x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ferplast Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ferplast Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ferplast Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ferplast Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223794349.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217223601.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217223603.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134758863.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217223598.jpg?ts=1
Ferplast Ferplast Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje Hamsterkooi Combi 2 - Dierenverblijf - 79.5x29.5x26x3 cm Blauw Oranje Hamsterkooi met plastic transparant dak voor zichtbaarheid van huisdieren, grill en grote openingen voor interne ventilatie. Totale afmetingen: 79,5 x 29,5 x h 26,3 cm Compleet met outdoor gym voor de fysieke activiteit van uw dier, verbonden met een doorzichtige plastic buis Gemakkelijk schoon te maken dankzij de verwijderbare basis die volledig van het bovenste deel kan worden verwijderd Ideaal om te worden verbonden met andere leefgebieden voor hamsters of buizen om een hele speelruimte voor het knaagdier te creëren Compleet met huisje, drinkfles, kom, wiel, speelbuizen en aangesloten gym (1)
  • 08010690073101
2
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Staal
  • Algemene kenmerken
    • Aantal lagen: 1
    • Geslacht: Unisex
    • Pet accessory type: Cage
    • Diersoort: Hamster
  • 50.47 50.47 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Hamsterkooi met plastic transparant dak voor zichtbaarheid van huisdieren, grill en grote openingen voor interne ventilatie. Totale afmet...50.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Hamsterkooi met plastic transparant dak voor zichtbaarheid van huisdieren, grill en grote openingen voor interne ventilatie. Totale afmet...50.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • @Pet Konijnenhok Tommy 140x65x100 cm wit en bruin 20072 online kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170683572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156618687.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197649237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156618686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130950259.jpg?ts=1
      @Pet @Pet Konijnenhok Tommy 140x65x100 cm wit en bruin 20072 online kopen Konijnenhok Tommy 140x65x100 cm wit en bruin 20072 online kopen Konijnenhok Tommy 140x65x100 cm wit en bruin 20072 online kopen Konijnenhok Loft - met buitenren en overdekt nachthok - Afmetingen: 140 x 65 x 100 cm Praktisch konijnenhok met ruime ren en overdekt nachthok. Het overdekte nachthok is voorzien van een ruime toegangsdeur en een uitneembare houten met zinken schuiflade voor optimale hygiëne. De ren kan worden afgesloten door middel van een deurtje in het konijnenhok. De ren is volledig open aan de onderkant zodat je konijn lekker op het gras kan rond rennen Hoeveel konijnen passen in dit hok? Type konijn Aantal konijnen Dwerg 2 Normaal 1 Groot 0 Alle maten Onderdeel hok Afmetingen (Breedte x Diepte x Hoogte) (1)
      @Pet Konijnenhok Tommy 140x65x100 cm wit en bruin 20072 online kopen
      • 08718591250422
      • 413738
      3
    • AK Kippenhok pagoda m zwart/wit 78x208x100 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165220842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164807598.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164807597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164807602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164807605.jpg?ts=1
      AK AK Kippenhok pagoda m zwart/wit 78x208x100 cm Kippenhok pagoda m zwart/wit 78x208x100 cm Kippenhok pagoda m zwart/wit 78x208x100 cm Kippenhok Pagode M wit met antraciet - karakteristiek kippenhok- Afmetingen: 208 x 78 x 100 cm.Kippenhok pagode medium van hoge kwaliteit en voorzien van diverse gemakken. Zo heeft de ren een grote deur aan de voorkant en een grote deur aan de bovenkant, waardoor u ten alle tijden bij uw kippen kunt. Ook het binnenhok is voorzien van een deur aan de voorkant en een deur aan de zijkant naar de ren welke u kunt afsluiten bij slecht weer.Het leghok heeft een scharnierend dak , zodat u de eieren makkelijk kunt oprapen. Het trappetje heeft diverse latjes voor een goede grip. Kortom een zeer functioneel en gezellig onderkomen voor uw kippen! (8)
      AK Kippenhok pagoda m zwart/wit 78x208x100 cm
      • 08718591251290
      1
    • AK Kippenhok risoul 77x119x98 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105940142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156761464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156761442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156761468.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156761466.jpg?ts=1
      AK AK Kippenhok risoul 77x119x98 cm Kippenhok risoul 77x119x98 cm Kippenhok risoul 77x119x98 cm Kippenhok Risoul - Met ruime toegangsdeur - Afmetingen: 119 x 77 x 98 cm. Kippenhok Risoul is een mooi binnenverblijf voor krielkippen of enkele grotere kippen. Het kippenhok is ideaal in combinatie met de bijbehorende ren Risoul of als nachthok in een grote buitenren. Het hok kan gedraaid worden vanwege de dubbele uitgang (zowel voor-als achteruitgang). Er is dus ook een optie om 2 rennen Risoul aan het hok te bevestigen. Hoeveel kippen passen in dit hok? Grootte kip Aantal Klein 6 Middel 4 Groot 2 Alle maten Onderdeel hok Afmetingen (Breedte x Diepte x Hoogte) Totale afmeting incl. dak 119 x 77 x 98 (3)
      AK Kippenhok risoul 77x119x98 cm
      • 08718591252099
      2
    • De Huisdiersuper Konijnenren Belize
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180949293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161350447.jpg?ts=1
      De Huisdiersuper De Huisdiersuper Konijnenren Belize Konijnenren Belize Konijnenren Belize Konijnenren Belize- Afmetingen: 105 x 88 x 95cm.Konijnenren Belize is een ren te gebruiken voor uitbreiding van het konijnenhok Belize. Tevens is de ren in tweevoud ook te gebruiken als een opzichzelfstaande ren. Een ren met mogelijkheden!De ren heeft een ruime toegangsdeur aan de voorkant en aan de achterkant en is voorzien van een stevig bitumen dak en hoogwaardig traliewerk. (1)
      De Huisdiersuper Konijnenren Belize
      • 08718591253249
      1
    • min
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 50.47
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 50.47
    • teamvergelijk@vergelijk.be