x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KlikAanKlikUit Smart Bridge

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews KlikAanKlikUit Smart Bridge
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KlikAanKlikUit Smart Bridge
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KlikAanKlikUit Smart Bridge
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239359729.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239359728.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239359724.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/250065350.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239359726.jpg?ts=1
KlikAanKlikUit KlikAanKlikUit Smart Bridge Smart Bridge Smart Bridge KlikAanKlikUit Smart bridge (1)
  • 08713439703238
  • 70323
1
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 40 °C
  • Technische details
    • Frequentie: 50/60 Hz
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45)
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Ja
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 128.00 128.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      KlikAanKlikUit Smart bridge128.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Philips Play HDMI Sync Box
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187759378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254539212.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151274685.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254539191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156569098.jpg?ts=1
      Philips Philips Play HDMI Sync Box Play HDMI Sync Box Play HDMI Sync Box Philips Hue Play HDMI Sync Box Slimme verlichting Accessoire - incl. HDMI kabel (10)
      Philips Play HDMI Sync Box
      • 08718699704803
      • 8718699704803
      • 6443623
      • 929002275802
      6
    • Osram Endura Style Ellipse Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184910252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147979120.jpg?ts=1
      Osram Osram Endura Style Ellipse Grey Endura Style Ellipse Grey Endura Style Ellipse Grey Poids: 2.20462262 Pond, Éditeur: LEDVANCE (1)
      Osram Endura Style Ellipse Grey
      • 04058075033337
      2
    • Fibaro Easy Startpakket
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111323779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117760939.jpg?ts=1
      Fibaro Fibaro Easy Startpakket Easy Startpakket Easy Startpakket De Fibaro Easy Start Pack is een prachtige basis voor het automatiseren van uw huis. Hiermee haalt u een combinatie van de handigste snufjes in huis. Inbegrepen bij het start pack: Home Center Lite, twee Wall Plugs, The Button en Motion Sensor. (1)
      Fibaro Easy Startpakket
      • 05902701701116
      • 5361630
      • FIB-EASY-START
      1
    • Homematic IP HmIP-BDT Dimactor Draadloos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/244204973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124905224.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151942557.jpg?ts=1
      Homematic IP Homematic IP HmIP-BDT Dimactor Draadloos HmIP-BDT Dimactor Draadloos HmIP-BDT Dimactor Draadloos Via de merkschakelaar dimmer kunnen aangesloten gloeilampen, HV halogeenlampen, NV halogeenlampen met elektronische transformator, dimbare spaarlampen en dimbare ledlampen worden ingesteld Dankzij de Homematic IP-app kunnen de aangesloten lampen in stappen van 1% vrijwel traploos worden ingesteld Het compacte ontwerp maakt inbouw in standaard inbouwdozen mogelijk Compatibel met de meest gangbare schakelaarsmodellen: Busch-Jaeger, Gira, Merten, Berker, jong, Duwi, Kopp Het maximale schakelvermogen bedraagt 80 VA De werking vereist een verbinding met een van de volgende oplossingen: Homematic IP Access Point met gratis smartphone-app en gratis cloud service; CCU2/CCU3 centrum met lokale webUI interface; oplossingen van derden (1)
      Homematic IP HmIP-BDT Dimactor Draadloos
      • 04047976431663
      2
    • min
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 103.20
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 128.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 128.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 128.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 128.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be