x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nikon D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nikon D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nikon D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nikon D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208537106.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143963229.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143243346.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143963228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/160928847.jpg?ts=1
Nikon Nikon D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR D3500 + AF-P DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR De Nikon D3500 is een compacte instap spiegelreflexcamera die dankzij de combinatie van topkwaliteit en voortreffelijke prestaties de perfecte toegang tot de wereld van fotografie biedt. Deze kit bestaat verder uit het compacte AF-P 18-55mm F/3.5-5.6G VR zoomobjectief. (20)
  • 04960759900821
  • 01000000180329
  • VBA550K001
  • 5454089
  • 000000000000253561
4
good_buy
  • 3 x zoom BAD Met een lage zoomfactor is deze camera niet heel geschikt om van veraf gedetailleerde foto’s te maken
  • 3 inch AVERAGE Vergeleken met andere camera’s heeft deze een gemiddeld schermformaat, zoals je gewend bent van de compacte fototoestellen
  • Technische details
    • Cameratype : Spiegelreflexcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 9210000 megapixel
    • Optische zoom: 3
    • Draadloze technologie: Bluetooth
    • Sensor: APS-C
    • HD type: Full HD, HD
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • Audiocompressieformaten: PCM
    • Diameter lens: 64.5 mm
    • Display resolution (numeric): 921000 pixels
    • Hdmi: Ja
    • Internet TV: Nee
    • Geschikt voor: Nikon DX
    • Maximale beeldresolutie: 6000 x 4000 pixels
    • Ondersteunde beeldformaten: raw
    • Opnemen: Ja
    • Type stroombron: Accu, Lichtnet
    • Schokbestendig: Nee
    • Taalversie: Nederlands, Frans, Engels, Italiaans, Russian, Duits, Spaans
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Waterdicht: Nee
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Type Beeldzoeker: Ja, Optisch
    • Anti-stof functie: Nee
    • Autofocus: Ja
    • Ingebouwde flitser: Ja
    • Live view: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Inclusief lens: Ja
    • Viewfinder: Ja
    • Beeldschermopties: Touchscreen
    • Aantal foto's per seconde (fps): 5
    • Aantal scherpstelpunten: 11
    • Auto Exposure (AE)slot: Ja
    • Camera shutter type: Elektronisch
    • Camera sluiter snelheid (max): 30 Seconden
    • Richtgetal: 7 m
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • ISO-gevoeligheid: 100
    • ISO gevoeligheid (min): 100
    • ISO gevoeligheid (min): 25
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: Mini-HDMI (Type C)
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Glas
  • Verbindingsmogelijkheden
    • GPS-functie: Nee
    • Bluetooth: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Usb-poort: Ja
    • USB versie: USB 2.0
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12.4 cm
    • Breedte: 124 mm
    • Diepte: 7.55 cm
    • Diepte product: 70 mm
    • Gewicht product: 395 g
    • Hoogte: 9.8 cm
    • Hoogte: 97 mm
    • Lengte: 9.7 cm
    • Lens lengte: 62.5 mm
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 1230 mAh
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3 inch
    • Beeldverhouding: 3 : 2
    • Display tilting: Nee
    • Display type: TFT
    • Schermdiameter in centimeters: 7.5 cm
    • Touchscreen: Nee
    • Uitklapbaar scherm: Nee
  • Fotokwaliteit
    • Sensor formaat: 23.50 x 15.60 mm
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 1.2 inch
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC
  • Lenssysteem
    • Groothoeklenssysteem: Nee
    • Maximale brandpuntsafstand: 55 mm
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: mp4, MPEG4
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) punten: 11
    • Auto Focus (AF) punten selectie: Automatisch
  • Zoeker
    • Schermafmetingen zoeker: 0.54 inch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • Overig
    • PictBridge: Ja
    • Zelfontspanner: Ja
  • 579.00 1158.00 EUR 4
    4
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De grote DX-formaat sensor van 24,2 MP van de D3500 legt detailrijke foto's en Full HD-films vast, zelfs als u opnamen maakt bij weinig l...579.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Nikon D3500 is een compacte instap spiegelreflexcamera die dankzij de combinatie van topkwaliteit en voortreffelijke prestaties de per...579.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Nikon D3500 is een compacte instap spiegelreflexcamera die dankzij de combinatie van topkwaliteit en voortreffelijke prestaties de per...579.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • CameraNU CameraNU
      Je hoeft geen fotograaf te zijn om een fantastische foto te maken; het enige dat je nodig hebt, is de Nikon D3500! Met deze compacte en m...1158.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Canon EOS 5D Mark IV Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231238410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231248702.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body DeCanon 5D Mark IVis een fullframe spiegelreflexcamera van absolute wereldklasse. Al jaren staat de 5D serie voor topkwaliteit en de Mark IV zet deze traditie vol overgave voort. U legt alles haarscherp vast met de maar liefst 30.4 megapixel fullframe CMOS sensor met een ISO gevoeligheid tot 32.000 en met de nieuwste DIGIC 6+ beeldverwerkingsprocessor, welke tot nu toe alleen in de grotere 1DX II voorkwam. De DIGIC 6+ zorgt ervoor dat u beelden kunt vastleggen met verbluffende snelheid en kwa... (2)
      Canon EOS 5D Mark IV Body
      • 01000000165180
      1
    • Canon EOS R10 BODY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231220048.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS R10 BODY EOS R10 BODY EOS R10 BODY Canon EOS R10 BODY + MT ADP EF-EOS R (1)
      Canon EOS R10 BODY
      • 04549292189728
      1
    • Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150428663.jpg?ts=1
      Sony Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • 07434013191104
      2
    • Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133138470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106652843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106652841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103096892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106652840.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver De Panasonic DC-GX800 is een zeer compacte systeemcamera. De camera heeft een 180 graden opklapbaar touchscreen en kan filmen in 4K beeldkwaliteit. Hierdoor is camera uitermate geschikt voor op reis, om te vloggen of selfies te maken. De ingebouwde wifi m (2)
      Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • 05025232860531
      • 05025232860470
      • 000000000000229414
      • DC-GX800KEF-S
      • DC-GX800KEGS
      • DC-GX800KEG-S
      • 3992224
      • DMC-GX800KEGS
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1118.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 539.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 539.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 501.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 501.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 501.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 501.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 501.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 501.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 501.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1158.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 579.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be