x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekoppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Edco douchekop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Edco Bath & Shower Regendouche + Handdouche (Rond) INCLUSIEF Doucherek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165445782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199110239.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199109398.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199110242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199110244.jpg
      Edco Edco Bath & Shower Regendouche + Handdouche (Rond) INCLUSIEF Doucherek Bath & Shower Regendouche + Handdouche (Rond) INCLUSIEF Doucherek Bath & Shower Regendouche + Handdouche (Rond) INCLUSIEF Doucherek Productinformatie Wat u krijgt: - 1xDoucherek- hangend - Bath & Shower - bevestiging zonder boren - zuignappen - hoek - 1xBath & Shower - XL Doucheset met regendouche en handdouche - rond - 3 functies Productinformatie doucherek Met dit doucherek hoek hoef je niet langer je spullen op de grond in de douche te zetten. Hierdoor blijft je douche een stuk netter. Het rek is zilver van kleur, waardoor hij een luxe uitstraling heeft. Dit doucherek is extra sterk en er kunnen spullen opgezet worden ... (1)
      Edco Bath & Shower Regendouche + Handdouche (Rond) INCLUSIEF Doucherek
      • 06011618485459
      2
      deal
      64.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Hansa DEFAULT
        • hansa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Allibert (allibert)
      • Aloni (aloni)
      • Apeiron (apeiron)
      • Aqua (aqua)
      • Axor (axor)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Bally (bally)
      • Bath & Shower (bath_shower)
      • Bathroom Solutions (bathroom_solutions)
      • Beliani (beliani)
      • Ben (ben)
      • Benson (benson)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Bossini (bossini)
      • Brauer (brauer)
      • Clage (clage)
      • Clou (clou)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Crosswater (crosswater)
      • Delabie (delabie)
      • Demarktbijuthuis (demarktbijuthuis)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duett (duett)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Edco (edco)
      • Franke (franke)
      • GALAXY (galaxy)
      • Gedy (gedy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Grafner (grafner)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Handy (handy)
      • Hansa (hansa)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Happy Home (happy_home)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi (hi)
      • Hotbath (hotbath)
      • Hydrao (hydrao)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jado (jado)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Lorema (lorema)
      • Lucca (lucca)
      • Luxor (luxor)
      • Luxury Living (luxury_living)
      • Makro (makro)
      • Mastello (mastello)
      • Meir (meir)
      • MSV (msv)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Nemo (nemo)
      • Neoperl (neoperl)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OEM (oem)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Plumbob (plumbob)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regn (regn)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RIDDER (ridder)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Rubinetteria Paffoni Spa (rubinetteria_paffoni_spa)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Sibel (sibel)
      • Soak (soak)
      • Sub (sub)
      • TecTake (tectake)
      • TEMA (tema)
      • Tiger (tiger)
      • Tom (tom)
      • Topco (topco)
      • Tres (tres)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WELLYS (wellys)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type douchekop (type_douchekop):
      • Handdouche (handdouche)
      • Regendouche (regendouche)
      • Zijdouche (zijdouche)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Balkje (balkje)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 10 cm (doorsnede_1)
      • 10 cm - 12 cm (doorsnede_2)
      • 12 cm - 23 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 23 cm (doorsnede_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be