x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607679.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220274513.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166681964.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166681966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174475346.jpg?ts=1
Nikon Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR S WERELDS GROOTSTE VATTING: DE Z-MOUNT VATTINGEen grotere vatting betekent nog meer licht en meer licht betekent nog hogere kwaliteit beelden. De grote Z-vatting en de grote full-frame sensor van 24,5 MP maken heldere, gedetailleerde beelden over het ultragrote ISO-bereik mogelijk. Profiteer van een groter dynamisch bereik en stel scherp met absolute trefzekerheid zelfs wanneer je fotografeert bij extreem weinig licht.Je zult versteld staan van de cinematische scherptediepte die je kunt berei... (5)
  • 04960759154439
  • 01000000183542
  • VOA060K004
5
  • Technische details
    • Cameratype : Systeemcamera
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 134 mm
    • Diepte product: 69.5 mm
    • Gewicht product: 705 g
    • Hoogte: 100 mm
  • 3099.00 3189.00 EUR 5
    5
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      S WERELDS GROOTSTE VATTING: DE Z-MOUNT VATTINGEen grotere vatting betekent nog meer licht en meer licht betekent nog hogere kwaliteit bee...3099.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Z6 II bouwt voort op het succes van de Z6. De camera biedt robuustheid en gebruiksgemak. Het geeft de mogelijkheid om cinematische vid...3189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Nikon Z6 II is een hoogwaardige systeemcamera die voort bouwt op het succes van de Z6. Deze robuuste en gebruiksvriendelijke camera ge...3189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Nikon Z6 II is een hoogwaardige systeemcamera die voort bouwt op het succes van de Z6. Deze robuuste en gebruiksvriendelijke camera ge...3189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Grobet.be Grobet.be
      Breng je ideeën in beeld. Volg je intuïtie. Wat je volgende project ook van je vraagt, de veelzijdige full-frame Z 6II-systeemcamera bied...3189.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161318636.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 12.1 megapixel - 3.0 inch kantelbaar TFT display - 759-punts autofocus - UHD 4K-video - wifi en NFC - CFexpress Type A, SD-, SDHC- of SDXC-geheugen - NP-FZ100 accu (1)
      Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      1
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171530491.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 De Sony A7 III is een fullframe systeemcamera die de wereld om jou heen snel én scherp vastlegt. Het autofocussysteem is razendsnel en herkent het oog van je model. Door de vernieuwde automatische scherpstelknop schiet jij je plaatjes vliegensvlug! (1)
      Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      1
      deal
    • Panasonic DC-LX100M2EF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143416404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136922458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182924.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DePanasonic Lumix DC-LX100 IIin de kleur zwart overtuigt met zijn handige afmetingen, zowel in formaat als gewicht. Samen met de hoogwaardige Leica-lens en de grote sensor is de camera ideaal voor veeleisende opnames onderweg. De grote FourThirds-sensor is afkomstig van de nieuwste generatie Lumix G-systeemcamera's met bijna 22 megapixels. Effectief gebruikt de sensor tot 17 megapixels, waarmee de sensor een 1,6x groter oppervlak heeft dan de 1 inch-sensor die populair is in compactcamera's. ... (1)
      Panasonic DC-LX100M2EF
      • 05025232885022
      • DC-LX100M2EF
      1
    • min
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 2949.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 2849.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 2849.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 2849.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 2849.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2849.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2849.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 6378.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 3189.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 3029.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 2889.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2999.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 3099.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 3099.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be