x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Panasonic Lumix DC-S1R

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Panasonic Lumix DC-S1R
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Panasonic Lumix DC-S1R
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Panasonic Lumix DC-S1R
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138016221.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143919008.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143919001.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143919045.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143919034.jpg?ts=1
Panasonic Panasonic Lumix DC-S1R Lumix DC-S1R Lumix DC-S1R Ultieme resolutie, professionele prestaties. Denieuwe fullframe 47.3MP CMOS sensor maakt beelden van ongekende kwaliteit met uitzonderlijke details, een rijk kleurverloop en een superieure kleuweergave. Uitgekiende systemen voor scherpstelling en beeldstabilisatie zorgen ervoor dat elk moment met een ultieme scherpte wordt vastgelegd. Met deze camera maak je onvergetelijke creatieve beelden! * L-mount * 47.3MP CMOS * 4K video en 6K fotomodus * Dual IS 2 beeldstabilisering * 5.76MP LVF * 2.1MP tiltable LCD * XQD en SD UHS-II (1)
  • 05025232891450
  • 5025232891450
  • DC-S1RE-K
3
  • 3.2 inch AVERAGE Vergeleken met andere camera’s heeft deze een gemiddeld schermformaat, zoals je gewend bent van de compacte fototoestellen
  • Technische details
    • Cameratype : Systeemcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 50.44 megapixel
    • Draadloze technologie: Wi-Fi, Bluetooth
    • Sensor: Full frame
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Maximum video resolution: 3840 x 2160 (4K) pixels
    • Beeldscherm type: LCD
    • Contrastaanpassing: Ja
    • Display resolution (numeric): 2100000 pixels
    • Hdmi: Ja
    • Helderheidsregeling: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Lcd-scherm: Ja
    • Maximale beeldresolutie: 6000 x 4000 pixels
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Scherpstellen: Automatic
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Vergroting: 0.78 x
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Type Beeldzoeker: Ja
    • Histogram: Ja
    • Live view: Ja
    • Video recording: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Beeldschermopties: Kantelbaar, Touchscreen, Uitklapbaar
    • Aantal foto's per seconde (fps): 9
    • Auto Exposure (AE)slot: Ja
    • Camera shutter type: Elektronisch
    • External flash connector: Ja
    • Flash modes: Auto
    • Flits blo: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • ISO gevoeligheid (min): 50
    • ISO gevoeligheid (min): 51200
  • Beeldscherm
    • Zwenkbaar display: Ja
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3.2 inch
    • Schermdiameter in centimeters: 8 cm
    • Touchscreen: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 14.89 cm
    • Breedte: 148 mm
    • Diepte: 11 cm
    • Diepte product: 149 mm
    • Gewicht product: 899 g
    • Hoogte: 9.67 cm
    • Hoogte: 96 mm
  • Inhoud van de verpakking
    • User guide: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 7.4 V
  • Fotokwaliteit
    • Afbeeldingstabilisator locatie: Body
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC, XQD
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: AVC, mp4
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) slot: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.2
    • Aantal uitgangen: 1
  • Video
    • Video resolutions: 1920 x 1080 pixels
  • Overig
    • PictBridge: Ja
  • 2699.00 3255.00 EUR 3
    3
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Panasonic Lumix DC-S1R is een full frame systeemcamera met een 47,3 megapixel sensor en een L-vatting die in samenwerking met Leica is...2699.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • CameraNU CameraNU
      De Panasonic S1R is een fullframe systeemcamera om je vingers bij af te likken! Deze krachtige en supersnelle camera met Leica L-mount he...2699.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Grobet.be Grobet.be
      Ultieme resolutie, professionele prestaties. Denieuwe fullframe 47.3MP CMOS sensor maakt beelden van ongekende kwaliteit met uitzonderlij...3255.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Sony Alpha A7 IV systeemcamera + 12-24mm f/4.0G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231120540.jpg?ts=1
      Sony Sony Alpha A7 IV systeemcamera + 12-24mm f/4.0G Alpha A7 IV systeemcamera + 12-24mm f/4.0G Alpha A7 IV systeemcamera + 12-24mm f/4.0G De Sony Alpha A7 IV is de perfecte hybride camera. Met een uitstekende 33 megapixel beeldkwaliteit, 4K-video met 60fps, een hoog gebruiksgemak en snelle opties voor delen zet de camera een nieuwe standaard voor fullframe camera's. Ideaal voor content creators en professionals. (1)
      Sony Alpha A7 IV systeemcamera + 12-24mm f/4.0G
      1
    • Nikon Z7 II Body
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231364644.jpg?ts=1
      Nikon Nikon Z7 II Body Z7 II Body Z7 II Body De Z 7II is de nieuwste ontwikkeling van de bekroonde Z 7, met een superieure scherpstelling op het onderwerp, een hoge resolutie en een robuuste betrouwbaarheid. De camera heeft een groter dynamisch bereik en sterke prestaties over het grote ISO-bereik. Dankzij zijn grote verwerkingskracht en buffercapaciteit maakt de camera opnamesnelheden van 10bps mogelijk. Fotografen kunnen nu in één serieopname 200 JPEG-beelden met volledige resolutie schieten of 77 12-bits ongecomprimeerde RAW-beelden vastleggen. De Z 7 II biedt verbeterde AF-functies voor Breedveld-AF als mensen of dieren het onderwerp zijn, AF bij weinig licht en AF met meevolgende scherpstelling waarvan de werking vergelijkbaar is met die van 3D-tracking. De elektronische zoeker (EVF) met 3.690.000 beeldpunten biedt een natuurlijker beeld, met minder black-out dankzij de (2)
      Nikon Z7 II Body
      • 01000000161748
      1
    • Nikon Z30 Lens Kit (w/ 16-50 DX)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235285907.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235292985.jpg?ts=1
      Nikon Nikon Z30 Lens Kit (w/ 16-50 DX) Z30 Lens Kit (w/ 16-50 DX) Z30 Lens Kit (w/ 16-50 DX) Haal meer uit je vlogs Laat meer zien. Vertel meer. Van unboxing tot reviews, recepten en instructies. Van muziek tot koken en van reizen tot parkour. Waar je ook van houdt, met professionele video's geef je je volgers nou eenmaal meer. Met de Z 30 kun je filmopnamen maken met de helderheid, scherptediepte en het heldere geluid die je verwacht van eersteklas vloggers en streamers. Onmisbaar in 4K Van 4K UHD-video (30p) tot time-lapse-films en vloeiende slow motion in Full HD (120p): de Z 30 gebruikt de volledige breedte van zijn grote sensor voor een beeldhoek van ongeveer 100%. Je kunt jezelf en je onderwerp makkelijk kadreren. Niets dat je (1)
      Nikon Z30 Lens Kit (w/ 16-50 DX)
      • 01000000196658
      1
    • Nikon Z5 kit w/ NIKKOR Z 24-200mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202867202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239132662.jpg?ts=1
      Nikon Nikon Z5 kit w/ NIKKOR Z 24-200mm Z5 kit w/ NIKKOR Z 24-200mm Z5 kit w/ NIKKOR Z 24-200mm De Nikon Z 5-systeemcamera is robuust, licht, uiterst gemakkelijk te bedienen en compatibel met een groot aantal compacte full-frame objectieven. Breng de beeldkwaliteit van je foto's en video's naar een sensationeel hoger niveau. Maak gedurfde opnamen De full-frame Nikon Z 5 biedt een schitterende kans om je foto's en video's naar een hoger niveau te tillen. Deze systeemcamera is gebouwd rondom de Z-vatting van (1)
      Nikon Z5 kit w/ NIKKOR Z 24-200mm
      • 01000000201666
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 2799.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2799.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 2799.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 2699.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 2699.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be