x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nikon D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nikon D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nikon D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nikon D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150887819.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158138746.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158138747.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158138748.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158335278.jpg?ts=1
Nikon Nikon D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR D780 + AF-S 24-120mm f/4 VR Laat niets uw visie in de weg staan. De D780 biedtalles wat u zou verwachten van een D-SLR-cameravan professioneel niveau plus veel meer. Spontaanof geënsceneerd. Fotos of videos. Deze full-frameD-SLR-camera kan iedere opnamesituatie aan.ZOEKER-AFHet 51-punts AF-systeem met fasedetectie is gevoeligtot -3 LW. U beschikt over topklasse trackingfuncties enkunt snel schakelen tussen geavanceerde AF-standen.AF BIJ LIVEBEELDHet snelle hybride AF-systeem met 273 scherpstelpuntenis gevoelig tot -4 LW... (1)
  • 04960759904171
  • 4960759904171
  • VBA560K001
5
  • Technische details
    • Cameratype : Spiegelreflexcamera
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 76 mm
  • 2899.00 7358.00 EUR 5
    5
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Laat niets uw visie in de weg staan. De D780 biedtalles wat u zou verwachten van een D-SLR-cameravan professioneel niveau plus veel meer....2899.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Professionale en robuuste magnesium legering body. De Full-frame BSI CMOS-sensor van 24,5 MP en de EXPEED 6-beeldprocessor bieden een gro...2899.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Nikon D780 is de lang verwachte opvolger van de D750. Waar de D750 al een geweldige instap full frame camera was, gaat de D780 een sta...3179.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Nikon D780 is de lang verwachte opvolger van de D750. Waar de D750 al een geweldige instap full frame camera was, gaat de D780 een sta...3179.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • CameraNU CameraNU
      De Nikon D780 DSLR is een traditionele spiegelreflexcamera die uitblinkt in zowel fotografie als video. Met de fullframe 24.5 megapixel s...7358.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Canon EOS 5D Mark IV Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231238410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231248702.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body EOS 5D Mark IV Body DeCanon 5D Mark IVis een fullframe spiegelreflexcamera van absolute wereldklasse. Al jaren staat de 5D serie voor topkwaliteit en de Mark IV zet deze traditie vol overgave voort. U legt alles haarscherp vast met de maar liefst 30.4 megapixel fullframe CMOS sensor met een ISO gevoeligheid tot 32.000 en met de nieuwste DIGIC 6+ beeldverwerkingsprocessor, welke tot nu toe alleen in de grotere 1DX II voorkwam. De DIGIC 6+ zorgt ervoor dat u beelden kunt vastleggen met verbluffende snelheid en kwa... (2)
      Canon EOS 5D Mark IV Body
      • 01000000165180
      1
    • Canon EOS R10 BODY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231220048.jpg?ts=1
      Canon Canon EOS R10 BODY EOS R10 BODY EOS R10 BODY Canon EOS R10 BODY + MT ADP EF-EOS R (1)
      Canon EOS R10 BODY
      • 04549292189728
      1
    • Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150428663.jpg?ts=1
      Sony Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM A9 mark II + 85mm F/1.4 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 85mm F/1.4 GM
      • 07434013191104
      2
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 2659.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2659.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2659.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 2790.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 3179.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2899.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2899.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be