x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nikon Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nikon Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nikon Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nikon Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207027932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215129575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208133134.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230123366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215129574.jpg?ts=1
Nikon Nikon Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR Z fc + Nikkor Z DX 18-140 VR In de Nikon Z fc komen het klassieke Nikon cameraontwerp en de innovatieve technologie van de Z-serie samen voor een uitmuntende beeldkwaliteit en een pure, authentieke stijl. Van fotos tot videos en vlogs. Geef je creativiteit een boost met de sterke, maar toch lichte DX-formaat systeemcamera! (1)
  • 04960759908193
  • VOA090K004
1
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 44 mm
  • 2938.00 2938.00 EUR 1
    1
    • CameraNU CameraNU
      In de Nikon Z fc komen het klassieke Nikon cameraontwerp en de innovatieve technologie van de Z-serie samen voor een uitmuntende beeldkwa...2938.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161318636.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4 12.1 megapixel - 3.0 inch kantelbaar TFT display - 759-punts autofocus - UHD 4K-video - wifi en NFC - CFexpress Type A, SD-, SDHC- of SDXC-geheugen - NP-FZ100 accu (1)
      Sony Alpha A7S III systeemcamera + 85mm f/1.4
      1
    • Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165117169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169032634.jpg?ts=1
      Lomography Lomography La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY La Sardina & Flash - DIY De Lomography La Sardina & Flash - DIY beschikt over een groothoeklens met een vaste f / 8 diafragmaopening, een brandpuntsafstand van 22 mm en een tweestaps-scherpstelsysteem. (1)
      Lomography La Sardina & Flash - DIY
      • 09007710004404
      2
    • Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171530491.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6 De Sony A7 III is een fullframe systeemcamera die de wereld om jou heen snel én scherp vastlegt. Het autofocussysteem is razendsnel en herkent het oog van je model. Door de vernieuwde automatische scherpstelknop schiet jij je plaatjes vliegensvlug! (1)
      Sony Alpha A7 III systeemcamera + 28-60mm f/4.0-5.6
      1
      deal
    • Panasonic DC-LX100M2EF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143416404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136922458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205182924.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DC-LX100M2EF DePanasonic Lumix DC-LX100 IIin de kleur zwart overtuigt met zijn handige afmetingen, zowel in formaat als gewicht. Samen met de hoogwaardige Leica-lens en de grote sensor is de camera ideaal voor veeleisende opnames onderweg. De grote FourThirds-sensor is afkomstig van de nieuwste generatie Lumix G-systeemcamera's met bijna 22 megapixels. Effectief gebruikt de sensor tot 17 megapixels, waarmee de sensor een 1,6x groter oppervlak heeft dan de 1 inch-sensor die populair is in compactcamera's. ... (1)
      Panasonic DC-LX100M2EF
      • 05025232885022
      • DC-LX100M2EF
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1399.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1399.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 1449.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1449.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1449.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1449.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1449.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1449.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 2738.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 2738.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1369.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 2738.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 2938.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 2938.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be