x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Panasonic DC-GH5M2 Body

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Panasonic DC-GH5M2 Body
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Panasonic DC-GH5M2 Body
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Panasonic DC-GH5M2 Body
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209131108.jpg?ts=1
Panasonic Panasonic DC-GH5M2 Body DC-GH5M2 Body DC-GH5M2 Body Panasonic DC-GH5 mark II,de ideale tool voor het creëren van video's De LUMIX GH5M2 is een hybride camera die voldoet aan de vereisten van alle makers. Van streamen en leveringsklare opnamen tot ongecomprimeerde V-log L opnamen 12 stops dynamisch bereik - geschikt voor geavanceerde nabewerking. Met C4K/4K 60p/50p 4:2:0 10-bit en C4K/4K 30p/25p/24p 4:2:2 10-bit ALL-Intra 400Mbps recording, wordt onbeperkt opnemen aangeboden bij alle instellingen. Geïnstalleerde V-Log L De LUMIX GH5M2 heeft een dynamisch bereik van 12 stops met vooraf geïnstalleerde V-Log L, terwijl kleurgraders dezelfde LUT's kunnen gebruiken als die ze gebruiken met V-Log. (1)
  • 01000000141283
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 138 mm
    • Diepte product: 87 mm
    • Gewicht product: 647 g
    • Hoogte: 98 mm
  • 1489.00 1489.00 EUR 1
    1
    • Fotodevakman Fotodevakman
      9.502878088296287 (13)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Panasonic DC-GH5 mark II,de ideale tool voor het creëren van video's De LUMIX GH5M2 is een hybride camera die voldoet aan de vereisten va...1489.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Leica 20200 M11 black paint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213991558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214136152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214136147.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214136145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214136148.jpg?ts=1
      Leica Leica 20200 M11 black paint 20200 M11 black paint 20200 M11 black paint The Leica M11 is the new benchmark in rangefinder photography, merging this classic world with the modern connected world of photography. This newly developed masterpiece offers free choice of resolution, combined with a set of customer centered innovations to bring everyday benefits to the photographer. Photographers experience maximum flexibility combined with highest image quality and timeless build and design in expressing their individual artistic vision. An exclusively designed Full-Frame BSI CMOS Sensor with Triple Resolution Technology adds new imaging technology to the M Family to produce an incomparable level of image quality and grants free choice of resolution, opening up entirely new possibilities in image composition. While the iconic Leica M design sticks to its roots, the inside of the camera has been entirely rebuilt, providing the latest state of the art technology. This one of a kind camera takes another step to perfection with significantly improved endurance, a wid (1)
      Leica 20200 M11 black paint
      • 04022243202009
      • 20200
      3
    • Fujifilm X-H2S Body Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234671333.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm X-H2S Body Black X-H2S Body Black X-H2S Body Black nelle en accurate autofocus Het autofocussysteem van de X-H2S is dankzij de vernieuwde processor sterk verbeterd. Zo is het in staat om niet alleen gezichten en ogen te herkennen, maar ook onderwerpen als dieren, vogels en voertuigen. Nooit meer tijd kwijt zijn om het onderwerp scherp te houden en alleen maar op de knop drukken op het juiste moment. Zelfs wanneer de Zone-AF functie gebruikt wordt. Met de geavanceerde autofocustracking stel je bovendien in 0,02 seconde scherp. Hierdoor zijn snel bewegende onderwerpen consistent scherp te houden. Dit is zelfs mogelijk in situaties met weinig licht, dankzij een belichtingscompensatie van -7EV. Krachtige 5-assige beeldstabilisatie Van binnen is de X-H2S uitgerust met een 5-assige In-Body Image (2)
      Fujifilm X-H2S Body Black
      • 01000000196207
      1
    • Fujifilm X-T3 Black/ XF18-55mm F2.8-4.0 OIS R
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209129798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119491749.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm X-T3 Black/ XF18-55mm F2.8-4.0 OIS R X-T3 Black/ XF18-55mm F2.8-4.0 OIS R X-T3 Black/ XF18-55mm F2.8-4.0 OIS R Prestaties De FUJIFILM X-T3 beschikt over de nieuwe X-Trans CMOS 4-sensor en X-Processor 4 beeldverwerker, en luidt daarmee een nieuwe, vierde generatie van de X-serie in. Zoeker De FUJIFILM X-T3 is voorzien van een EVF met een indrukwekkende resolutie van 3,69-miljoen dots en een vergrotingsfactor van 0,75x. De vertragingstijd van het display van 0,005 seconden en de ververssnelheid van circa 100 fps zorgen voor een vloeiende weergave van bewegingen, zodat u de bewegingen van uw onderwerp en de scherpstelpositie nauwkeurig kunt vaststellen. Kleuren De nieuwe X-Trans CMOS 4 sensor en de nieuwe processor X-Processor 4 bieden de hoogste beeldverwerkingsprestaties, de beste reproduceerbaarheid van kleuren en de snelste verwerking in de geschiedenis van de X-serie. Autofocus De X-Trans CMOS 4 heeft 2,16 miljoen fasedetectiepixels, meer dan 4 keer het aantal van de huidige modellen*4, waardoor de (1)
      Fujifilm X-T3 Black/ XF18-55mm F2.8-4.0 OIS R
      • 01000000140293
      1
    • Fujifilm X-T3 Body Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199520068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209129727.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm X-T3 Body Black X-T3 Body Black X-T3 Body Black Prestaties De FUJIFILM X-T3 beschikt over de nieuwe X-Trans CMOS 4-sensor en X-Processor 4 beeldverwerker, en luidt daarmee een nieuwe, vierde generatie van de X-serie in. Zoeker De FUJIFILM X-T3 is voorzien van een EVF met een indrukwekkende resolutie van 3,69-miljoen dots en een vergrotingsfactor van 0,75x. De vertragingstijd van het display van 0,005 seconden en de ververssnelheid van circa 100 fps zorgen voor een vloeiende weergave van bewegingen, zodat u de bewegingen van uw onderwerp en de scherpstelpositie nauwkeurig kunt vaststellen. Kleuren De nieuwe X-Trans CMOS 4 sensor en de nieuwe processor X-Processor 4 bieden de hoogste beeldverwerkingsprestaties, de beste reproduceerbaarheid van kleuren en de snelste verwerking in de geschiedenis van de X-serie. Autofocus De X-Trans CMOS 4 heeft 2,16 miljoen fasedetectiepixels, meer dan 4 keer het aantal van de huidige modellen*4, waardoor de (2)
      Fujifilm X-T3 Body Black
      • 01000000127621
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1446.32
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1446.32
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1599.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1489.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1489.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be