 00889894877222
      • 00889894864079
      • 00889899093658
      • T4R70EA#ABD
      1
    • Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188187215.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116059702.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125788743.jpg?ts=1
      Dell Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD Refurbished Dell Optiplex 790: Qua design een hele mooie desktop om te zien en hij is ook nog eens heel erg goed ook. De compacte Dell Optiplex 790 is een desktop die geschikt is voor het normale dagelijkse gebruik. Door de Intel Core i5-2400 processor, is deze computer zeer goed geschikt voor Full HD films te bekijken, om verslagen mee te verwerken of andere werk gerelateerde zaken. Behalve het mooie design en de snelheid biedt deze refurbished desktop van Dell nog veel meer. Wat dacht je va... (3)
      Dell Optiplex 790 | Intel Core i5 | 8GB | 120GB SSD
      • 05397063134823
      • P790-4823
      1
    • Dell Optiplex 5040 SFF | 16GB| Core i7-6700T | 240GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115761803.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115761804.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178267088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115761801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115761802.jpg?ts=1
      Dell Dell Optiplex 5040 SFF | 16GB| Core i7-6700T | 240GB SSD Optiplex 5040 SFF | 16GB| Core i7-6700T | 240GB SSD Optiplex 5040 SFF | 16GB| Core i7-6700T | 240GB SSD Refurbished Dell Optiplex 5040 SFF De Dell Optiplex 5040 is een absolute high-end desktop die zeer snel en gemakkelijk in gebruik genomen kan worden. De moderne en krachtige 6e generatie IntelCore i7 processor met Quad core Hyperthreading eneen ongekend hoog 16GB DDR3 geheugen zorgen ervoor dat deze Pc alles aan kan. Zo kan deze Dell 5040 voor het dagelijkse gebruik, zakelijk gebruik, gamen maar ook voor foto en- videobewerking ingezet worden. Zwaardere applicaties moeten geen probleem zijn w... (9)
      Dell Optiplex 5040 SFF | 16GB| Core i7-6700T | 240GB SSD
      • 05415247083153
      • 04058154037522
      • 05397063783175
      • 5040-3175
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 589.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 589.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 574.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 584.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 574.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 554.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be