x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fujifilm GFX 50R Body

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fujifilm GFX 50R Body
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fujifilm GFX 50R Body
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fujifilm GFX 50R Body
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/121219589.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143920578.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143920575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135198195.jpg?ts=1
Fujifilm Fujifilm GFX 50R Body GFX 50R Body GFX 50R Body De Fujifilm GFX 50R beschikt over een 43,8x32,9mm middenformaat sensor met maar liefst 51,4 megapixels! De systeemcamera heeft een X-Processor Pro beeldprocessor, die in staat het beste uit de 51,4 megapixelsensor te halen. De lage ISO-gevoeligheid van 100 en het 14-stops dynamische bereik zorgen voor high-defintion beelden met meer details in schaduwen en hooglichten. (2)
  • 04547410388084
  • 16601777
3
  • Technische details
    • Cameratype : Middenformaat Camera, Compactcamera, Systeemcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 2360000 megapixel
    • Draadloze technologie: Bluetooth, Wi-Fi
    • Sensor: Middenformaat
    • HD type: Full HD
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • Display resolution (numeric): 2360000 pixels
    • Full HD: Ja
    • Hdmi: Ja
    • Ondersteunde beeldformaten: raw
    • Opnemen: Ja
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Type Beeldzoeker: Ja
    • Anti-stof functie: Ja
    • Ingebouwde flitser: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Beeldschermopties: Kantelbaar, Touchscreen
    • Aantal foto's per seconde (fps): 1.8
    • Auto Exposure (AE)slot: Ja
    • Camera shutter type: Mechanisch
    • Camera sluiter snelheid (max): 4 Seconden
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Blauw, Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 161 mm
    • Gewicht product: 690 g
  • Inhoud van de verpakking
    • Drievoetbevestiging: Ja
  • Beeldscherm
    • Beeldverhouding: 4 : 3
    • Display tilting: Nee
    • Display type: Lcd
    • Uitklapbaar scherm: Nee
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 1.3 inch
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) punten: 117
    • Auto Focus (AF) punten selectie: Automatisch
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 2999.00 6298.00 EUR 3
    3
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Fujifilm GFX 50R beschikt over een 43,8x32,9mm middenformaat sensor met maar liefst 51,4 megapixels! De systeemcamera heeft een X-Proc...2999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Fujifilm GFX 50R beschikt over een 43,8x32,9mm middenformaat sensor met maar liefst 51,4 megapixels! De systeemcamera heeft een X-Proc...2999.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • CameraNU CameraNU
      De Fujifilm GFX 50R is ontworpen om compact en lichtgewicht te zijn, wat hem ideaal maakt voor straatfotografie of alledaags gebruik. De ...
      5998.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Canon EOS 5D Mark IV Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231238410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231248702.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body DeCanon 5D Mark IVis een fullframe spiegelreflexcamera van absolute wereldklasse. Al jaren staat de 5D serie voor topkwaliteit en de Mark IV zet deze traditie vol overgave voort. U legt alles haarscherp vast met de maar liefst 30.4 megapixel fullframe CMOS sensor met een ISO gevoeligheid tot 32.000 en met de nieuwste DIGIC 6+ beeldverwerkingsprocessor, welke tot nu toe alleen in de grotere 1DX II voorkwam. De DIGIC 6+ zorgt ervoor dat u beelden kunt vastleggen met verbluffende snelheid en kwa... (2)
      Canon EOS 5D Mark IV Body
      • 01000000165180
      1
    • Canon EOS R10 BODY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231220048.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS R10 BODY EOS R10 BODY EOS R10 BODY Canon EOS R10 BODY + MT ADP EF-EOS R (1)
      Canon EOS R10 BODY
      • 04549292189728
      1
    • Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150428663.jpg?ts=1
      Sony Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • 07434013191104
      2
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 2999.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2999.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be