x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dienbladen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hay dienblad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dienblad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HAY Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150660427.jpg
      HAY HAY Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Marble Tray dienblad van Hay is leverbaar in twee maten. Small heeft een breedte van 22 centimeter, een diepte van 22 centimeter en een hoogte van 4,5 centimeter. Large heeft een breedte van 54,5 centimeter, een diepte van 25,5 centimeter en een hoogte van 4,5 centimeter. Het dienblad is gemaakt van hoogstaand Carrara marmer uit Italië. (5)
      HAY Marble Tray Dienblad Large (l) 17 X (b) 65 X (h) 34 Cm
      • 05710441015116
      1
      good_buy
      most_sold
      289.00 EUR
    • HAY Marble Tray Dienblad Small
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150660639.jpg
      HAY HAY Marble Tray Dienblad Small Marble Tray Dienblad Small Marble Tray Dienblad Small Marble Tray Dienblad Small : maakt je interieur bijzonder! Het Marble Tray dienblad van Hay is leverbaar in twee maten. Small heeft een breedte van 22 centimeter, een diepte van 22 centimeter en een hoogte van 4,5 centimeter. Large heeft een breedte van 54,5 centimeter, een diepte van 25,5 centimeter en een hoogte van 4,5 centimeter. Het dienblad is gemaakt van hoogstaand Carrara marmer uit Italië. (1)
      HAY Marble Tray Dienblad Small
      • 05710441015109
      1
      145.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Point-Virgule DEFAULT
        • point_virgule
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Hay (hay)
      • Aerts (aerts)
      • Alessi (alessi)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • ASA (asa)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Boska (boska)
      • Bowls & Dishes (bowls_dishes)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • By boo (by_boo)
      • Cambro (cambro)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hendi (hendi)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Iittala (iittala)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kartell (kartell)
      • Label51 (label51)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • LivLight (livlight)
      • Lodge (lodge)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Mepal (mepal)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Scanpan (scanpan)
      • Serax (serax)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • The Oak Men (the_oak_men)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wesco (wesco)
      • WMF (wmf)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €65 (medium)
      • > €65 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Soort Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be