x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dienbladen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    dienblad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dienblad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kartell Dune Dienblad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137965709.jpg
      Kartell Kartell Dune Dienblad Dune Dienblad Dune Dienblad Een dienblad met een simplistisch design en een grote functionaliteit. Het dienblad is perfect voor het uitserveren van drankjes en hapjes. Ook te gebruiken als accessoire of kaarsenstandaard. Een mooi ontwerp van Mario Bellini. (1)
      Kartell Dune Dienblad
      • 08034105783829
      2
      61.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Point-Virgule DEFAULT
        • point_virgule
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • AQUANOVA NV (aquanova_nv)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boska (boska)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • By boo (by_boo)
      • Cambro (cambro)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hendi (hendi)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Iittala (iittala)
      • Kartell (kartell)
      • Label51 (label51)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Light & Living (light_living)
      • LivLight (livlight)
      • Lodge (lodge)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Olympia (olympia)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Scanpan (scanpan)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • The Oak Men (the_oak_men)
      • Vitra (vitra)
      • Wesco (wesco)
      • WMF (wmf)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €65 (medium)
      • > €65 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Transparant (transparant)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Soort Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Steen (steen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be