x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dienbladen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kartell dienblad

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dienblad categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Kartell Namasté Dienblad Set Van 3 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120918880.jpg
      Kartell Kartell Namasté Dienblad Set Van 3 Zwart Namasté Dienblad Set Van 3 Zwart Namasté Dienblad Set Van 3 Zwart Afmetingen: 450 x 340 x 17 mm. 3 borden/dienbladen in verschillende maten in een organisch en asymmetrisch design. Designer: Jean-Marie Massaud, Gewicht: 4.0344593946 Pond, Fabrikant: Kartell (1)
      Kartell Namasté Dienblad Set Van 3 Zwart
      • 08058967195545
      2
      64.76 EUR
    • Kartell Dune Dienblad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137965709.jpg
      Kartell Kartell Dune Dienblad Dune Dienblad Dune Dienblad Een dienblad met een simplistisch design en een grote functionaliteit. Het dienblad is perfect voor het uitserveren van drankjes en hapjes. Ook te gebruiken als accessoire of kaarsenstandaard. Een mooi ontwerp van Mario Bellini. (1)
      Kartell Dune Dienblad
      • 08034105783829
      1
      66.00 EUR
    • Kartell Dienblad Namaste - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159902516.jpg
      Kartell Kartell Dienblad Namaste - Grijs Dienblad Namaste - Grijs Dienblad Namaste - Grijs Kartell Dienblad Namaste - Grijs - van Kartell in de categorie Dienblad. (1)
      Kartell Dienblad Namaste - Grijs
      • 08058967195569
      1
      99.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Point-Virgule DEFAULT
        • point_virgule
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • Hay (hay)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Ambiente (ambiente)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • Architectmade (architectmade)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Baci Milano (baci_milano)
      • Balvi (balvi)
      • Bamboo (bamboo)
      • Baytex (baytex)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Berghoff (berghoff)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boska (boska)
      • Bowls & Dishes (bowls_dishes)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • By boo (by_boo)
      • Cambro (cambro)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Continenta (continenta)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Ct (ct)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Divers (divers)
      • Doiy (doiy)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duni (duni)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exotan (exotan)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Goods (goods)
      • Gusta (gusta)
      • Hendi (hendi)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • Kesper (kesper)
      • Label51 (label51)
      • Legnoart (legnoart)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Light & Living (light_living)
      • Lodge (lodge)
      • LSA International (lsa_international)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Olympia (olympia)
      • Orla kiely (orla_kiely)
      • Pantone (pantone)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point Virgule (point_virgule)
      • Present Time (present_time)
      • Progarden (progarden)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Sagaform (sagaform)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Scanpan (scanpan)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wesco (wesco)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WMF (wmf)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • World of Flavours (world_of_flavours)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €40 (low)
      • €40 - €65 (medium)
      • > €65 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
    • Vorm (vorm):
      • Balkje (balkje)
      • Blad (blad)
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Soort Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leisteen (leisteen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be