x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fujifilm X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fujifilm X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fujifilm X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fujifilm X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211427993.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211427994.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211427995.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211427992.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233576997.jpg?ts=1
Fujifilm Fujifilm X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS X-T30 II Zwart + XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS De Fujifilm X-T30 II systeemcamera is de verbeterde versie van zijn voorganger. De camera neemt de compacte, lichte behuizing en fantastische kleuren en beeldkwaliteit over, maar levert een verbeterde autofocus, een 1.62 miljoen beeldpunten LCD en een bijgewerkt algoritme voor de automatische stand. (1)
  • 04547410470994
  • 4547410470994
  • 16759677
1
  • Technische details
    • Cameratype : Systeemcamera
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 47 mm
  • 2798.00 2798.00 EUR 1
    1
    • CameraNU CameraNU
      De Fujifilm X-T30 II systeemcamera is de verbeterde versie van zijn voorganger. De camera neemt de compacte, lichte behuizing en fantasti...2798.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Canon EOS 5D Mark IV Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231238410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231248702.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body DeCanon 5D Mark IVis een fullframe spiegelreflexcamera van absolute wereldklasse. Al jaren staat de 5D serie voor topkwaliteit en de Mark IV zet deze traditie vol overgave voort. U legt alles haarscherp vast met de maar liefst 30.4 megapixel fullframe CMOS sensor met een ISO gevoeligheid tot 32.000 en met de nieuwste DIGIC 6+ beeldverwerkingsprocessor, welke tot nu toe alleen in de grotere 1DX II voorkwam. De DIGIC 6+ zorgt ervoor dat u beelden kunt vastleggen met verbluffende snelheid en kwa... (2)
      Canon EOS 5D Mark IV Body
      • 01000000165180
      1
    • Canon EOS R10 BODY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231220048.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS R10 BODY EOS R10 BODY EOS R10 BODY Canon EOS R10 BODY + MT ADP EF-EOS R (1)
      Canon EOS R10 BODY
      • 04549292189728
      1
    • Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150428663.jpg?ts=1
      Sony Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • 07434013191104
      2
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 2598.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 2598.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 2598.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2598.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2598.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2598.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 2798.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 2798.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 2798.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 2798.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2798.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 2798.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be