x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nikon Z 7II Body

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nikon Z 7II Body
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nikon Z 7II Body
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nikon Z 7II Body
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237605402.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169703032.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169703033.jpg?ts=1
Nikon Nikon Z 7II Body Z 7II Body Z 7II Body NIKON Appareil photo numérique Bouchon de boîtier BF-N1 / Oculaire du viseur DK-29 (déjà monté) / Accumulateur EN-EL15c / Chargeur d'accumulateur MH-25a / Attache pour câble HDMI/USB / Courroie AN-DC19 / Câble USB UC-E24 / Adaptateur de charge EH-7P / Volet de la griffe flash BS-1 45.7 Mpixels LCD 3,2 pouces (19)
  • 04960759905772
  • 4960759905772
6
good_buy
  • Technische details
    • Cameratype : Systeemcamera
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 69.5 mm
  • 3496.76 7098.00 EUR 6
    6
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      NIKON Appareil photo numérique Bouchon de boîtier BF-N1 / Oculaire du viseur DK-29 (déjà monté) / Accumulateur EN-EL15c / Chargeur d'accu...3496.76, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      S WERELDS GROOTSTE VATTING: DE Z-MOUNT VATTINGEen grotere vatting betekent nog meer licht en meer licht betekent nog hogere kwaliteit bee...3499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Grobet.be Grobet.be
      Laat niets je in de weg staan bij de compromisloze realisatie van je visie. Van de kleine details die grote verhalen vertellen tot uitges...3499.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Nikon Z7 II is een systeemcamera met een hoge resolutie, superieure scherpstelling op het onderwerp en een robuuste betrouwbaarheid.3549.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Foto Konijnenberg Foto Konijnenberg
      5.0 (1)
      De Nikon Z7 II is een systeemcamera met een hoge resolutie, superieure scherpstelling op het onderwerp en een robuuste betrouwbaarheid.3549.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • CameraNU CameraNU
      Omdat de Nikon Z7 II voorzien is van twee EXPEED processoren, heeft hij een nog snellere scherpstelling en beeldverwerking. Zowel bij fot...7098.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161318636.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 12.1 megapixel - 3.0 inch kantelbaar TFT display - 759-punts autofocus - UHD 4K-video - wifi en NFC - CFexpress Type A, SD-, SDHC- of SDXC-geheugen - NP-FZ100 accu (1)
      Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      1
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171530491.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 De Sony A7 III is een fullframe systeemcamera die de wereld om jou heen snel én scherp vastlegt. Het autofocussysteem is razendsnel en herkent het oog van je model. Door de vernieuwde automatische scherpstelknop schiet jij je plaatjes vliegensvlug! (1)
      Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      1
      deal
    • Panasonic DC-LX100M2EF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143416404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136922458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182924.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DePanasonic Lumix DC-LX100 IIin de kleur zwart overtuigt met zijn handige afmetingen, zowel in formaat als gewicht. Samen met de hoogwaardige Leica-lens en de grote sensor is de camera ideaal voor veeleisende opnames onderweg. De grote FourThirds-sensor is afkomstig van de nieuwste generatie Lumix G-systeemcamera's met bijna 22 megapixels. Effectief gebruikt de sensor tot 17 megapixels, waarmee de sensor een 1,6x groter oppervlak heeft dan de 1 inch-sensor die populair is in compactcamera's. ... (1)
      Panasonic DC-LX100M2EF
      • 05025232885022
      • DC-LX100M2EF
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 3299.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 6598.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 6598.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 6598.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 6598.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 3299.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 3299.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 3299.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 6598.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 3549.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 3549.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 3549.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 3549.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 3549.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 7098.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 3349.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 3349.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 3349.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 3349.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 3299.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 3499.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 3496.76
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 3496.76
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 3496.76
    • teamvergelijk@vergelijk.be