x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dienbladen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cambro dienblad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dienblad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cambro Dienblad Rechthoekig | Antislip glasvezel | 35x27 cm (4 kleuren) (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155586657.jpg
      Cambro Cambro Dienblad Rechthoekig | Antislip glasvezel | 35x27 cm (4 kleuren) (Zwart) Dienblad Rechthoekig | Antislip glasvezel | 35x27 cm (4 kleuren) (Zwart) Dienblad Rechthoekig | Antislip glasvezel | 35x27 cm (4 kleuren) (Zwart) Specificaties: Dimensions35(b) x 27(d)cm MateriaalGlasvezel Gewicht0.38 kg Antislip oppervlak biedt een goede grip op nat servies en glaswerk Lichtgewichte, glasvezel constructie voor optimaal draaggemak Stevig - buigt niet door onder het gewicht van zwaar tafelgerei Stapelpunten houden gestapelde bladen veilig op hun plek en zorgen voor een goede luchtstroming waardoor ze snel drogen Tot 3 keer per dag op hoge temperatuur in de vaatwasmachine te reinigen Bestand tegen temperaturen tussen -40... (1)
      Cambro Dienblad Rechthoekig | Antislip glasvezel | 35x27 cm (4 kleuren) (Zwart)
      1
      22.87 EUR
    • Cambro Dienbladen 43 x 33 cm | 4 Kleuren | LUXE SERIES (Rood)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133899924.jpg
      Cambro Cambro Dienbladen 43 x 33 cm | 4 Kleuren | LUXE SERIES (Rood) Dienbladen 43 x 33 cm | 4 Kleuren | LUXE SERIES (Rood) Dienbladen 43 x 33 cm | 4 Kleuren | LUXE SERIES (Rood) Beschikbaar in 3 Kleuren: - Rood - Groen - Grijs (1)
      Cambro Dienbladen 43 x 33 cm | 4 Kleuren | LUXE SERIES (Rood)
      1
      25.05 EUR
    • Cambro Kantine Dienblad | 4 Kleuren | 43cm | Kunststof (Rood)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140373021.jpg
      Cambro Cambro Kantine Dienblad | 4 Kleuren | 43cm | Kunststof (Rood) Kantine Dienblad | 4 Kleuren | 43cm | Kunststof (Rood) Kantine Dienblad | 4 Kleuren | 43cm | Kunststof (Rood) Productkenmerken: Dimensions1.8(h) x 43(b) x 33(d)cm MateriaalPolyester Gewicht150g Match uw dienblad met uw decor Verstevigde hoeken beschermen het blad tegen stootschade Stapelnokken zorgen voor een goede luchtdoorstroming voor snel drogen en perfect stapelen Innovatief laag profiel en lage hoeken voor een optimaal oppervlaktegebruik en comfort voor de klant tijdens het eten Speciaal ontworpen voor gebruik in kantines, cafetaria's, zelfbedieningsrestaurants, ziekenhuizen, scholen en univers... (1)
      Cambro Kantine Dienblad | 4 Kleuren | 43cm | Kunststof (Rood)
      1
      27.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Point-Virgule DEFAULT
        • point_virgule
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hay (hay)
      • Aerts (aerts)
      • Alessi (alessi)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • ASA (asa)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Boska (boska)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • By boo (by_boo)
      • Cambro (cambro)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hendi (hendi)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Iittala (iittala)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kartell (kartell)
      • Label51 (label51)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • LivLight (livlight)
      • Lodge (lodge)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • Oyoy (oyoy)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Scanpan (scanpan)
      • Serax (serax)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoned (stoned)
      • The Oak Men (the_oak_men)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wesco (wesco)
      • WMF (wmf)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €65 (medium)
      • > €65 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Soort Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be